Hladám kvalitnú manželskú poradňu

hladam poradnu v Kosiciach.Ja si uz neviem dat rady a manzel hovori ze si len vymyslam.Jednoducho si uz nemame co povedat a ja som v 7 mesiaci tehotenstva a mam strach.

hladam surne manzelsku poradnu v presove

Tato tema je sice velmi citliva,ale myslis,ze ked si nemate s manzelom uz co povedat,tak psycholog vam pomoze? To je urcite dlhodobejsi problem. Ked viazne komunikacia,to velmi zle.
Drzim palce.

Tieto manželské poradne sú ako samostatný názov nejakej ambulancie alebo firmy alebo to je len lekár, ktorý sa tomu venuje? Viete niekto ako to vlastne funguje? Kto to zastrešuje?

Manželské poradne ako také neexistujú,tieto problémy riešia teraz psychologické poradne alebo centrá.

http://www.manzelska-poradna.sk/

Hmm., tak tam sa toho moc nedozviem veru - kte, kto - nič o tom človeku.

Bývalé manželské poradne sa teraz volajú
Centrum poradenskej a psychologickej služby
majú byť v každom okresnom meste vačšinou kvalifik.poraden.-manž.psychologovia patria pod sociál.obory poradenstvo sa neplatí treba sa vopred objednať-údajne hrozia ich rušením.

Môj manžel sa priznal (19 rokov manželia) k vzťahu s inou ženou, ktorú ľúbi ( obaja máme 45 rokov) a súčasne zotrváva v našom vzťahu lebo ma považuje za svojho najlepšieho priateľa a že je z toho všetkého vedľa. Ja o sebe radšej ani písať nebudem lebo takúto duševnú a fyzickú bolesť som ešte necítila. Chcela by som vedieť, či manželské poradne majú svoj zmysel a prinášajú konkrétnú pomoc a v čom tá pomoc spočíva. Má s tým niekto nejakú prípadne dobrú skúsenosť?

chcem vyhľadať manželskú poradňu (kríza stredného veku, priznaný vzťah manžela k inej žene a nerozhodnosť mnažela čo ďalej a moja veľká bolesť a strat cesty).
Má manželská poradňa zmysel? akým spôsobom môžu pomocť v tápajúcom vzťahu? Má s tým niekto konkrétnu skúsenosť?

Poradna má zmysel,s manž.párom pracuje skúsený manž.psycholog-často má výcvik
v psychoterapií.Snaží sa byť objektívny,je zvyknutý pomáhať a má aj prakt.skúsenosti riešiť manž.krízy často i nevery partnerov.Stratiť isto nemáte čo,lepšia je pomoc obborníkov ako predlžovanie manž.krízy .Verím ,že pomožu.

Áno, mám s tým skúsenosť ale v opačnom garde. Určite má zmysel návšteva u psychológa.

Áno, niečo podobné prežívam teraz ja a je to presne o tom, čo píšete. Manželka priznala pred pár rokmi vzťah. Tento vzťah skončil, ale bola tak zaľúbená, že ja som mimo koľaj. Snažili sme sa robiť možné, nemožné, ale vždy prišlo niečo do cesty, čo nám to narušilo. Teraz sme skončili tak, že manželka by si rada dala oddych vo vzťahu. Ako dlho nevie len sa bojím, že už k sebe cestu nenájdeme lebo príde do jej života nový vzťah a všetko je stratené. Ona sa nebráni novému vzťahu, aj keď mi hovorí, že na to nemyslí. Ale ja viem, že bez lásky žiť je ťažké. Máme dve úžasné detičky a túto situáciu musíme citlivo zvážiť. Ja nechcem, aby sme od seba odišli, ale ako držať niekoho nasilu a ešte k tomu keď ju milujem a zniesol by som jej modré z neba. A možno, že tu je chyba.

Vieš on ten psychológ vie dať niekedy také otázky, ktoré odhalia pôvod problému, ku ktorému sa nevieš dopátrať. A to už potom záleží na manželoch, či to vedia zvládnuť alebo nie.

Súrne hľadám maželskú poradňu v Prešove.

Hľadám súrne manželskú poradňu - Zvolen a okolie. Ďakujem.

Uz asi tri roky, to medzi nami s manzelom nie je moc ruzove, ale len co sa tyka sexu. Inak sa velmi lubime a je naozaj velmi dobry. Uz sme sa o tom vela rozpravali, ale riesenie este stale nemame. Problem je v tom, ze s manzelom nemame sex niekedy aj dva-tri mesiace. Keby ze ja nezacnem, tak nic nie je. Myslela som si, ze nie som pre neho pritazliva, ale uz viem, ze nie je to tak. Naposledy mi hovoril, ze sa citi stale unaveny a vycerpany. Myslim, ze ma aj znizenu chut na sex. Pochadzam z okresu Nove Zamky a potrebovala by som nejaky kontakt na dobreho odbornika.

Ja mám asi otázku s trošku iného pohľadu tejto oblasti, ale rada by som vedela, že ak chce niekto viesť svoju vlastnú manželskú poradňu, akú školu na to potrebuje? Volá sa to teda manželská poradňa? Existujú aj súkromné manželské poradne? Viete rada by som v tejto oblasti pracovala. Ďakujem za odpoveď :slight_smile:

Hľadám manželskú poradňu v okolí Trenčín - Považská Bystrica. Ďakujem.

Ja by som vo Vašom prípade skúsila s manželom skôr sexuologa. Nad tým ste neuvažovali, ak máte inak uspokojivé manželstvo a problém je sexuálneho rázu.