Hľadám prácu - opatrovateľka - Rakúsko

Hľadám prácu ako opatrovateľka. Mám živnosť, opatr. kurz, mám 45 rokov, dvojročnú skúsenosť. Teraz som už rok doma, lebo sa mi nedarí nič nájsť. V niektorých agentúrach som evidovaná dodnes. Budem vďačná, ak mi niekto pomože, samozrejme za odmenu. Ďakujem. Moja mail adresa: majkamv@azet.sk

Hľadám si prácu opatrovateľky, mám 49 rokov, prax 5 rokov, živnosť a kurz CK. Nemecky ovládam komunikatívne. Len vážne ponuky, prosím na môj e-mail: am503@zoznam.sk, Ďakujem

Dobrý deň, hľadám si prácu opatrovateľky v AT, kurz mám, nemčina začiatočník, skúsenosť s opatrovaním mám / opatrovala som svoju mamu po MCP /. Mám 50 rokov a chuť pracovať.

Dobrý deň, mam 39 roko, ukončený zdravotnícky kurz a nemčinu na začiatočníckej komunikatívnej úrovni. Chcela by som sa opýtať aká je agentúra najlepšia, z dôvodu, že nechcem cestovať do nemecka na dvojtýždnové turnusy. Každí mi odporúča Aténu, ale z počutia viem, že to nie je moc veľká výhra a v ostatných agentúrach ma odmietli, že pre mna sú najlepšie dva mesiace v Nemecku, prosím poraďte mi. ďakujem a pekný dník.

Hľadám si prácu opatrovateľky v Rakúsku. Mám 54 rokov, som z Nitry, absolvovala som opatrovateľský kurz na ktorý mám cerifikát a kurz nemeckého jazyka pre opatrovateľky. Znalosť nemeckého jazyka mám na komunikatívnej úrovni. Príjmem prácu hocikde v Rakúsku. Ponuky môžete zasielať na ma@il: gratisekstra@gmail.com, alebo môžete volať priamo na telefónne číslo 00421 903 472 645. Vopred ďakujem.

Dobry den, surne hladam pracu, ako opatrovatelka v Rakusku. Prax s opatrovanim mam, opatrovala som 9r. v Nemecku. Ak niektora potrebuje striedacku, alebo vie o nejakom volnom mieste, budem rada, ak sa mi ozve / 0911149378 /. Moze byt aj zaskok. Za ponuky vopred dakujem

Sme dve opatrovateľky, pracujeme v Rakúsku a popri našej opatrovateľskej práci si hladáme ešte jednu rodinu priamo v meste Steyr. Ďakujeme za informácie.

Dobry den, hladam si pracu ako opatrovatelka, prax mam, nemcina mierne pokrocila, opatrovatelsky kurz, socialna praca. Som zo zap. Slovenska mam 54 rokov. Som pedantna, domace prace mi nerobia ziadny problem. Za ponuky som ochotna… dakujem

Hladam pracu ako opatrovatelka, moze byt aj zastup. Zivnost nemam, v AT som uz pracovala, Nj ovladam ciastocne, okrem toho ovladam aj chorvatsky jazyk, rozumiem aj slovinsky, srbsky a polsky. Mam 53 rokov, som nefajciarka, veselej povahy rada mam poriadok a pracu v domacnosti.

Hľadám prácu v AT - Vieden a okolie ako opatrovaťeľka. Mám 48 rokov, 6 ročná prax v AT, aktívna živnosť, veľmi dobrá nemčina, dobré referencie od rodín. Za sprostretkovanie práce finančná odmena. Dakujem

Dobrý deň. Hľadám si prácu ako opatrovateľka v Rakúsku. Mám 3 roky prax, nemčina na komunikatívnej úrovni, nedávno mi zomrel pacient a ja si neviem nájsť rodinu, cez agentúry je to zdĺhavé. Za serióznu ponuku ďakujem. Kontakt e-mail: beta55zoznam.sk, tel. 0911291856

Surne hladam aj s kamaratkou opatrovanie v Rakusku s kurzom. Nemecky sa dohovorime. Sme spolahlive. Nie ťažke pripady.

Hľadám si prácu ako opatrovateľka v Rakúsku bez živnosti. Mám 2-ročnú prax, nemčinu na komunikatívnej úrovni. Len seriózne ponuky na t. č. 0903 340 789. Nástup možný ihneď. Ďakujem.

Dobrý deň. Hľadám opatrovateľku ktorá potrebuje záskok. Môžem hocikedy aj cez sviatky. Potrebujem si privyrobiť na opatrovateľský kurz. Som mladá, milá, flexibilná. Nemecký jazyk-priemer. Skúsenosti s opatrovaním už mám. Mám VP. sk. B-jazdím stále. Vopred všetkým ďakujem. Tel:00421 940 875 268

Dievčatá hľadám pre priateľku zástupy v AT, môžu byť pravidelné, alebo len jednorázovo. Je čerstva 58 r. dôchodkyňa. Kedže má dlhoročnú prax v nemocnici nie je pre ňu problém žiadna diagnóza. Ovlada kuchynskú nemčinu, je príjemná, spoľahlivá a zodpovedná. Garantujem. Má nejaké záskoky v AT už za sebou. Kontakt: 00421 915946874, evit.palkovicova@gmail.com

Hľadám si súrne prácu ako opatrovateľka bez živnosti mám 3 ročnú prax, nemčina na komunikatívnej úrovni. Kontakt: 0911291856 Ďakujem.

Dobrý deň, som zdravotná sestra. Hľadám si prácu ako opatrovateľka (aj na záskok) . Ešte som v Rakúsku nerobila, znalosť nemčiny začiatočník. Mám 10 ročnú prax v zdravotníctve (nemocnica+ domov dôchodcov). Ďakujem tel. 0918131249
mail: kusicka@citromail.hu

Dobrý deň. Hľadám opatrovateľku ktorá potrebuje záskok. Môžem hocikedy aj cez sviatky. Potrebujem si privyrobiť na opatrovateľský kurz. Som mladá, milá, flexibilná. Nemecký jazyk-priemer. Skúsenosti s opatrovaním už mám. Mám VP. sk. B-jazdím stále. Vopred všetkým ďakujem. Tel:00421 940 875 268

Hľadám si prácu opatrovateľky, mám 30r. opatrovateľský kurz, prerušenú živnosť. 0907058281

Vie niekto o volnej rodine vo Wien? Prax mám v AT rodinách 12 rokov, som zdravotná sestra, živnosť t. č. pozastavená. NJ aktívne. T. č. +421 918 118160. Vopred ďakujem.