Hladam neurologa s ludskym pristupom

hlavne super je ak sa najde lekar, co ma dobry pristup a zaroven berie na cas, lebo travit niekde v kresle, na lavicke v cakarni polku dna, to neni bohvieco :confused:

vies co, ale je to zvlastne ja som si myslela dlho, ze problemom s tymto je len u statnych lekarov, ale nie je to celkom tak, kamoska ta bola u nejakej sukromnej doktorky a teda mala termin na 11 a dnu sa dostala az o 13tej, takze sama ostala z toho prekvapena, ze vobec si takto nepredstavovala, ze to bude na sukromnej ambulancii chodit :confused: nie je to vsade ruzove, cize aj na zaklade toho je dobre si vyberat :wink:

Tak to tiež nie je ambulancia jak ambulancia.
Preto ja som písala o tom, že je dobré aj cestovať za dobrým doktorom :slight_smile:

Myslím, že to je najmenej v dnešnej dobe, keď už pomaly každý má auto…Veď treba si to vziať z toho pohľadu, že zdravie máme len jedno…A aby všetko bolo OK je potrebné aby sme urobili čo sa dá!..

S tým som sa aj ja raz stretla. A bola som z toho na nervy. Našťastie na neurológiu som sa dostala do dobrých rúk, na kliniku Spinn. Mám kamošku čo mala zdravotné problémy, pohadzovali si ju lekári medzi sebou až sa nahnevala a vyhľadala túto súkromnú kliniku. Tak mi ju odporučila, keď som jej spomenula, že aj ja mám problémy a potrebovala by som kompletné vyšetrenie, aby som vedela na čom som :slight_smile:

Ahojte prosim objednavali ste sa niekto na neurologiu teraz v tejto situacii? Ako to chodi? Caka sa dlho? A kde nebudu mat problem ma vziat? :slight_smile:

ako kde…pri statnych doktoroch je to stale rovnake tam sa situacia vobec nezmenila caka sa dlho a niektori ani neobjednavaju, ze proste musis aj tak prist skoro rano si vystat radu a vziat si cislo…ale ja uz niekolko rokov chodim do Spinnu a tam som takyto problem nemala ani mimo pandemie ani teraz ked som bola na kontrole…objednam sa na presny termin, ktory mi vyhovuje a nemusim niekam ist zavcasu…viem, ze proste sa dostanem na radu tak jak mam…

ja som tam bola na MR a tiez bez nejakeho dlheho cakania, ani v cakarni ani na termincok, lebo vacsinou co som mala skusenost, tak na MR tri mesiace cakacka bez problemov, no nastastie na tej klinike je to o inom :wink:

Tam som aj ja bola, cca takto pred rokom. Mala som nemalé zdravotné problémy, ktoré mi strpčovali život a nebolo toho, kto by mi urobil kompletné vyšetrenie aby som vedela cca na tom.
No ešteže som mala možnosť vyhľadať súkromnú ambulanciu, to prístup a odbornosť úplne na inej, lepšej úrovni.

suhlasim, tiez mam podobnu skusenost a teda nemyslela som si, ze mozu byt medzi doktormi take rozdiely, ale uz to viem :slight_smile:

Jasné, že sú, mňa to už ani neprekvapuje. Už som toľko po lekároch chodila, že s kadečím som sa stretla, ale čo som rada, že už mám kľud, že moje zdravotné problémy sú už na dobrej ceste k vyriešeniu a k tomu stačilo kvalitné vyšetrenie :wink:

Gramono
Tá súkromná klinika oni majú aj svoje MR?? To som nevedela a ja furt riešim, zisťujem, kde by som maminu vzala. Máva migrény, bola teraz u neurológa a ten jej povedal, že nevie z čoho to môže byť, že treba urobiť vyšetrenie. Tak, že si má vybaviť MR a potom s výsledkom zase si prísť počkať do poradia alebo sa objednať, lenže to k tomu jej objednávajú až tak cca o dva mesiace a to mi príde akože premrhaný čas.

ano maju, v Spinne ti vsetko, co potrebujes ake vysetrenia tak ti to urobia tam, ja som nemala problem, tam som vybavila vsetko, takze ja to hodnotim velmi pozitivne. Mimo neurologie som tam bola aj na sone prsnikov, tam je to uplne ine ako v beznych lekarskych zariadeniach.
Na tejto klinike to na teba prijemne posobi uz ked prides :slight_smile:

ano bola som tam na tom vysetreni, ked som bola na ortopedii, problemy s kolenom som mala roky a az tu mi to vyriesili :slight_smile:

maju maju, no to ked su taketo problemy tak netreba otalat, lebo za tym moze byt cokolvek a radsej co najskor nech si porobi vysetrenia nech vie ako na tom je, mne to velmi sedelo, ze termin rychlo a tak ma aj vzali, ze ziadne dlhe cakanie, lebo to mna dokaze riadne do zufalstva dostat :smiley:

Tam robia aj toto? Som nevedela, akože kliniku poznám lebo som tam bola pred dvomi rokmi na prvom vyšetrení, ale nemala som prehľad v tom aké ambulancie všetky tam majú, čo robia.
Mne kamarátka kliniku odporučila, keď ma trápili časté bolesti hlavy, krku a nevedela som už čo so sebou.

Zdenika
Ďakujem, že si mi napísala. Nevedela som ako to je s magnetickou, lebo teda, čo som si zisťovala, tak všade bolo dlhé čakanie. To by mi potom bolo najlepšie pre maminu vybaviť aj MR a aj neurológiu, to by jej viacej sedelo, nie je problém aby na tú kliniku vzali aj niekoho kto už niekde inde bol u neurológa??

Zdenika Ja som takto bola síce na ortopédii u nich, nie na neurológii. Ale tiež som bola predtým u iného ortopéda, ale poslednú dobu sa nejak zhoršil, asi už aj vekom, tak som skúsila túto kliniku. A poviem ti, že ten prístup sa nedá ani len porovnať, to bolo sto a jedno.

marrienka nie nie, to nie je problem. ako ti uz aj smajloviera napisala. oni si kazdeho noveho pacienta preberu, pytaju sa na zdravotny stav, ci ma nejake komplikacie, zdravotne problemy. vsetko ako keby odznovu. jasne, ze si pozru aj zdravotnu dokumentaciu, s ktoru prides, aby vedeli, od coho sa maju odrazit. mne sa skutocne povenovali. na personale vidiet, ze ich aj bavi to co robi a nie je to len, ze si odkrutia svojich 8 alebo kolko hodin v praci.

smajloviera marrienka jej, to ste ma obe potešili, že s tým nerobia problémy. S maminou sme sa stretli aj s tým, že doktor sa do nás pustil, že prečo chceme ísť k inému doktorovi, čo sa nám u neho nepáči. Keď sme mu aj povedali, že mamina potrebuje aj iné vyšetrenia absolvovať, on mal proste len svoju pravdu a nás nejak odbil s tým, že musí mamina ostať u neho, že iný doktor ju nezoberie. Takže volám do Spinnu a objednávam maminu. Dúfam, že pochodíme lepšie než doteraz.