Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

dobry den,volam sa natalia a chcela by som vas poprosit o radu. Hladam dobreho a kvalifikovaneho zubara v bratislave,viete mi niekoho poradit?chcela by som si dat spravit 4 porcelanove zuby. Kedze zijem a pracujem v zahranici,poistenie na slovensku som zrusila,som poistena v zahranici.na cene nezalezi,dolezite je ze zubar je odbornik a je ochotny ma vysetrit.poradite mi niekoho?dakujem

ahoj Natalia prosim ta nasla si nejakeho dobreho zubara v BA mohla by si mi poradit tiez som podobny pripad dakujem vopred

Od roku 2005 som pravidelne navštevovala ambulanciu v ktorej pracovala veľmi milá a šikovná pani doktorka Kasajová.Teraz som pobudla dlhší čas v zahraničí a po návrate mi bolo v ambulancii povedané,že už tam nepracuje.Nechcem meniť lekára a preto,vie niekto kde teraz pracuje?Vopred ďakujem.

Aký máte názor na MUDr. Mojžišovú Alicu?

Akú máte skúsenosť s Dr. Hricovou, Ružinov?

Odporucam MUDr. Patrika Macaka v Ruzinove, sukromny ale skvely.

Ahoj Eva. Kde si tolko platila?

Postihol ma ten istý problém,ako Vás.Chcel som stomatologické ošetrenie a v ambulancii na Baštovej som dostal tú istú odpoveď."Už u nás nepracuje."Šťastie mi ale prialo a o niekoľko dní som pani doktorku Kasajovú predsa len našiel.Pracuje vo VITAL DENT-e na Zahradníckej ulici.Verím,že som Vám pomohol…

Hurá! Konečne som našla dobrého zubára. Hľadala som dlho, bola som “zubný fluktuant”, všade zaplatený vstupný poplatok, ale ľudia sa mi nepáčili, hlavne ich neochotný a nevrelý prístup. Teraz som nadmieru spokojná. MUDr. Veverková pracuje na Záhradníckej ulici 4, vo firme VITAL DENT. Vrele odporúčam. Vie to výborne aj s deťmi.

Vrelo odporúčam Dr. Veverkovú, Záhradnícka 4, Bratislava.

Tiez mozem potvrdit kvalitu zubarskeho teamu vo Wolkswagene. Kedze byvam v DNV, v kritickom stave som hladal zubara a natrafil som na tuto ambulanciu. Dovalil som sa ako vitor uboleny, nestastny a deprimovany. Ujala sa ma Dr. Kopalova a dava mi do poriadku moj stravovaci otvor. Nebudem sa tu rozpisovat o odbornosti, ale po dvoch mesiacoch je zo mna iny clovek. Mam za vcelku slusnu sumu urobene vrchne zuby. Preliecenie zapalov, nasadenie tzv. stiftu do ocneho zubu, obrusenie dalsieho a 6 kusov keramiky ma vyslo cca 29 000. V com je samozrejme zaratane aj odstranenie zubneho kamena. Co sa vsak zaplatit neda je fantasticky pristup tejto zubarky. Vcera sli von dalsie tri zuby zo spodu a caka ma dalsie kolo. Ale po rokoch chodim konecne k zubarovy bez strachu z bolesti, usmiaty a dokonca sa tesim. A to je u mna co povedat. Takze VRELO DOPORUCUJEM.

Tá zubná ambulancia vo Wolkswagene neberie hocikoho. Volala som tam a povedali mi, že “určitá” poisťovňa im toho veľa neprepláca, takže ak chcem k nim chodiť, mám si najprv zaplatiť 750 Sk za vstupnú prehliadku!

Vidim ze vitaldent bude super :slight_smile: skusim tam zavolat. Mozes mi povedat cca kolko stoji plomba? Daju aj injekciu ak chcem aj na vrtanie?

Tak ja som tiez isla k Veverkovej na odporucanie svojej kamaratky. Blombovala mi 2 zuby a tie ma este dobry mesiac boleli, ak som nahodou zabudla a jedla na tej blombovanej strane. Uz nikdy viac tam nepojdem. To, ze bola mila, mi na bolesti neubralo.

Dobry den kazdemu. Takze ja som sa nahlasil u MUDr. Gaborika. Moje prvotne pocity su zcela pozitivne. Ambulancia je pekna moderna cista. Sestricka aj pan doktor na mna posobili ako dobri a ochotni ludia.V pristupe teda nevidim ziaden problem, dokonca som objednany dnen na 18:30, nakolko mam surne veci v robote a to ma na takyto cas zapisali uplne kludne a bez akychkolvek pripomienok. Zajtra rano vam dam vediet ako je to z vrtanim a blombou (dufam ze trhat nebude treba). Aj sa trocha bojim, cely zivot som chodil k rodinnemu znamemu k zubarovi. Majte sa zatial a ak mate o horeuvedenom doktorovi otazky, napiste ich, hadam budem vediet odpovedat.

Prosim poradi mi niekdo kdo pozna zubara ktory ma da do uplnej anestezii???dakujem

Ako si dopadol? Stale si pochvalujes? Bez problemov Ta zobral? Preplaca nieco u neho aj poistovna?

to musíte hľadať na heydukovej, tam majú k tomu aj možnosti, asi ťažko by to niekto robil v ambulancii, to by teda dobre riskoval

Môžete mi povedať, aký je pán doktor Schill ?
Ďakujem.

aj ja by som chcela k nej chodit… je dobra? zistila si uz marika daco o nej? vdaka