Hľadám gynekológa v BA

Ahoj, ak Ti mam poradiť, tak k nej radšej nechoď. Je dosť náladová a podľa mňa nemá príliš dobrý prístup.

no neviem ci je fakt taky super. ja som bola u neho minuly rok a nemam chut ist uz odvtdey. ma strasne neprijemnu sestricku, a mala som problem co som si potrebovala od neho poradit-dost ma bolia prsia- a on nic ine mi neporadil iba antikoncepciu. ale ja antikoncepciu , vlastne nic hormonalne, nechcem brat. tak nic nove som sa nedozvedela.a je fakt strasne drahy.

Ahojte,
zatial som postrehla len jednu zmienku o doktorovi Frkovi, kt. sidli v budove byvaleho mliecneho baru na grasslingovej. Mate aj ine skusenosti o nom? Vdaka

nepoznate niekto doktorku blazenu paldiovú??? aka je? je v dubravke. je statna alebo sukromna??? ozvite sa ak ju niekto poznate, prosim. dakujem …

ahoj ja k nej chodim .je celkom fajn.ja som zatial platila u nej iba za ultrazvuk.inak vsetko bezplatne.ma uzatvorenu zmluvu asi zo 4 poistovnami.

Ahojte, pridávam sa, nevie mi niekto poradiť dobrú gynekologičku/gynekológa niekde v starom meste? Dnes som bola u Milostrdných bratov u Dr. Hvizdáka a dosť ma prekvapilo, že zásadne nepredpisuje antikonecepciu, tak som sa otočila a odišla, takú skúsenosť som ešte nemala… a dokonca pochybujem o tom, či je to všetko podľa pravidiel…

Ahoj, no neviem je tam nejaká výhrada svedomia či čo :slight_smile: ale určite nie je asi štandardné u Milosrdných bratov pýtať antikoncepciu, šak to sú nábožensky založení lekári a všeobecne cirkev je proti akémukoľvek druhu antikoncepcie … vdžy ma zaujímalo, že či naozaj oni predpisujú a tu mám odpoveď, čo by ma ešte zaujímalo, že či aj tá ich lekáreň vôbec niečo také drží, alebo si takýto biznis nechala ujsť :slight_smile:

Nepozna niekto pani Dr. Erenovu, ktora sidli na Tehelnej? Aka je?

a neviete či sa u nej ide na priamu platbu alebo cez poisťovne?

ja mám tiež pochybnosti o tom či môže odmietnuť predpísať antikoncepciu, ale našťastie je tu dosť normálnych lekárov, ktorí s tým problém nemajú

ahoj janka,
dakujem za odpoved, este by ma zaujimalo, ci celkovo si s nou spokojna, pocula som ze ma asi 60 rokov, cize skusenosti by mat mala, a vybavenie ma dobre? vsetky vysetrenia sa robia u nej? poradi ked treba a je mila a ochotna? vies, mam velmi zle skusenosti s jednou gynekologickou, preto sa bojim ist niekam naslepo. prosim odpis

ahojte,
neberiete niekto antikoncepciu JEANINE??? aka je? mne ju teraz predpísala doktorka.

prosim vas, nepoznate Mudr. Kollárikovú na Vajnorskej ul? Mate nejake skusenosti s jej pristupom? Mozte ju odporucit alebo mam hladat dalej?

zlatko hocico le to naozaj nie


Frko, nikdy v zivote…je to problematicky lekar o ktorom maju aj negativne skusenosti v zdravotnych poistovniach a pacientky od neho hufne odchadzaju.

Keby sa tak milí pacienti zamysleli i nad sebou, ako sa oni správajú k lekárovi, prosím, ďakujem, sú neznáme slová. Niekedy má pocit, že som ten najposlednejší chudák, to ktorého si pacient rád kopne, pacient má práva, ale ako si zabúda na svoje povinnosti

To je síce tiež pravda, ale vo vzťahu pacient-lekár je vždy pacient ten, ktorý ťahá za kratší koniec.

Ja k nej chodim desat rokov a som s nou spokojna.

K doktorovi Kajabovi chodim 2 roky a s neprijemnym spravanim som sa nikdy nestretla. Ani si to unho neviem predstavit - je velmi prijemny clovek…

ani ja ti ju neodporucam, je to alkoholicka, aj ja som od nej odisla