Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Prosím poraďte mi dobrého stomatológa v Bratislave. Niekoho kto je aj odborník, ale aj sa príjemne správa k pacientom. Prípadne budem rada ak mi napíšete aj komu sa mám vyhnúť. Ďakujem.

Mojžišová Alica Gorkého,

dobrá odborníčka, milá, ochotná, nie drahá

mozem sa spytat… kolko stoji priblizne biela blomba u zubara v blave???

Neviete niekto aká je MUDr. Ursinyová v Karlovke a či berie nových pacientov?

V pohode je aj Dr. Lattáková - je odbornikom a má aj ľudský prístup. Bojím sa zubárov , ako čerta , ale pri nej som v pohode a v klude.Nekričí , počká , nechá ma vydychat . Robí v tretom obvode , vedla polikliniky vo vysokom vežiaku. tel : 02/4461289

Ta doktorka lattakova ma aj zmluvne poistovne??? kolko sto ji u nej 1 plomba??
nevies ci berie este novych pacientov??

ahoj, prosim Vás, poradte mi niekto dobreho zubara, je to surne, mam zapaleny zub, ktory ma najme zmluvu s Union poistovnou, nie sukromnik. velmi pekne dakujem,

tak som zistil, ze lattakova neberie novych pacientov /ze mozno v lete/ ani mudr grman, a tu papcunovu som hladal tiez a to cislo co tu je uvedene bude zle, ozvala sa mi tam tvarova chirurgia, a v ruzovskej nemocnici ju nikto nepozna no vblave zohnat dobreho zubara - SCIFI, no idem hladat dalej…

skúste ZS Volswagen - aj tam je zubná ambulancia, myslím že dr.Gáborík

Milé dámy, milý páni prešla som veľa zubármi od svijich 12 rokov som sa naťahovala so 6 timi zubármi ,mám problémové zúbky, vo väčšine prípadov mi buď zub vytrhli ,pri najlepšom dali len vložku a keď sa problém opakoval ,tak mi ho aj vyčistili - koreňové kanále .Vždy však svoju robotu neodviedli dobre a tak som prišla o polovicu svojho chrupu a to mám iba 27 rokov . Našla som zubára ktorý svoju robotu robí poctivo , presne ba priam pedantne .Som hlboko poctená, že mi boh dovolil spoznať tohto zubára, ktorý m izachránil 2 hú polovicu môjho chrupu .Netvrdím , že to nebolelo.Dokonca bol aj ochotný vstať v noci o 1:00hod. kôli mojím bolestiam a ošetriť ma .Mohol ma poslať na pohotovosť, ale neurobil to!!!
Ten pán a to zdôrazním PÁN doktor sa volá Ladislav Gáborík - Volkswágen .Chcem sa mu aj nadalej poďakovať touto formou e- mailiku.Kiež by boli všetcia doktori taký presný a neboli lajdáci .S pozdravom Ovečková Miroslava .

nevies mena, tych 6tich zubarov bolo by dobre sa im vyvarovat, zase na druhes strane Lamac je dost daleko od Vajnor…

Pjosím nevie mi niekto helpnúť so zubárom?Som tu študent a poistenie mám v Union a musím k nemu.Ale aby ma to veľa nestálo.Prosím poradte niekoho dobrého.díki moc.

MUDr.RIEGEL, 52965232, Lermontovova 4
skvely zubar, slusne ceny, stare mesto BA
chodim k nemu uz par rokov a aj ked sa stahoval, dala som si tu namahu a nasla ho :o)

Berie aj tento zubár nových pacientov? cenovo je ako na tom? Mam problémové zuby a potrebujem novy chrup skoro cely, ale neviem koľko by ma to cca stále a nepotrebujem zubnú náhradu, zuby sa mi ničia od krčkov celé a neviem nájsť poriadneho zubára. Prosím poradte.

MUDr. Zeman , vchod naľavo od pošty pri Blumentálskom kostole, ale platíš za všetko, nemá zmluvy s poisťovňami. Tel.55575023. Skvelý prístup, všetko namieste urobia, nemusíš nikam inam chodiť.

Hladam dobreho zubara v Senci. Ak poznate neakeho a mate dobre skusenosti s nim tak prosim poradte.
Dakujem

MUDr. Marek Šupler je v centre Bratislavy.
www.mojzubar.sk

Tiez som mal rovnaky problem, ked zmenil sidlo ambulancie. Nakoniec som ho nasiel na www.riegel.sk

Ja osobne som s touto pani doktorkou Ursinyovou nebola vobec spokojna (ani s pristupom a ani s robotou). Dost ma vystrasila aj jej ambulancia, neviem, mozno len ja ocakavam, ze stomamtologicka ambulancia ma vyzerat sterilne a cisto a tato na mna tak urcite neposobila (aj ked viem ze je to otazka financii). Co sa tyka jej pristupu, mozno ze som ju zastihla v zlej nalade (vsak stava sa), ale mala som pocit, ze ju ohromne obtazujem, ze som sla prave k nej s bolavym zubom (pripadala som si ako pred 20 rokmi). Chcem podotknut, ze toto je len moj subjektivny nazor a mozno ze niekomu to pripada v norme.

lattakova je super, vazne a to sa tak strasne bojim zubarov, ma aj zmluvy s poistovnami dokonca s UNION, ešte som neplatila, len nejakých 20korun a zabielu blombu nejakých 600 ale tie sa platia vsade