Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

DObrý deň, ešte platí to že ošetrujete za priaznivejšie ceny ? čo by stálo ošetrenie dvoch zubov ? z ejdného mi vypadla vložka, a v druhom mám kaz. ďakujem za odpoveď

Nechcem v zlom ale musim reagovať na pána Gaburu v ktorom som sa veľmi slkamala robi síce krasne zuby ale tak že pid nimi kazy necháva ved prečo nie, kto to vidi? robil mi zuby a začali ma bolieť ešte viac a po neustalom otváraní a pkateni dokolecka neuveriteľne peniaze som šla k inému lebo už to bol vrchol čo sa dialo, myslela som si že mu krivdim no pocity boli pravdivé, nemenovaný zubár mi nafotil a zrkadlo mi dal do ruky do plaču mi bolo všetky zuby mi musel prerobiť a došla son o šesťku takže som mu platila za kazy a za to že mám zuby na nič Ďakujem pekne veď jemu sa to vráti, som z toho smutná moc som mu verila hold omyl

Dobry den,
obraciam sa na Vas s prosbou, mam 3 deti vo veku
23, 22 a 18, do tejto doby navstevovali Mudr. Pavleovu, na stomatologickej klinike Heydukova ul.
Nakolko je dlhodobo PN, sme bez zubara.
Viete mi poradit kde najst tak dobreho a ustretoveho zubara?
Dakujem
Anna

Odporúčam Smille Clinic Piešťany, super prístup, ceny zvládnuteľné. Bola som tam pred 2 rokmi s neskutočne krivými koreňmi na osmičkách, veľmi som sa bála. Robili mi to v celk. anestézii - oplatilo sa. V B. Štiavnici mi to nechceli robiť pri lok. anestéze lebo trhať 3 osmičky s koreňmi, ktoré zasahujú do koreňov na sedmičkách by som nezvládla. Našla som ich cez web a oplatilo sa! Odporúčam Vám ich.

Dobrý deň, mám presne takú istu skusenosť s Mudr. Filom, roky som k nemu chodila, nakoniec som od neho odišla kvôli sestre brla prednostne svojích známych a ostatný napriek časenke čakali hodiny.

Ja chodim do Pearl Dental za pani banasovou a som nadmieru spokojny! dlho som nevidel taku profesionalitu a citlivy pristup aky pani Banasova poskytuje svojim klientom

No tak mat citlivy pristup je najdolezitejsia vec si myslim… inak od seba odplatis pacientov hned a zaraz! co ti zatial robili? ja mam ist v dec na preventivku a celkom sa bojim pretoze som uz dlho nebola : (

Ja

Ja chodim ku lekarovi Pechota na Fedinovej v Petrzalke neodporucam opravoval zub a za mesiac isiel von zaplatila som za blombu tusim 35 eur a ked ho trhal 42 eur, , kokso ma vystrelo v KE sa plati vyse polovicu menej za zuby… potesilo by ma nejake normalne ceny aj pristup kedze podla neho nemam kazy ale ja ich vidim… poradte prosim diky

Áno pani Stella má pravdu, okrem toho pán Gábura pôsobí ako super človek ale mńa vľlmi sklamal, navovok máte krásne zuby a pod nimi kazy, to je môj prípad, Starala som sa o zuby chodila som k nemu roky potom už ako na klavír s bolesťami, zúfala som šla k inému zubárovi a šok, Všade mi nechal kazy a zakryl ich plombami a ked´ som to reklamovala že mám bolesti stále si vypýtal peniaze. Som sklamaná že takto na mne ryžoval a ešte nemenovaný zubár čo mi prerábal zuby pozeral že aké krásne zuby a pod nimi hrúza a fotil si to, , , nechcem na nikoho nič zlé, no varujem vás ľudkovia nedopadnite ako ja, pekný deń

Ja chodim do PearlDental Ruzinov a sme spokojni… zatial mam za sebou hygienu ale mam 2 kazy ktore sa maju odstranit v oktobri tak som zvedava :slight_smile:

Keby som tam nepoznal pár zubárov ti aj uverím ;). Keby si aspoň trcohu vedela ako prebieha štúdium zubárov, tak by si vedela, že po skončení školy už majú min. rok aktívnej praxe a už vtedy dobre vrtajú pod dozorom. Keby si vedela, tak tí čo sú tam nováčikovia vrtajú iba a len pod dozorom a nič nerobia svojvolne a bez kontroly,… proste sú na teba drahý a to ťa žerie :wink: a preto vypisuješ bludy.

Oradent… za vyčistenie kanálikov som zaplatil 320Eur, celý zub ma vyšiel na skoro na 500 eur

Kto chce mat poriadne vybrate nervy nech si najde niekoho kto sa tomu rozumie a ma hlavne poradne vybavenie. Mna moja zubarka poslala az s DS do BA, lebo si nevedela rady s mojim zubom, ktory vzdy po zavreti bolel a trapila ma pol roka. Osetril mi to doktor Lehocky a odvtedy o zube ani neviem. Ked zratam kolko som zaplatil za vsetky tie osetrenia u nej, osetrenie v BA bolo este lacne.

Dobrý deň,
mohla, by som k vám na ošetrenie
Ďakujem, veľmi pekne

Dobrz den! Ja som tiez bola v Dental Smile u pani Fedorovej, ale som vobec nebola spokojna. Ceny sa menia podla toho, aku naladu ma doktorka. Napr. 30 eur za rontgeny povazujem za vela.

Ahoj kiki No dvojročná záruka je platná u každého zubného lekára len málokto o tom vie. Plomba sa berie ako tovar na ktorý sa vzťahuje 2-ročná záruka. Ja som zub neraz reklamovala ak mi vypadla plomba a vždy ju zubár urobil zdarma. =o) ) )

Mala by som záujem
ďakujem

U Lehotského som bola nedávno aj ja na reendodoncii. Zatiaľ som spokojná, zub nebolí. O rok mám prísť na kontrolu, tak uvidím čo povie. Ale je pravda, že ošetrovať mŕtve zuby inak ako pod mikroskopom je zbytočné, ak to chce mať človek urobené poriadne, nezostáva nič iné len tých pár 100 eur zaplatiť.

Cela rodina chodime do Pearl Dental k pani Banasovej ktora nas ma na starosti a musim poklepat na drevo spokojnost nadovsetko… hlavne sa mi paci jej pristup a termin vobec ziadne cakacky :slight_smile: