Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

ja som platila cca 600,-sk

Dobrý deň, počula som, že do konca augusta si musím dať spraviť vyšetrenie, aby som budúci rok neplatila.
Poraďte mi prosím dobrého zubára vo Zvolene, hlavne s prijateľnými cenami.
Ďakujem

Dobry den,

pomoze mi prosim niekto najst zubara. v Bratislave 1, ktory hovori anglicky? Hladam ho pre manzela (posteni v Union), ktory zatial nevie ani n po slovensky…

Dakujem

dik patko skusim to…

dnes nájsť dobrého zubára je ako hladať ihlu v kope sena. ja som ho vdaka pánu bohu našla aj ked mi zostali iba tri horné zuby po nešťastných návštevách asi 12 zubároch v BA. dnes sa môžem bez problémov usmievať a nepotrebujem k tomu ani BlendAdent. za toto vďačím MUDr. Gáborikovi. nechápem ako sa ludia môžu pýtať čo stojí plomba a či zubár drahý, ved ked budete peniaze žuvať zuby vás neprestanu bolieť, ani sa nevybielia. ved nie sme takí bohatí, aby sme si mohli dovoliť zuby dávať opravovať na 5krát. preto vrelo doporučujem MUDr. Gáborika - Voklswagen.

ja som v Raci zaplatila skoro 1200Sk (!) za 1 plombu

ja som za vstupnú prehliadku, rtg a 2 plomby zaplatila 6 400 Sk (!) a čo je horšie nie som s tými plmbami veľmi spokojná nakoľko po dvoch mesiacoch od ich urobenia sú tie zuby ešte stále citlivé na studené a na chrumkavé jedlo (napr. suché keksy).

Ahoj, mozes mi prosim napisat na mail aku mas zubarku, ked si tolko platila. A ci je aj inak okrem ceny v pohode? diky

Ahojte, poradte mi niekto velmi dobreho zubara v Blave. V piatok som bola u mojeho, trhal mi zub, zaplatila som 600 sk, ale na to nikdy nezabudnem. Mam cele lice modre, fijalove, zelene. Mam si ist dat vytrhnut este jeden zub, lebo je krivy, ale uz sa strasne bojim a tomuto mojmu uz nepojdem. Normalne mi prepolil jasno na polovicku. Na tu bolest nikdy nezabudnem. Pomozte. Dakujem.

Prosim Vas mozete mi poslat telefonicky kontakt na Lacka Gaborika? Robil mi zuby este v rokoch1994-95.Nemam vsak uz na neho mobil.Ak mate napiste mi prosim.Pekny den zela Milan Weissabel dakujem

Chcela by som sa opytat ci hovori MUDr. Gaborik plynule po anglicky.
Ak ano mozem Vas poprosit o telefonicky kontakt na MURr. Gaborika?
Zaroven by som Vas chcela poprosit i o adresu, kde sa nachadza jeho ambulancia. Velmi pekne dakujem.

Máš pravdu, Katka, chodím k nej cca 1 rok a potvrdzujem Tvoje slová.
Je perfektá odborníčka a dobrý, empatický človek!!!

ja som platil u zubarky na Peknej ceste za ciernu peventivnu plombu na zub ktory ma dovtedy ani nebolel 1300 Sk, a urobila to tak ze po par mesiacoch mi zub museli vytrnut.
Keby niekto poradil zubara v BA, ktory nechce len rychlo zarobit ale aj odvedie si poctivo svoju pracu, tak by som vdacny.

ahoj, ja som chodila ku Gaborikovi este pocas skoly, a bola fakt super. Potom som musela zmenit zubara ale teraz sa chcem k nemu vratit. Ake su prosim ta u neho ceny za plomby, korunky, kanalky…a pod?

ahoj nerula… Ja chodím do petržalky-Hrobáková v budove školy obchodnej akadémie. Je tam zubárka, ked ma zabijes neviem jej meno. Ale chodim tam uz 7 rokov a som nadmieru spokojna Aj ceny ma super.Za bielu plombu max.6OOsk. T.c na nu:02/62247253. Od 7.januara ordinuje, hned jej zavolaj a dohodni termin,nema nic na januar. Az od toho 7.1 bude objednavat.

Prosim Vas neviete poradit aj v Liptovskom Mikulasi nejakeho dobreho zubara???Ja mam dr.Cajkovu a ta mi uz vytrhala skoro vsetky zuby jej zivotnym kredom je asi trhat trhat trhat…dakujem

Dobry vecer

Po tom co som citala neda sa neziadat kontakt na Dott. Ladislava Gaborika a pripadne aj adresu.

Vopred dakujem
Danka

Prosím vas o info… Viete mi poradit nejakeho dobreho zubara, ktory osetruje aj obycajnych pacientov v narkoze??? Prosim o info. Dakujem

Dr. Macák ponúka ošetrenie v celkovej anestézii - má tu hneď na prvej stránke v pravo oznam.

skuste sa podivat sem:
http://www.kardiocentrum.eu/?menu=20&submenu=13