Hluční susedia

…to si dobre napísal…a myslím, že je lepšie ignorovať ako sa starať…vtedy to býva ešte horšie…

asi tak… niekedy je aj zbytocne bojovat, lebo to celu situaciu len zhorsi

Prosim vas, ked su sedia, ze na zahrade kde su iba chatky take zahradne tak mozme zavolat policajtov ked este niekedy aj o 3 rano im hra nahlas hudba a spievaju?

preco by si nemohla? ved je to rusenie nocneho kludu

podla mna kludne mozte. vsak rusia nocny klud, nie?

Len tie vzťahy sa tým totál narušia…

Ale stále sa s tým dá niečo robiť :slight_smile:

MOZES ALE AK SI NECHCES POKAZIT SUSEDSKE VZTAHY, TAK BY SOM TO RADSEJ RIESILA OSOBNYM ROZHOVOROM :slightly_smiling_face:

my sme tiez mali protivnych a hlucnych susedov. nakoniec nas to dohnalo az k tomu, ze sme sa museli prestahovat do domu

To ste este mali dobre, ze ste mali taku moznost :slight_smile: Vacsina ludi to musi len vydrzat

vam to bolo teda len dobre, ze ste mali takych susedov. aspon ste sa skor odhodlali a prestahovali. niekedy prave zly susedia su tym motivatorom.

my keby mame hlucnych susedov tak to riesim cez policajtov, lebo stahovat by som sa uz nikde nechcela. tam kde sme teraz, sme velmi spokojny. no nastastie mame aj susedov dobrych, takze zatial to je uplne super :slight_smile:

A co susedia? Im daju pokutu a tam to skonci

Policia nic nezmoze a este aj musis dokazat, ze prekrocili tu danu hranicu hluku, ktora je predpisana zakonom

To sa akože celá bytovka má prispôsobiť jedným hlučným susedom? No to brrr, to kde ste akože? Pekne by som na nich políciu zavolala a nech si to už vysvetľujú!

myslim na to stale aj po roku :smiley:

Jednoznačne to treba s nimi riešiť najprv kľudným spôsobom a keď to nepomôže, tak trochu aj sprísniť a keď tak zavolať aj políciu. Väčšina ľudí sa potom zľaknú a fakt sa ukľudnia. Len či vám to potom nebudú nejako inak vracať, to nemôžem úplne vylúčiť.

riešila by som so správcom bytov, ak nič iné nepomáha

podla mna, ked nerusia nocny klud mozu si dupat,skakat, nahlas rozprávat uplne vsetko a neurobis nic, mozno iba ak by sa stazovali aj nejaki dalsi susedia tak cez spravcu domu alebo nejaku peticiu, ale asi zbytocne

minule sme sa akurat bavili v rodine o tom dome v sturove kde ta zena pustala na celu ulicu hudbu cely den a nikto s tym nemohol nic urobit a susedia sa sli zblaznit