Hladám kvalitnú manželskú poradňu

Máte skúsenosti alebo poznáte kvalitnú a skutočne dobrú manželskú poradňu? Ďakujem Zuzana T.

Na co je dobra taka manzelska poradna? Vy porozpravate nejakemu psychologovi, co vas vo vztahu (manzelstve) trapi a on to ma vyriesit alebo povedat, ako na to?
Hmmmm… Dost by ma zaujimalo, kolko manzelstiev to realne zachranilo a ako to funguje.

skúste sa pozrieť na Salvus, www.salvus.sk
robia tam aj toto.

ked sa o takej dozvies,napises ju tu prosim?vela stastia!ahoj

Ahoj Zuzka T. Pozri sa na tento link: http://rodina.jbsr.info. V Bratislave (v Petržalke) budú “Manželské večery”, ktoré úspešne fungujú vo viacerých krajinách. Vrelo odporúčame!

hľadám manželskú poradňu v Lipt. Mikuláši ,alebo aby mi niekto pomohol

Vie mi nikto poradit, kde najst takuto poradnu na nete? Radi niekto vobec cez net?

aj ja hladam pomoc … nejaku dobru poradnu v poprade

Aj ja hľadám zúfale a súrne profesionálnu a odporučanú manželskú poradňu.

zabudla som uviesť miesto - Brasilava a okolie

aj my hladame… prosim Vas pomozte mi, manzelka ma miluje ale sa boji pocas este budeme zle :((( ja chcem byt snou…

vie mi niekto poradit manzelsku poradnu v kosiciach? ak ano tak vopred dakujem

Hladam dobru poradnu

Ahoj. Moji rodičia sa často hádajú pre hlúposti. Povedala som im o manželských poradniach a súhlasili, že niekam pojdu. Ale sme z Považskej Bystrice a tu nič také nie je. Prosim pomožte mi.Ďakujem

Galanta a okolie, prosím

Poradi mi niekto manželskú poradnu v Humennom?

Voľakedy existovali predmanželské poradne v každom okres.meste,teraz to funguje na báze psycholog.poradní alebo centier,treba sa informovať-napr.aj v Zlatých stránkach pod heslom Zdravotníctvo.

aj já mám vážny problém vo vzťahu s manželom už sa to nedá vydržať som na konci
neviem čo mám robiť po 38 rokoch manželstva som druhá na 1 mieste je jeho mamička až potom já a deti na starosť stráca rozum ale jeho odpoveď na všetko je /môžem sa sám rozhodnúť som svojprávny/ a nepohne s ním nik

V Bratislave odporucam PhDr. Tibor Hrozan, sidli v Ruzinovskej poliklinike, naozaj dobry a citlivy odbornik

Surnr hladám kvalitnu manželsku poradnu,oblasť Žilina…dakujem mooooooc