Hľadám prácu - opatrovateľka - Rakúsko

Hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku. Mám opatrovateľský kurz (s certifikátom), aj základný kurz nemeckého jazyka pre opatrovateľky. Som začiatočníčka (zatiaľ som bola iba dva krát zastupovať v okolí Salzburgu). Som “čerstvá” dôchodkyňa z okolia Nitry, mám 58 rokov, som v dobrej fyzickej kondícii, VP skupiny B, aktívne jazdím. Prácu príjmem hocikde. Ponuky môžete zasielať na mailovú adresu: jfenekur@gmail.com prípadne zavolať na tlf: 00421 908 074 040. Vopred srdečne ďakujem.

Dobry den, hladam zdrav. sestru, k pacientovi v Rakusku, pri Sant Poltene, nastup co najskor, dobre podmienky. Ak mate zaujem, prosim kontaktujte mob. 0917 430061.

Hladam si surne zastup ako opatrovatelka seniorov v Rakusku, najlepsie vo Wien. Som diplomovana zdravotna sestra, nemecky jazyk - komunikativne. Tel. 00421 915 115 996

Dobry den, mela bych zajem, zkusim tel., muzete mi dat kontaktni email, muj je:m.magerova@seznam.cz. Dekuji za odpoved.

Dobrý deň. Volám sa Simona. Ako väčšina z vás, aj ja si hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku, ktorú súrne potrebujem. Školu mám ukončenú so zameraním vychovávateľstvo, opatrovateľstvo s praxou v Domovoch dôchodcov aj s imobilnými klientmi. Úspešne som absolvovala kurz nemčiny so základnou úrovňou, ale zdokonaľujem sa. Som pedantná, veselá a flexibilná. Chcela by som vás poprosiť o pomoc, ak poznáte nejakú spoľahlivú agentúru, dajte mi prosím vedieť. Budem vám veľmi vďačná. Nástup možný ihneď. Môj email je simona.adamikova247@gmail.com

Dobrý deň. Hľadám si prácu v Rakúsku. Živnostenské oprávnenie mám, som zdravotná sestra so šesťročnou praxou v Rakúsku. Nemecký jazyk ovládam na úrovni pokročilá - maturitná skúška. Len seriózne ponuky. Ďakujem.

Dievčatá bola som pozrieť v jednej rodine vo Viedni a nebola by tam ťažká robota, ale chcú len bez živnosti a za 50 eur v čistom plus preplatia cestu. Nie je to nič pre mňa, lebo mám už štvrtý rok Rakúsku živnosť. Teraz tu napíšem čo som sa za tých 15 minút, čo som tam bola, dozvedela. Jednu opatrovateľku tam majú z Maďarska asi 55 r milú pani, ale potrebujú aj druhú. Starať sa treba o pani, ktorej vek neviem, ale asi 70r, je po porážke často unavená, ale je plne pri zmysloch je milá a nekonfliktná, ale ako to už býva žije s ňou manžel, bývalý všeobecný lekár a jeho nadradene chovanie sa ťažšie znáša. Pritom on vraj nevyžaduje žiadnu opateru, ale iste sa mu perie a žehlí a pripravujú raňajky, obed a večera. Celé dni sa zdržuje na poschodí a pani s opatrovateľkou na prízemí rodinného domu, je tam čisto a útulne. Ale bez veľmi dobrej nemčiny tam nikomu neodporúčam ani vkročiť, lebo starý pán vraj takéto ochotníčky bez milosti vyhodí. Takže škoda cesty tam. Opatrovateľka musí byt milá a nesmie ho zatažovať svojími problémami. Čiže sa musí vedieť absolutne odosobniť. Všetci vieme aké je to tažké. Dajte si pozor, aby ste sa tam zbytočne neprehnali. Je to na kraji Viedne 22 Bezirk Rugierstrasse 12. Tur25. Bez ohlásenia tam neuspejete, najskôr sa cez tf. dohodnite. čt. 004312044240. Starý pán nechce agentúru a nikto ho nepresvedčí, aby sa do nejakej dal, lebo podla neho ho nikto nebude zdierať. Veľa šťastia prajem tej ktorá tam má záujem ísť, nech sem napíše ako sa jej tam po čase darí. ANNA, západ slovenska.

Napis na seba kontakt, mala by som zaujem, zavolám ti, porozprávame viac o tejto rodine. Ďakujem.

Anicko, prosim o tvuj kontakt-tel, nebo email. Diky, pa, Marcela

Dobrý večer prajem. Chcela by som poprosiť o cennú radu. Hľadám si prácu ako opatrovateľka, ešte som v AT nepracovala, preto sa obraciam s prosbou o pomoc už tých skúsenejších. Výhodnejšie je v AT pracovať na živnosť alebo bez? V prípade, že to bude na živnosť, pomôže mi agentúra pri jej založení? Vopred srdečne ďakujem za každú informáciu.

Dobrý večer Nika. Nepoznáme sa, ale len dnes večer som natrafila na Váš inzerát, škoda že nie skôr. Možno by ste súhlasili so záskokom, aj keď som z Košíc. Ale už to nie je aktuálne. Napriek tomu Vás chcem poprosiť, či nemôžete pomôcť zohnať miesto opatrovateľky pre mňa. Už som pracovala v Rakúsku a od januára som doma. Nedarí sa mi zohnať. Budem Vám veľmi povďačná. S pozdravom Dada.

Dirvčatá to číslo je správne, ale je možné, že sa cez tf boja priznať, lebo je tam pre nich riziko kontroly zo strany úradov. Ani mne nepovedali svoje, hoci som sa spýtala, starý pán to akoby prepočul. Preto je to dosť ťažké sa s nimi spojiť. Ja som mala od novembra inzerát na internete a on to zrejme našiel a volala mi tá pani, čo u nich robí opatrovateľku. Ja nemám ku tomu čo viac dodať, lebo všetko čo viem, som sem napísala.

Dobrý neskorý večer! V AT sa dá pracovať na živnosť alebo bez živnosti ako zamestnanec. Je ešte možnosť “na čierno”, ale s veľkým rizikom. Agentúry alebo rodina zvyknú pomôcť so založením živnosti-ale nie je to nič ťažké, nebojte sa toho. Prajem pekný večer! Ema

Dobry den. Hladam si pracu ako opatrovatelka v Rakusku. Mam zivnost, dvojrocne skusenosti, nemecky sa dorozumiem, som pokojnej povahy, zodpovedna a flexibilna. Ak niekto vie sprostredkovat pracu, prosim ozvite sa mi bud na moj mail renata180@centrum.sk alebo tel. 0944 185 916. Dakujem.

Hladam si pracu OP, aj zaskok, ale bez zivnosti. Dakujem! NJ - statnice, prax 9 r v AT. Mail: opatrovatelka78@centrum.sk.

ďakujem za odpoveď. Chcela by som poprosiť ešte o názor, ako je v AT výhodnejšie pracovať? ako živnostník alebo zamestnanec? prajem pekný deň

Dobry den prajem, diplomovana zdravotna sestra, Bc., hladam si v rakusku pracu ako opatrovatelka seniorov. Mam 25-rocnu prax na ortopedickej klinike v Bratislave, rada sa zdokonalim v nemeckom jazyku. Som nekonfliktna, zodpovedna, svedomita. Dakujem.

Moje tel. c. 00421 908 447 075

Hladam pracu opatrovatelky, mam 7 roc. skusenost, velmi dobra nemcina, zivnost. list, nastupit mozem ihned, t. c. 0918 866 144.

Hľadám si prácu ako opatrovateľka, rakúsku živnosť zatiaľ nemám. Som zdravotná sestra a mám 28 roč. praxv zdravotníctve. Pracovala som na internom, infekčnom, gynekologickom, anesteziologicko resuscitačnom oddelení a na dialýze. Rakúsku živnosť zatiaľ nemám. Nemčina mierne pokročilá. Nie cez agentúru. Prácu možnú aj na záskok. Email: mery.gr@centrum.sk, Tel: 0903609228