Hľadám prácu ako zdravotná sestra

Pridávajte iba príspeky ohľadom hľadania práce.

Ak sem chcete pridať pracovnú ponuku pre sestry, zaregistrujte sa ako zdravotnícke zariadenie (alebo ako firma/agentúra) a môžete pridávať ponuky priamo do oficiálnej sekcie Pracovné ponuky zdarma.

Dobrý deň, hľadám si prácu zdravotnej sestry na ambulancii. Mám ukončené magisterské vzdelanie, prax v zdravotníctve. Najlepšie v zubnej ambulancii a v okolí TT. Ďakujem. t. č. 0903 126 116

Hladam pracu ako zdravotna sestra, nastup mozny od 12. 02. Zivnost mam, nemecky sa dohovorim, prax a skusenosti v AT, 6 rokov. moj e-mail je ivet742@azet.sk.Dakujem.

Dobrý deň, hĺadám prácu v ambulancii v Trnave. Najlepšie stomatologická, očná ambulancia. Prosím ozvite sa mi na email paula100tt@gmail.com za všetky pracovné ponuky ďakujem

Dobry den, som zdr. sestra a hladam si pracu v BA na akejkolvek amb. , moze byt aj na polovicny uvazok. Dakujem.

Dobrý deň, zabehnutá stomatologická ambulancia v BA hľadá sestru, ozvite sa prosím na tel:+421-2-555 64 571.

Dobrý deň, hľadám prácu ako zdravotná sestra v ambulancii, Levoča a okolie. Vopred ďakujem za pracovné ponuky.

Dobry den, hladam pracu ako zdravotna sestra v zubnej ambulanci v Trnave alebo v akejkolvek ambulancii, za pripadne ponuky vopred dakujem, moj kontakt 0917 571 663. L.

Dobrý deň, hľadám prácu ako zdravotná sestra v ambulancii alebo na oddelení v jednosmennej prevádzke. Mám 20-ročnú prax v zdravotníctve.
Košický a Prešovský kraj. Ďakujem. Tel. 0907970937

Hľadáme zdravotnú sestru na ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých v Trnave.
Záujemkyne ozvite sa na 0905833288.

Dobrý deň, hľadám si prácu na amb. v Nitre. Som diplom. sestra s praxou. Mám 29 rokov. Ďakujem. tel-0949 / 318739

Dobrý deň, hľadám prácu ako zdravotná sestra /15rokov-prax/ najlepšie na jednu smenu - kdekoľvek žilinský kraj. Môžem nastúpiť kedykolvek - pracovať na živnosť, dohodu.

Súrne hľadáme zdravotnú sestru na pozíciu ošetrovateľky do Materskej škôlky v Ba - Petržalke. Starala by sa tam o tri deti s poruchou výživy. Práca je vhodná aj pre šikovnú dôchodyňu. Kontakt: 0905970245. príp. 02 / 65420727.

Dobry den, hladam si pracu zdravotnej sestry na dohodu 6-7 h obden. Najlepsie na ambulancii. Dakujem. t. c. 0908231565

Všeobecná zdravotná sestra s praxou hľadá prácu v ambulancii. Tel 0902 300 424. Ďakujem.

Dobrý deň, mám 20 rokov, ukončenú SZŠ (zdravotnícky asistent) s maturitou a hľadám si prácu v Trnave na HPP ale aj na VPP. Hľadám akúkoľvek prácu v zdravotníctve. (napr. v stomatolog. ambulancii, očnej…) Budem veľmi rada za všetky ponuky. Nástup možný ihneď. Môj e-mail je paula100tt@gmail.com

Dobrý deň, hľadám si prácu zdravotnej sestry na ambulancii alebo pri lôžku v Košiciach. Mám ukončené magisterské vzdelanie, prax v zdravotníctve. Ďakujem. t. 0918413153

č.t. 0907294004, Ambul. prakt. lek. pre. dosp., od 1.7.2011.

Dobrý deň, som vyštudovaná zdravotná sestra a hľadám si prácu na ambulancii, najlepšie stomatologickej, očnej, kožnej v Žiline. Nastúpiť môžem ihneď. Budem veľmi rada za Vaše ponuky. Ďakujem. t.č. 0944 971 815

Mám záujem o prácu v ambulancii, v jednosmennej prevádzke v Trenčíne a okolí. Aj na polovičný úväzok. 0905 548 166