Horúčka

Tak ale to je individuálne by som povedala aj čo sa týka detí aj čo sa týka dospelých :slight_smile: My máme doma tento liek a super. Tablety aspoň za mňa nie sú veľké, takže sa dajú v pohode prehĺtať. Kelik32 a čo také konkrétne by si chcela mať doma? :slight_smile: Obrázok2

Karollana a toto si davas ty od horucky alebo aj detom? Ale ake velke balenie to sa veru oplati mat doma pre nejake akutnejsie pripady ci? :slight_smile:

Kelik32 toto konkrétne aj od horúčky no :slight_smile: A čo sa týka detí, tam si treba keď tak prečítať aj príbalový leták, koľko môžu akú dávku a či nemajú problém s tabletami, lebo potom treba asi skôr sirup dať :slight_smile: Veru tak, aj to dlhšie vydrží a aj cenovo sa to oplatí :slight_smile:

Kelik32 ak maju moje deti horucku davam im toto a zabera :slight_smile: Lebo ako verim, ze nie kazde dieta je schopne a ochotne prehltat tabletky, takze v takych pripadoch mam doma toto :slight_smile: No a co sa tyka velkosti balenia, to je asi na tebe ako sa rozhodnes, kolko toho doma chces mat :slight_smile:
Obrázok2

Aha no tak to je super :slight_smile: Ze sa da vybrat ze bud tabletky alebo sirup to ste ma potesili :slight_smile: Ale ak som dobre pochopila, je to take kombinovatelne vsak? Myslim to tak, ze aj tabletky aj sirup mozu ako deti tak aj dospeli, samozrejme len to davkovanie je ine, ci? :slight_smile:

@kelik32 no jasne ze sa to da :slight_smile: ved to je na tebe co by si uprednostnila, co ti je pohodlnejsie, ono ucinkami to by som ani neriesila to je rovnake :slight_smile: ale je to skor o tom, ze niektorym ludom napriklad prekazaju tabletky vies ako :slight_smile: tak preto a pri detoch sa skor ocakava ze sirup si daju skor :slight_smile:

aluana suhlasim, tiez som si nechala poradit, aj podla tej pohodlnosti a tak, ved ucinky maju rovnake by som povedala, a mne tabletky nejako nevadia a zase ich mozem mat aspon v kabelke, v pripadne potreby a nie len teda pri horucke ale napriklad aj pri bolesti hlavy, to je taka rychla pomoc.

Parada zienky :slight_smile: Vdaka za info :slight_smile: Ono mne je niekedy takto najlepsie si nechat poradit aj zo skusenosti, lebo ved povedzme si, teraz je toho tolko na trhu, plus mam pocit ze aj clovek ked si nieco pride pytat do lekarne, tak mu supnu niekedy ten najdrahsi liek a neriesia, to sa mi uz viackrat pri hocicom stalo, tak som si povedala, ze uz sa nenecham ovplyvnit :smiley:

Ja mám taký pocit, že na mňa niečo lezie. Je mi blbo už niekoľko dní a neviem veru, či únava, alebo aj posun času a všetko možné. Čo vám pomáha na také stavy, keď ste unavené, nič sa vám nechce? Mám to spojené aj s bolesťami hlavy, ale horúčku zatiaľ nemám.

@labelita no uprimne co mi take prve napadlo, je sa dobre vyspat do ruzova a do krasy :slight_smile: niekedy to totiz mam aj ja ze prilis velka unava, nie je mi dobre, obcas sa mi strieda pocit tepla a zimy, ale tak to kazdy mozeme mat inak, a tebe teraz ide vyslovene o to ked mas horucku alebo ako? :slight_smile:

zienky chcem sa spytat, mam problem s jednym zubom a pravdepodobne mam z neho a z tej bolesti aj teplotu, myslite ze si na to mozem nieco dat? alebo radsej nie? mate niekto podobnu skusenost?

majadud a to si uz aj bola u zubara, len povedzme ze po nejakom zakroku sa ti to takto dalo az do teploty? ako hej tiez som mala velakrat taky problem so zubami, ale nastastie to tabletka vedela zakazdym utlmit :slight_smile:

Majadud to poznám, aj keď chodím k zubárovi a robí mi nejaké zákroky, tak som potom taká aj ubolená a precitlivená a vôbec. Ale teda mne pomáha toto :slight_smile: Myslím si, že je ok si niečo dať, lebo bolesť zubov sa aspoň u mňa radí medzi tie najhoršie. To je fakt.
Obrázok6

ako ja suhlasim, mne tiez zabera aj najrychlejsie aj najlepsie, to mam uz overene @lilinka56 dobry tip :slight_smile: ale zuby vedia potrapit, a veru nie len deti ale aj nas dospelych, a kto by to bol povedal, ze co cele takto suvisi, ze boli ma zub a mozem mat aj horucku z toho, uff.

@hegrida o zuboch sa snad bavit ani netreba, tiez som si tieto tabletky davala jedno obdobie castejsie, pretoze som mala problemy so zubami, a teda aj u zubara som bola varena pecena ako sa hovori. ale tak to sa treba postarat, lebo tiez si myslim, ze co sa tyka zubov to je jeden z takych najvacsich problemov, co vedia potravit, pokial nie su v poriadku.

Sabkasabca to mas pravdu, teploty zo zubov, ale tak to vidime aj pri detoch ze to tak maju chudiatka. Clovek ani nevie co sa deje a zrazu, ano zuby nam idu. Este ze tie lieky maju aj take davkovanie prisposobene pre male deti :slight_smile:

@elca a ako myslis ze pre deti s davkovanim? co konkretne ty take detom davas? :slight_smile: @sabkasabca tak to si si celkom vytrpela asi aj ked si to mala sprevadzane teplota vsak?

Darkadraha no napriklad ja mam doma pre deti aj toto :slight_smile: Ale samozrejme ako zalezi, pokial mas aj vacsie deti a su s tym ok ak maju prehltnut tabletku ak maju horucku tak to je potom jedno :slight_smile: Aj ked vieme ake su deti vtedy, ze maju s vela vecami problem, lebo ich vsetko boli no :slight_smile:
Obrázok1

dudka44 hej presne ono je to super mat doma ked tak aj aj, lebo co si napriklad vsimam aj na sebe, stava sa mi coraz castejsie ze mam problem nejaku tabletku prehltnut, takze takato tekuta forma je v tom pripade top :slight_smile:

inak vazne :slight_smile: ved tiez som si nechala poradit, pretoze som nevedela jednak ze co mozu male deti, co je pre ne ok, nemala som tolko skusenosti a teda aj forma uzivania, aby bola pre ne pohodlna :slight_smile: a toto je super :slight_smile: som rada inak ze sa mysli aj na deti, lebo ved si matne spominam ako sa kedysi riesilo rozpustanie tabliet aby to deti vedeli a zvladli uzivat, hroza :slight_smile: este ze doma ide dopredu :slight_smile: