Hluční susedia

(ellenita) #21

//mozeme byt ozaj vdacni//

(kaji) #22

Ja tiež by som niekedy najradšej mojich susedov vymenila, ale bohužiaľ to si človek nenavyberá…

(ampulka) #23

A zase odstahovat sa len kvoli susedom je nezmysel :frowning:

(viliana) #24

to ano ja som rada akych mame susedov ze si pomahame navzajom a nerobime si prieky zbytocne

(ampulka) #25

Tak to si asi jedna z mala, co ma fajn susedov :slight_smile:

(panpulon) #26

Nemozes s tym urobit vobec nic ked nerobia hluk po 22:00 bud sa odstahuj alebo sa stym zmier. Maju deti ktore robia hluk ak to nevadi ich rodicom preco by malo tebe.

(Dina) #27

Ľahko sa ti to hovorí :wink:

(hrasko) #28

s týmto majú viacerí ľudia problémy. no som zástancom toho, že čo sa nepáči mne tak to nerobím ani druhým!

(patzinka) #29

Až keď je neskoro nám to dôjde

(romcitika) #30

ťažko povedať, či je tento problém nejak riešiteľní, keˇže ako si písala tak neporušujú žiadne nariadenia. tieto byty su postavené asi z papiera, je to otras ako s všetko ozýva

(alexandriska) #31
  • ešte že som nikdy so susedmi nemala problémy. lebo ako čítam niektoré príbehy, tak niektorí sú riadne zákerní

(viliana) #32

ludia su rozni je to proste tak

(romcitika) #33

to buď rada a také vzťahy si udržuj aj naďalej.

(bekka) #34

Len to mas ako vo vztahu vzdy sa musia snazit obe strany

(romcitika) #35

to je pravdou. len niekedy to tiež nejde no.

(macca) #36

Občas každý musíme spraviť nejaký kompromis :slight_smile:

(pauliussa) #37

Veď bez toho by to vôbec nešlo!

(ninaa) #38

jooj s takými som mala aj ja problémy a skončilo sa to až vtedy, keď som sa odsťahovala

(adell876) #39

ninaa ale je smutne, ze v niektorych pripadoch si clovek nevie dat rady a musi sa az odstahovat :frowning:

(benromino) #40

myslim, ze zijeme v takej dobe, kedy problemy so susedmi ma kazdy druhy. no niektori to riesia a niektori sa kaslu na to!