Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Dobrý deň, informujte sa u MuDr. Gaburu, myslím, že robí aj implantáty, na jeho internetovej stránke nájdete kontakt a cenník. Ja som mala veľmi zničené zuby a robil mi inlay, bola to dlhšia procedúra ale výsledok stojí za to. Mojej sestre tiež pomohol so zubom, ktorý jej zubárka chcela vytrhnúť, on to vyriešil inak a zub jej zostal a už nemá problémy s opuchom. Jana

Doporučujem MUDr. Šimkovičovú na Antolskej ulici. Je milá, ochotná, napriek tomu, že som meškala hodinu nevyčítala mi to, ale ošetrila ma aj po pracovnej dobe. Mala som z nej veľmi dobrý pocit napriek tomu, že človek nerád chodí k zubárovi odchádzala som s úsmevom.

Na Antolskej 4 robi aj pani doktorka Kardelis, mlada, mila, nic vas pri nej neboli, vsima si vase reakcie. Odchadzala som s usmevom a urcite k nej pridem znova a znova.

Dobrý deň, musím s Vami súhlasiť, aj ja som bola u pani MUDr. Šimkovičovej na Antolskej ul. č. 4 v Bratislave spolu s mojou sestrou a musím potvrdiť, že pani MUDr. Šimkovičová je skutočná profesionálka. Jej prístup ku pacientovi je veľmi dobrý, je ochotná, milá, a ústretová pri dojednávaní termínov. Jej práca je veľmi precízna a kvalitná v dobrých cenách. Môžem tiež doporučiť ak hľadáte dobrého zubára.

Chodím k doktorke MDDr. Rehákovej Simone a neviem si ju vynachváliť, má profesionálny prístup a vždy som bola spokojná s kvalitou jej práce a ešte k tomu je veľmi milá. Doporučujem ju-pracuje v Oradente na Mierovej ulici v BA

Ako sa da zistit ci zubar nerobi zbytocne zakroky? Pripada mi ze zubari si len “vyrabaju” robotu aby mali pravidelny prisun cash. Priatelka isla raz k zubarke a teraz tam chodi jak hodiny klaviru… furt nejake vlozky, vrtania atd… jedine co je iste, je ze vdzy je minimalne -50€!
Ked idem k zubarovi a fakt ze nemam rozpadnute zuby na kasu (co by som vedel aj ja) , ocakavam ze na jednu, dve navstevy to musi byt vyriesene. Inak mi to pride ze zubari klamu.

Nemate niekto skusenosti ze by mohlo zubar takto klamat?

Ak jej osetrovala korenove kanaliky, tak to na jednom zube trva aj hodinu. A jeden takto pokazeny zub sa kompletne osetruje aj na tri navstevy. A to je len jeden zub. Ak ma takto pokazenych osem zubov, tak to je aj dvadsat navstev.

Ja som navstivila Dr. Simkovicovu na Antolskej ulici, uz som nemala trpezlivost vyckavat na termin u stareho zubara, a bola som velmi prijemne prekvapena. Lekarka a sestricka ako “zo starej skoly”, prijemne prostredie, profesionalny pristup, ceny uplne prijatelne, mozme len vrelo doporucit a inam uz sa nechystam.

Ja som istý čas chodilk Šichmanovi, prvé dve návštevy bol OK a potom začal byť nervózny, nepozorný. Tak som odišiel.

Dobrý deň, neviem či sa Vám už niekto ozval a poradil zubára v BA, ale aj ja by som potrebovala poradiť slušného a hlavne cenovo prijateľného, ktorý robí aj na poisťovňu aby cena nebola jak za nové auto. Ak môžem poprosiť napíšete mi do mailu na niekoho odporúčanie ďakujem.

Vynikajúci je MUDr Peter Filo, veľmi starostlivý a precízny, extrakcie bez bolesti, protézy super, lepšieho zubného lekára nepoznám a to som už pred ním nejakých zažil. Len sestru má nevľúdnu asi starú dievku - ale na ňu môžte kašlať, tá vám zuby nerobí.

Dobrý deň.
Vie mi niekto poradiť, ktorá z nasledovných stomatologických ambulancií je najlepšia? Hlavne čo sa týka bezbolestných zákrokov, extrakcia zubov, čistenie koreňových kanálikov, apod: Oradent, Dent4you, Interklinik, Dental Centrum Dobeš, Dr, Zeman.
Ďakujem za každý príspevok.

Objavila som v Bratislave v III. veziach Dental Smile, je tam MUDr. Fedorova Katarina, jedna uzasna a skvela zena, odbornicka, zubarka, mila, ochotna a velmi profesionalna. Velmi dlho som sa s takymto pristupom nestretla, je to clovek, s velkym C !
Ak mate problem akykolvek, tu vam pomozu.

Ja myslim ze extrakcie su kapitola sama o sebe a ak niektory zubar vie robit akoze vsetko, tak to je nerealne. Extrahuje skvele chirurg Dr. Tudik, YLUX Bratislava, alebo sukrome centrum MUDR. Jamborova Rusovce, ale tu sa plati tri krat tolko.
Korenove kanaly skus Dental Smile MUDr. Katka Fedorova, je velmi dobra a precizna.

Ahoj Barbara,
ty si u MUDr. Jamborovej bola osobne, alebo mas referencie z ineho zdroja? Popripade z viacerych zdrojov? Dakujem ti inak za odpoved. Ja rozmyslam silno nad MUDr. Dobesom a vela ludi tu na fore o nom nepise, asi take dve recenzie som citala doposial. osobnu skusenost mam s interklinik, bola to iba preventivka sice, ale citila som sa tam uzkostlivo. Avsak ak nenajdem lepsie, asi sa tam vratim.

Aká bola prosím Vás cena ošetrenia? Veľmi drahá? Primeraná? Ďakujem

Ja odporúčam Centrum mikroskopickej stomatológie, nepämatám si už meno doktora, ale taký mladý charizmatický. Bol som tam dvakrát a pomohol mi so zubom, s ktorým som behal stále ku svojej zubárke asi pol roka.

Napriek nižšie uvedeným dobrým hodnoteniam MUDr. Šimkovičovej na Antolskej ja žiaľ nemám dobrú prvú skúsenosť. Na recepcii bol úplný chaos, lebo tam je aj iný zubár, takže až po hodine si všimli, že som tam stále, pričom zvykom býva, že keď je niekto objednaný, tak podľa termínov sestrička vyjde von a zakričí meno - tu to tak nefunguje. Ja som myslela, že má sklz kvôli akútnym prípadom. Zubná korunka, ktorú som vopred zaplatila so sľubom samej lekárky “Nebojte sa, na Vianoce Vás bez zubu nenechám”, bude nakoniec až po vianociach a neobťažovali sa mi ani zavolať, nech s ňou nerátam. Takže sa teším na bolestivé vianoce s odkrytým obrúseným zubom. Na druhej strane - obe - sestrička aj lekárka sú inak veľmi milé. Som zvedavá, čo sa udeje nabudúce.

Dobrý deň. Hľadám dobrého zubára / zubárku v Ba so špeciálizáciou na implantáty a protetiku (celokeramické korunky, fazety). Viete, prosím, niekoho doporučiť na základe osobných skúseností? (len nie Schill a Dently, s oboma negatívne skúsenosti).