Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

to je tak dobre… tiez to mam tak rada, ze proste viem, co a ako… - pre mna je velmi podstatne to som mala zuby v poriadku, aby som nemala ziadne problemy s bolestou… tu rada nemam…

Ti poviem, ze ked uz je bolest to uz je cele zle, ale velakrat je kaz aj ked neboli zub, ja som tak nahodou, ze som si umyvala vecer jednozvazkovou kefkou a presla som si po jednom zube a zacala mi tiect krv z dasna, tak som spozornela, ze asi nieco tam bude a nakoniec kaz pomaly az pri nerv, takze prevencia je zaklad.

• ahoj jaruska85jarka -

to ani ja, ale ked som mala nieco, ze kaz alebo tak, tak som potom citila aj ze z ust mi nejde vona po umyti napriklad, ze som stale mala taky pocit, ze akoby som mala nieco v ustach, co nevonia pekne - a tym padom som sa aj rozhovorom vyhybala :smiley:

elizabeta no to sa ani nenazdas, ze co moze byt pod tym zubom, ja zato uz roky aj manzelovi hovorim, ze ist raz za rok na preventivku prehliadku to je to najmenej proste co moze urobit a pritom je to tak podstatne. ale teda je fakt, ze odkedy chodime k stomatologicke do Pearl Dental, tak aj na preventivky chodi poctivo, ze to nevynechava. a myslim, ze to ma na svedomi aj to, ze dr je prijemna, ludska.

toto si dokazala, ze muz chodi pravidelne? stacila zmena osetrujuceho stomatologa???