Hluční susedia

//mozeme byt ozaj vdacni//

Ja tiež by som niekedy najradšej mojich susedov vymenila, ale bohužiaľ to si človek nenavyberá…

A zase odstahovat sa len kvoli susedom je nezmysel :frowning:

to ano ja som rada akych mame susedov ze si pomahame navzajom a nerobime si prieky zbytocne

Tak to si asi jedna z mala, co ma fajn susedov :slight_smile:

Nemozes s tym urobit vobec nic ked nerobia hluk po 22:00 bud sa odstahuj alebo sa stym zmier. Maju deti ktore robia hluk ak to nevadi ich rodicom preco by malo tebe.

Ľahko sa ti to hovorí :wink:

s týmto majú viacerí ľudia problémy. no som zástancom toho, že čo sa nepáči mne tak to nerobím ani druhým!

Až keď je neskoro nám to dôjde

ťažko povedať, či je tento problém nejak riešiteľní, keˇže ako si písala tak neporušujú žiadne nariadenia. tieto byty su postavené asi z papiera, je to otras ako s všetko ozýva

  • ešte že som nikdy so susedmi nemala problémy. lebo ako čítam niektoré príbehy, tak niektorí sú riadne zákerní

ludia su rozni je to proste tak

to buď rada a také vzťahy si udržuj aj naďalej.

Len to mas ako vo vztahu vzdy sa musia snazit obe strany

to je pravdou. len niekedy to tiež nejde no.

Občas každý musíme spraviť nejaký kompromis :slight_smile:

Veď bez toho by to vôbec nešlo!

jooj s takými som mala aj ja problémy a skončilo sa to až vtedy, keď som sa odsťahovala

ninaa ale je smutne, ze v niektorych pripadoch si clovek nevie dat rady a musi sa az odstahovat :frowning:

myslim, ze zijeme v takej dobe, kedy problemy so susedmi ma kazdy druhy. no niektori to riesia a niektori sa kaslu na to!