Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Ja uz som strasne dlho nebol u zubara… myslite zeby mi este vedeli dat do poriadku zuby? :slight_smile:

Myslim ze je vzdy lepsie ist na preventivku teraz ako to stale odkladat… zachranit zuby sa ti stale daju dnes je moderna doba a ina technologia na zachranu :slight_smile:

V poslednom čase sa v tejto diskusii až podozrivo často spomína zubná ambulancia Pearl Dental. Pani doktorka Baňasová má asi málo pacientov a potrebuje si týmto spôsobom robiť reklamu. Ale mňa nepresvedčí, pretože MUDr. Dobeš, ku ktorému chodím ja, je podľa mňa najlepším zubárom v Bratislave :slight_smile:

Zdravim,
chcela by som k nim prejst, ale netusim ci si ich mozem dovolit. Ake su u nich prosim vas ceny? aspon priblizne.

Dakujem

Dobry den, Rada by som sa podelila s názorom o kvalite Dr. SHILL-A, ceny su na pomery hrozné, ale co ma viac zaujímalo bol výkon, a ten je pod úroven. Za zub ktorý mi osetrovala Dr. Satalová som vyhodila zbytocne takmer 500€, blomba mi skratka vypadla a zub odisiel. Rovnako i pristup zdr. sestry. Viackrát túto ambulanciu SHILL nenavstívim. Prepácte, ale vravím za seba. Alena

Veď to je dávno známe, že u Schilla sú nehorázne vysoké ceny a kvalita mizerná - doslova tam ničia ľuďom zuby. Ja by som k nemu nešla, ani keby robil zadarmo !

Ja som ich pacient a som velmi spokojny. Ak ti nieco vypadlo, treba sa ist ukazat…

Dr. Pachota nech už ide penzie je veľmi drahý a rád účtuje 2x aj cez Poisťovňu a ešte ráz od pacienta. Ceny robí podľa nálady.

Prosím ozvite sa mi na e-mail mám záujem ostatné osobne po dohovore

Prosím robíte aj nieš
čo cez VŠZP a ak ano prosím o kontakt ďakujem

Prosím kontakt na e-mail a či robí aj v spoluúčasti so VŠZP ďakujem, ostatné po dohovore

Prosím o kontakt na e-mail o túto zubárku mám záujem, ďakujem

Presne tak… cela rodina chodime k dr. Satalovej a sme spokojni… ak nieco vypadne treba to riesit… naco cakat kym zub odide ?

Prečítaj si poriadne, čo písala Alena. Jej zub odišiel práve následkom zlého ošetrenia u Dr. Satalovej. A tie kecy typu “celá rodina chodíme k Dr… a sme spokojní” si môžeš nechať, o klinike Schill je dávno známe, že majú nehorázne vysoké ceny a ľuďom len ničia zuby. Ale keď si s nimi taká spokojná, len si tam naďalej chodievaj…

Aaaa dalsi odbornik na vsetko…

Vsetkym vrelo odporucaj MUDr. Jasnu OPAVSKU, v Petrzalke.
Je to uzasna mlada zena, trpezliva, pedantna, precizna. Robi velmi jemne vsetko. Jej praca je kvalitna a naozaj ma uroven. Ceny ma velmi priaznive. Na nic sa nehra, ma strpenie s pacientami. Chodim tam ja aj manzel aj dve kamaratky, vsetci maximalna spokojnost. Vystriedali sme roznych “odbornikov”, ktori nas stali mnoho znicenych zubov a mnoho vyhodenych penazi… Odporucam pani Opavsku !

Dobrý deň. Rozhodujem sa medzi dvoma stomatolog. ambulanciami, ale stále neviem pre ktorú sa rozhodnuť. Viete mi poradiť? Dakujem
1. Pearldental - BA
2. 1. Dentálne centrum - BA

Nemám skúsenosti ani s jednou z týchto ambulancií, ale radím ti, vyber si takú, kde používajú dentálne lupy a mikroskop. Tam máš záruku, že ošetrenie bude spravené na najvyššej úrovni. Musíš však počítať s vyššími cenami, u takého zubára stojí blomba aj 70 eur. V Bratislave zopár takých zubárov je, k jednému z nich chodím aj ja a som veľmi spokojná - zachránil mi už niekoľko zubov, ktoré by mi bežný zubár musel vytrhnúť, pretože bez mikroskopu by ošetrenie nebolo možné.

A ako sa volá? Ja som z Brezna, tak preto sa dlho rozhodujem, lebo je to dosť diaľka, pre mna je prvoradá kvalita, bezbolestnosť a potom je cena. Chcem to aj hlavne pre deti, lebo sa boja zubára, nechcú si dať opraviť zuby, tak chceme vyskúsať niečo bezbolestné.

Reagujem na Váš príspevok, ja som ostal šokovaný z cien Dr Schilla, rovno by som si mohol dať urobiť zub do USA. Za ošetrenie jedného zuba si chceli vypýtať 690eur + korunka 470eur. A najsmutnejšie je na tom že podla ich rongenoveho snímku že vraj mám viac kazov, snímok som si zobral k druhemu Dr. , on krútil hlavou, žiadne kazy som nemal. Takže u Schilla mi chceli zdravé zuby rozvrtať. Ďalej nekomentujem…