Horúčka

Môj ocko má 40℃ horúčky a stále zvracia. Tabletky mu nezaberajú ani nič veľmi sa o neho bojím prosím poraďte mi niečo.

Môj ocko má 40℃ horúčky a stále zvracia. Tabletky mu nezaberajú ani nič veľmi sa o neho bojím prosím poraďte mi niečo.

Dobrí večer mam problém boli ma hlava vzadu ide mi to pobokoch na krku na každej strane a na hrudnyk aj chrbat ma boli ruky cele ramena aj nohy klby mam len 28 rokou ked chcem vstat s postele citim strasnu bolest chrbte aj hrudnyku neviem preco

Mala som horucky asi dva dni a zrazu skoncili sammi od seba, samozrejme s liekami, ale vzdy sa mi to este po ich uziti po par hodinach vratilo a vystupilo hore, co to mohlo byt-prechladnutie?

Ked idete na pohotovost este vam stanovia diagnozu imbecil, pritom lekari su nimi sami :)

Baby moja malá má už druhý deň hroznú horúčku, dávam jej lieky ale teplota klesne o pár stupňov a za pár hodín zase vystúpi. Volala som doktorke, že čo s ňou ale povedala mi, že je chorá a je to normálne, že ak horúčka nevystúpi nad 39 stupňov tak mám dávať normálne doma lieky a čakať :frowning: Bojím sa

ak ste tam uz boli, dala jej lieky tak fakt nema nic moc co robit. moze ti poradit nejake lieky na horucku ale tak to uz asi aj sama vies co jej zabera najlepsie. nic ine ti velmi asi nezostava. kolko ma dcerka rokov?

obklady si jej davala?

Ale chcela by som jej nejako pomôcť, podľa mňa to nie je normálne, že jej tá horúčka vôbec neustupuje. Má 5 rokov teraz
Dávala som jej aj obklady, aj plienku s alpou na plúcka sme položili, všetko čo som si pamätala, že mama robila nám som vyskúšala

nic z toho nezabralo? akoze vobec? ci len tak ako lieky, ze par stupnov a potom to zase stuplo?

Rozumiem tomu, ze sa bojis a tazko sa na to pozera. Tiez som zakazdym hrozne nestastna ked je moje dieta chore, to asi kazda mama a najradsej by sme si to s nimi vymenili ale vsetci sme tym presli a tak si aj budujeme imunitu takze sa na to musis trochu pozerat aj tak, ze jej to v podstate pomaha :slight_smile: Do buducna hlavne. Ak by bola ale horucka velmi vysoka tak chodte na pohotovost

Zabralo ale len na chvíľku a potom zase horúčka hrozne rýchlo vyskočila a to ma vyplašilo vieš, teraz je to už lepšie ale stále to úplne neustúpilo, neviem čo to nachytala ale dúfam,ž e to už dlho nechytí
Viem, že áno, že to vlastne lepšie ako nejaký suchý zápal pľúc keď vlastne ani nevieš čo sa deje len je zrazu zle ale aj tak. Bola by som najradšej keby nie je chorá vôbec

býva to tak, je to normálne, že sa tak bojíš :slight_smile: tiež to tak mám ale keď sa jej to už začalo zlepšovať tak je to na správnej ceste už nie? :slight_smile:

to tak byva, ze kym lieky zaberaju tak horucka klesne a ked ucinok prejde tak zase vyskoci. to je normalna vec az kym sa nezacne uzdravovat a potom jej zacne horucka prirodzene klesat :slight_smile:

Hádam áno ale bola by som radšej keby jej to zabralo hneď a už sa jej to nevrátilo. Stále má ale horúčky len už nižšie :confused: Myslíte, že mám teda ešte čakať či budú viac klesať alebo ísť?

ak klesajú horúčky tak nechoď :slight_smile: to znamená, že sa jej to zlepšuje, že už telo nemá taký problém. aké vysoké má momentálne?

Teraz sa zastavili tak na 38, od 37,5 do 38 má teraz horúčky, pred tým to už išlo až na 40, chúďatko moje malé. Dávam jej veľa piť, snažím sa nech čo najviac papá ale najradšej by som bola keby jej to už úplne prešlo

Co jej davas na tu horucku? A ako casto? Vyskusaj mozno brufen sirup detsky, ten pouzivam ja doma pre drobca a doteraz zakazdym zabral, horucka sa vratila len malokedy. Plus zabera aj na zapaly, ulavi trosku od bolesti klbov ak nejake ma. A tak ako pises nech hrozne vela pije to pomaha tiez na horucky a skus k tomu pridat aj nejake obklady mozno. Horucku ma aj normalne cez den alebo len na vecer?

to je dobry sirup, tiez sme ho uz doma mali. uz dlho ale nebola mala chora a naposledy sme ho minuli tak som ani nekupovala. tam treba dodrziavat pekne to davkovanie a on za chvilku zaberie :slight_smile:

Na horúčku nám doktorka predpísala tiež sirup ale ten asi teda evidentne nezaberá. Už som aj sama premýšľala, že by som šla nejaký iný kúpiť tak ďakujem za tip, vyskúšam tento :slight_smile: Idem za chvíľku do mesta tak sa rovno stavím v lekárni :slight_smile: Áno máva aj cez deň ale vtedy je nižšia, na večer stúpne