Hľadám prácu ako zdravotná sestra

Ak ste si ešte prácu nenašli, skúste pouvažovať o našej ambulancii. Pozrite www.gibalova.zzz.sk - nájdete tam i ostatné kontakty na nás. S pozdravom, MUDr. Gibalová

Dobry den, ak to este plati, poslite CV a aku ambulanciu uprednostnite. Miesto v SNV. Dakujem.

Dobrý deň. Ak to je možné, pošlite mi Vašu emailovu adresu. Ďakujem

Dobrý deň. Mám ukončené magisterské štúdium a hľadám si prácu ako zdravotná sestra v akejkoľvek ambulancii v Prešove alebo v Košiciach. CV, žiadosť, motivačný list aj foto pošlem mailom.

Dobrý deň. Máme voľné pracovné miesto pre zdravotnú sestru v zubnej ambulancii v Prievidzi. V prípade záujmu nás kontaktujte emailom: slovdent@gmail.com. Uveďte prosím krátky profesný životopis.

Ponúkame prácu v súkromnom zdravotníckom zariadení s nástupom možným ihneď.

Dobrý deň, hľadám si prácu ako zdravotná sestra na akejkoľvek ambulancii v Prešove. Som magistra v ošetrovateľstve, ako zdravotná sestra som pracovala 2,5 roka v Rakúsku. Ďakujem. t.č. 0907 130 995.

Dobry den, som absolventkou studijneho odboru zdravotnicky laborant, tymto si hladam zamestnanie ako zdravotnicky laborant, alebo ako zdravotna sestra v stomatologickej ambulancii. Za vase odpovede dakujem.

Dobrý deň, do zubnej ambulancie v Bratislave hľadám sestričku. Ak máte záujem, ozvite sa mi prosím Vás na mob. č. 0903 535 220 alebo mailom. Ďakujem.

Dobry den, hladam pracu v ambulancii v Novych Zamkoch, alebo v Suranoch ako zdravotna sestra. Mam skoncenu zdravotnu skolu, a bakalarske studium na urgentnej zdravotnej starostlivosti. Mam 22 rocnu prax ako sestra pri lozku aj na zachranke. Dakujem.

Dobrý deň, hľadám prácu sestry v ambulancii v okrese Spišská Nová Ves. Mám ukončené magisterské štúdium a mám 2, 5 ročnú prax na oddelení dlhodobo chorých. Ďakujem

Dobry den, hladam pracu zdravotnej sestry v ambulancii, mam 6. roc. prax na detskom lozkovom odd. a 1,5rocnu v ambulancii. Som na RD, takze pracu dohodou, pripadne zastupovanie. Dakujem za ponuky na mail.

Dobrý deň, hľadám prácu zdravotnej sestry v ambulancii. Najlepšie okolie Trnava, Piešťany. Mám prax v zubnej a psychiatrickej ambulancii. Ďakujem za ponuky.

Dobrý deň, hľadám prácu ako zdravotná sestra v jednosmennej prevádzke ( najlepšie na ambulancií) v Trnave. Mám vysokoškolské vzdelanie a 7-ročnú prax na Oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny. Ďakujem. t. č. 0908114015

Dobrý deň hľadám prácu sestry v okrese KK, PP. Mám ukončené VŠ 1. st. v odbore Ošetrovateľstvo, prax detské oddelenie, ambulancia praktického lekára pre dospelých, gynekologická ambulancia, taktiež mám prax ako opatrovateľka 7 rokov. Ponuky prosím zasielať na email. Ďakujem

Dobrý deň, ak ste ešte neprijali žiadnu pracovnú ponuku a ste z BA, kontaktujte ma na tel č 0910 939196 ohľadom práce na dohodu v našom medicínskom zariadení. S pozdravom, Mgr Sylvia Baumgartnerová

Dobrý deň, hľadam si prácu zdravotnej sestry v Bratislave najlepšie v stomatologickej, kožnéj-dermatologickéj, očnéj ambulancii. Nástup možný ihneď.

Dobrý deň, hľadám si prácu ako zdravotná sestra. Tohto roku som ukončila bakalárske štúdium na fakulte zdravotníctva v Prešove v odbore ošetrovateľstvo. V Prešove a okolí, ďakujem.

Dobrý deň, hľadám prácu ako zdravotná sestra alebo zubná sestra v ambulancii, najlpšie Žilina, Rajec. Prax mám v oblasti: stomatochirurgia, detská ambulancia a všeobecná ambulancia pre dospelých. Nástup možný ihned. Ďakujem za ponuky.

Hľadáme opatrovateľky - ošetrovateľky - zdravotné sestry pre striedavé opatrovanie do Nemecka (Hamburg) na pozíciu terénna zdravotná sestra. Výhodou tohto miesta je samostatné riešenie prípadov (návštevy klientov) formou flexibilného 8 - 12 hodinového pracovného času. Dvojtýždňové turnusy, resp. 3-týždňové. Denný zárobok brutto je 104 - 156€. Doprava a ubytovanie zabezpečené. Podmienkou je komunikatívna nemčina a vodičský preukaz skupiny B! Nutné živnostenské oprávnenie, akceptujeme aj z Rakúska a iných štátov. Nástup 1. resp. 8. 10. T. č. : 0903606220, e-mail: majosulik@gmail.com