Hľadám prácu ako zdravotná sestra

Dobrý deň, mám 20 rokov a pred rokom som absolvovala Strednú Zdravotnícku školu a mám záujem o prácu zdravotnej sestry najlepšie v abulancii v Trenčíne. Ďakujem
T. Č:0910285377

Dobrý deň, mám 20 rokov a pred rokom som absolvovala Strednú Zdravotnícku školu a mám záujem o prácu zdravotnej sestry, najlepšie v abulancii v Trenčíne. Ďakujem. T. Č:0910285377

Hľadám prácu ako zubná sestra, príp. zubný technik v Žilinskom kraji. Vyštudovala som Strednú zdravotnícku školu a Pomaturitné kvalifikačné štúdium odbor: zubný technik. Nástup možný ihneď. Za pracovné ponuky ďakujem. Kontakt: e-mail: bolova.marianna@zoznam.sk, tel. kontakt: 0910 362 383

Dobrý deň. Som zdravotná sestra s 8 ročnou praxou z toho 2 roky pracujem ako terénna sestra v ADOSe. 5 rokov som pracovala ako zdravotná sestra v Nemocnici na internom oddelení. Mám vysokoškolské vzdelanie I. stupňa. V Rakúsku som opatrovala pani s hemiparézou 1 / 2 roka. Mám rakúsky živnostenský list t. č. pozastavený. Je vaša ponuka ešte aktuálna? Zaujala ma. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či si ešte hľadáte prácu zdravotnej sestry? Jedná sa o prácu v zubnej ambulancii. Pokiaľ je to aktuálne, prosím kontaktujte ma spätne. Ďakujem, Tarcsiová

Dobrý deň. Hľadám si prácu ako zdravotná sestra v nemocnici alebo v ambulancii Prešov, Sabinov, Lipany. Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v odbore ošetrovateľstvo a prax ako zdravotná sestra na internom oddelení 2, 5 roka. Kontaktujte ma ak máte záujem na t. č. 0908 822 382. Ďakujem

Dobrý deň, hľadám si prácu ako zdravotná sestra do ambulancie, ale taktiež môže byť aj trojsmenná prevádzka. Mám ukončenú strednú zdravotnícku školu a 1. stupeň VŠ - ošetrovateľstvo. Kontakt : 0904 278004

Dobrý deň. Hľadám prácu ako zdravotná sestra v jednosmennej prevádzke, do ambulancie v Bratislave. Prax mám 3 roky na ambulancii a 3 roky na klinike. Nástup možný hneď. Ďakujem.

Dobrý večer, iba terénne sestry potrebujete?

Dobrý deň, hľadám si prácu ako zdravotná sestra v domove dôchodcov alebo podobnom zariadení v Rakúsku alebo v Nemecku. Ďakujem. lenik08@azet.sk

Dobrý deň, hľadám prácu ako zdravotná sestra najlepšie na ambulancii v Krupine, resp. v okolí. Momentálne pracujem na neurologickom odd. , prax v zdravotníctve mám 5 rokov.

Hľadám prácu ako zdravotná sestra, ukončene SŠ vzdelanie, 15 rokov prax, pri lôžku aj na ambulancii, Prešov, Sabinov, Lipany a okolie aj na čiastočný úväzok, nástup možný po dohode.

Dobry den, hladam si pracu ako zdravotna sestra v Ba, na skrateny prac. uvazok, prax 18 rokov, moze byt aj na dohodu, kontakt: 0908712220, dakujem

Dobrý deň, ponúkam prácu zdravotnej sestry v Bratislave v Rači v detskej ambulancii. Ak by ste mali záujem, poprosím zaslať mi na email Váž životopis. Veľmi pekne ďakujem, Haštová Klaudia.

Dobrý deň, hľadám si prácu zdravotnej sestry v KE alebo v PO, najlepšie v jednosmennej prevádzke. Mám VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore ošetrovateľstvo, prax v zahraničí ako opatrovateľka a na SK 2,5 r. prax na ambulancii. Vopred vďaka za ponuky.

Dobry den. Som 29 rocna vystudovana Diplomovana vseobecna sestra a hladam si pracu v jednoznennej prevadzke, najlepsie v ambulancii v Nitre a blizkom okoli. Mam niekolkorocnu prax v zahranici ako zdrav. sestra, na plucnom oddeleni a v zubnej ambulancii. Dakujem, t.c. 0944234396

Som zdravotná sestra s viac ako desať ročnou praxou na zubnej ambulancii ako stomatologická sestra a dentálna hygienička. Hľadám pracu v zubnej ambulancii. t. č. 0918 118 160. PP a okolie.

Dobry den, hladam si pracu v Ba, na dohodu, na skrateny pracov. uvazok, na doobedie, alebo 2-3 dni v tyzdni, podla vzajomnej dohody, som zdravotna sestra, 18. rocna prax, T. Č. :0908712220

Dobrý deň, som sestra s viacročnou praxou a hľadám si prácu, pracovala som v kardiologickej ambulancii, môžete ma kontaktovať tel. 0948330213.

Dobrý deň, som zdravotná sestra s viacročnou praxou v ambulancii, hľadám si prácu v okrese Topoľčany, kontakt 0948330213