Hľadám prácu - opatrovateľka - Rakúsko

Pracovné ponuky a dopyt po práci ako opatrovateľka v Rakúsku. Hľadáte prácu ako opatrovateľka v Rakúsku? Hľadáte zástup alebo striedačku? Zadajte informácie o sebe a kontaktné údaje. Prosíme vás o doržiavanie pravidiel diskusného fóra.

Hledam si praci, jako opatrovatelka v AT. Jsme dve stridacky 50 a 43 lete. Opa je dlouhodobe v nemocnici, spatny stav. Mame praxi 2 a 5 let, nemcina aktivne 8let, Ridicky bez zaznamu. Info na email, skype, nebo t. c. 00420 604 517 608. Dekujeme

Mam 48 rokov, som zdravotna sestra, hovorim plynule nemecky, surne hladam zaskok, zomrela mi pacientka, som dlhsie bez prace, najradsej Wieden a okolie, nastup mozny hned, dakujem.

Hľadám si prácu opatrovateľky v Rakúsku od mája 2011. Mám 38 rokov, po nemecky hovorím veľmi dobre, mám VP. sk. B, som aktívna vodička a 4ročnú prax v opatrovaní v Nemecku (parkinson, bdelá kóma, rakovina, ľahká demencia). kontakt na ms.job@centrum.sk alebo 0944 587 324. Ďakujem.

Dobry den! Volam sa Andrea a hladam si pracu opatrovatelky v Rakusku alebo v Nemecku. Mam opat. kurz, NJ zaklady, VP B a 35rokov. Nastup od 01. 04. 2011. Za kazdu ponuku vopred dakujem!

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o sprostredkovanie opatrovania v AT, za odmenu samozrejme, najlepšie Bregenz a okolie, NJ-na veľmi dobrej úrovni, opatrovateľský kurz, 4 ročná prax v AT, vodičský preukaz B. Stačí prezvoniť, ozvem sa späť, vopred vďaka +421 948 399 081

Hladam pracu opatrovatelky, ale bez zivnosti ! Prax 7 rokov v AT, nemcina dobra.

Dobry den, kolegynky, zostala som bez rodiny, surne hladam aj zaskok, prax 2 roky, nemcina dobra, VP. Dakujem za kazdu spravu, urcite odpisem.

Hladam si pracu ako opatrovatelka v Rakusku, s opatrovanim mam 10 rocnu prax, nemecky hovorim plynule, mam vysokoskolske zdravotnicke vzdelanie, skusenosti s roznymi diagnozami (rakovina, porazka, demecia…), som zodpovedna, flexibilna, komunikativna. Nastup mozny ihned. Za ponuky vopred dakujem! T.c. 0917655519, zatapol@gmail.com

Hľadám si súrne prácu opatrovateľky v Rakúsku, mám živnosť, opatrovateľký kurz ČK, odporúčania od rodin, nemčina a 6 rokov praxe, odmenu za sprostredkovanie rešpektujem. Insbruck, Salzburg, Linz info na jar.hric@post.sk

Neviete mi niekto pomôcť s opatrovaním v Rakúsku, znalosť nemčiny, začiatočník, opatrovala som už von, ale babka mi zomrela, keby bola možnosť aj do madarsky hovoriacej rodiny. Mám 45 rokov, zdravotna škola. Dík

Súrne si hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku. Skúsenosti s prácou mám, práve mi umrel pacient. Nástup možný okamžite.
T. č. 0915852154

Súrne si hľadám prácu ako opatrovateľka v Rakúsku. Môžem niekoho zastúpiť ak bude chcieť počas sviatkov. Mám ukončený opatrovateľský kurz a tiež kurz nemčiny. Mám 45 rokov. Nastúpiť môžem ihneď. Ďakujem moje tel. c. je 0908 842 453

Súrne dnes hľadám niekoho na zástup za seba z dôvodu náhleho ochorenia - dnes treba cez deň cestovať, cesta je už objednaná, preto poprosím niekoho z Gelnice a blízkeho okolia. Na deň 60 Euro, predbežne ide o 7 dní. Všetko podrobne vysvetlím. Ide o babku, žiadne ťažké práce okolo babky-babka je mobilná. Nechcem za to nič. Očakávam promptnosť a serioznosť, v prípade vzájomnej spokojnosti viem pomôcť so zohnaním stabilnej práce ako odmenu za ochotu cestovať dnes. Zavolajte mi čo najskôr, kým je to aktuálne. 0944 343 686

Mila Nika, napisala som Vam E-Mail, moja priatelka hlada tak ako Vy surne zastup, mohla by Vam pomoct. Dakujem

Dobry den, hladam si pracu ako opatrovatelka vo Wien, pripadne ako domaca, aupairka, je mi jedno, som vo financnej tiesni, opatrovatelsky kurz mam, nemcina mierne pokrocila, dohovorim sa, som pedantna, vesela, bola som na zaskoku v Pernitz, prosim pomozte, verim ze sa niekto najde, urcite sa budem revanžovat. t. č. 0911548179

Dobrý deň, hľadám si prácu ako opatrovatelka s nástupom začiatkom júla. Opatrovateľský kurz mám a nemčinu ovládam. Prax v opatrovaní mám na Slovensku. Ďakujem

Hladam si zastup v Rakusku ako opatrovatelka. Mam skoncenu zdravotnu skolu, prax s opatrovanim 2 roky a nemcina na komunikativnej urovni. Zastupit mozem hned po Velkej noci a to od 4. 4. - 18. 4. alebo 9. 5. - 23. 5. Vopred dakujem

Hľadám si prácu ako opatrovateľka, mam opatrovateľský kurz, 2ročnú prax, komunikatívnu nemčinu. Nástup okamžite, alebo podľa dohody. Seriózne ponuky na e-mail, alebo t. č. 0949403513
Ďakujem.

Dobrý deň! Volám sa Ľuba, mám 40 rokov a pochádzam z východného Slovenka. Ako väčšina z vás, aj ja si hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku, ktorú súrne potrebujem. Mám opatrovateľský kurz, taktiež aj skúsenosti s opatrovaním ťažko chorej osoby. Moja nemčina síce nie je najlepšia, ale zdokonaľujem sa a určite sa to pohybuje na komunikatívnej úrovni. Chcela by som vás poprosiť o pomoc. Ak poznáte nejakú spoľahlivú firmu, agentúru alebo niečo také, dajte mi vedieť. Budem vám veľmi vďačná.