Hladam neurologa s ludskym pristupom

Ktorú kliniku máš na mysli? Kam ste sa objednávali? Skúšam nájsť nejakého neurológa pre ocina, ale zatiaľ sa mi nič nejak nepozdávalo. Čo mal terajšieho, tak ten končí, tak potrebujeme nejakú náhradu. Čo sa týka dochádzania, tak s tým problém nie je. Viem, že za dobrý lekárom ľudia aj cez pol Slovenska cestujú.

podarilo sa ti najst nejakeho noveho neurologa? nie je dobre to odkladat veru, zvlast ak ma nejaku dlhodobejsiu diagnozu. co som ja bola uz niekolkokrat u neurologa, tak u neho bolo super, ze sa dal zajednat termin - akoze objednanie nielen na den ale aj na presny cas.

Prelistovala som si, čo sa tu písalo a radilo, tak to som si pozrela akurát, ale zatiaľ som sme tam ešte neboli. Odkladať to nebudeme, to nie, ale tak pokiaľ máme čas, tak si chceme aj pozisťovať, aké máme možnosti. A bol ten čas ozaj presný? Lebo objednávky robí aj tento terajší, ale že by to bolo presne na čas, tak to sa nedá povedať.

to som ti isla aj pisate, ze reku nemate to preco odkladat. aspon vyskusajte zavolat, aby vam dali nejake pokyny, ze co treba priniest a podobne, ked tam pojdete prvy raz. tiez som takto bola na zaklade odporucania. neurolog je taky doktor podla mna, ze to sa oplati si vypocut aj skusenosti, kto ake ma, kedze sa s nim riesia dost zavazne problemy.

Objednavali ste sa niekto teraz niekedy na neurologiu? Reku na ake cakacie doby sa mam pripravit.

neviem, ci si sa uz stihla niekam objednat, ale co som bola naposledy na neurologii, ze som sa sama objednavala, tak som necakala dlho. asi o dva tyzdne som dostala termin, co je podla mna uplne super. lebo ked som predtym chodila do nemocky, tak tam aj vyse mesiaca aj dlhsie som uz raz cakala.