Hľadám gynekológa v BA

ahojte, potrebujem surne poradit nejakeho gynekologa - cku, ktorý ma hlavne zmluvu s poistovnou Union, a nebudem platit za všetko a je to odborník s velkým O, mam dlhodobo problemy, dnes som odisla od svojej gynekologicky, vopred dakujem

a neviete aka je primarka Bohacikova?? na karamaroch?? dakujem

Ja sa chystám k MUDr. M.Mayerovej, má ambulanciu na Račianskej, pozná ju niekto? Aká je?

Robí 3D a4D ultrazvuk a vraj je najlepší ultrazvukár na slovensku. Ak viete poradte. Dakujem

Asi čičolák

Ak ta to este zaujima, podla mojho nazoru je dobra. Vysetruje bezbolestne. Mozem odporucit.

No tak ja by som teda z vlastnej skusenosti aj aj zo skusenosti mojej mamy Dr. Smrekovu nikomu neodporucala…

Presne k tomu sa priklanam aj ja! Velmi zle skusenosti s nou mam!

S Dr. Kollarikovou mam velmi zle skusenosti, na prednaskach co chodi robit do skoly sa tvari milo a aj je mila kym si k nech chodite davat predpisovat antikoncepciu a nemate ziadne problemy… ale ked pridu problemy tak je zle, je velmi neochotna a ma neprimerane poznamky… poznam velmi vela ludi, spoluziacok zo skoly ktore k nej chodili a pocase vzdy odysli ked nastal nejaky problem… NEODPORUCAM NIKOMU!!!

Pripajam sa k tomuto prispevku. Ma velmi milu sestricku ale ona je podla mna hrozna, velmi naladova a ziadny cit… pripomyna skorej masiara nie gynekologa…
Ja som vyskusala viac gynekologiciek kym som nasla nejaku poriadnu, teraz chodim na Kramare k Dr. Bardosovej. Bola mi odporucena a zatial som s nou spokojna… poradi, spravy vsetky potrebne vysetrenia, je mila a aj ma velmi zlatu sestricku…

Uz som pisala moj nazor na nu niekde v tejto debate, ju by som neodporucala… Len na predpisovanie antikoncepcie, na nic ine…

Ahojte, prosim ak poznate niekto Dr. Horaka poradte mi ci ste s nim spokojne,zistila som ze som tehotna, ale videla som v telke ohladne jeho nejake neprijemne info, tak teraz neviem ako dalej, ci mu mozem ako lekarovi doverovat.
Dakujem

Ak mozes, najdi si radsej ineho gynekologa nez MUDr. Mayerovu, lebo mi pripada, ze pozna len jeden druh liecby, ak Ti nieco je, a nie je dobra odbornicka, okrem toho byva strasne naladova. Ja sa chystam od nej odist, pocula som, ze MUDr. Kajaba je velmi dobry, tak si od nej beriem kartu a koncim s nou.

Jezismaria len to nie…

Ahojte. Viete mi niekto povedať aká je doktorka MUDr. Katarína Krkošková? Teraz som sa prisťahovala do BA a hľadám gynekologičku.
Ak niekto vie dobrú alebo dobrého gynekológa, nech mi poradí. Najlepšie by bolo keby bol niekde okolo račianského mýta. Ďakujem. Eva

zle som uviedla meno: MUDr. Ľubica Kováčová nie Krkošková. :slight_smile:

Ahoj, neviem ci este stojis o radu, ale ja byt tebou tak k nej nejdem. Bola to moja prva gynekologicka, zacala som k nej chodit este ako 16-rocna. Nie je profesionalna! Na kazdej navsteve sa ma neprijemne pytala, ci som este panna, ako keby si to nemohla do tej svojej karticky zapisat. Ked som mala nejake kozne problemy, tak zacala “hikat”, co ja smrtelne neznasam. Je fakt super pocit, ked sa odhodlas ist s problemom ku gynekologovi a prve co ti povie je hiiii. Chcela mi to liecit vypalovanim tekutym dusikom, ale to som odmietla, pretoze som cestovala. Nakoniec sa mi to vyliecilo same!! Dobre pocujes same! A ona ma chcela trapit tekutym dusikom. Tak isto kamaratka nebola s nou spokojna. Obe sme uz pred niekolkymi rokmi od nej odisli. Podla mojho nazoru, je to stara skola. NEODPORUCAM NIKOMU.

Dr. Smreková je dobrá: šikovná,skúsená,ochotná a veľmi milá

Ja k nej chodim ale chystam sa odist. Je navonok mila ale podla mna nie je dobra odbornicka. Ked mi nasla cysty tak ma poriadne vystrasila zacala hikat ze jezismaria a pod…ma poriadne vystrasila. Potom ma poslala na kramare ze tam maju lepsi uzv tak to bolo super hned mi zistili endometriozu a do mesiaca som bola na oper. Pred oper. mi este liecila nejaky zapal tak mi predpisala lieky a ked som si citala pribalovy letak tak tam vyslovene bolo napisane ze sa nesmu podavat pacientkam ktore maju endometriozu a ked som jej to povedala na druhykrat tak sa len usmiala a predpisala mi ine…takze ja urcite hladam noveho lekara. Proste k nej nemam doveru. Okrem toho som jej stale hovorila ze uz dlho sa nam nedari mimino a ona nic tak ja som jej musela hovorit ze nech ma posle na vysetrenie tam a hentam nech mi urobi to a hento…do kelu vsak ale ja som studovala medicinu ci ona??

Absolutne neodporucam. Prave od nej odchadzam, aj ked si to hovorim uz aspon 3 roky… Som u nej uz 8 rokov a ani raz som nebola pocas preventivky na sone! To hovori za vsetko!