Horúčka

Vyskuaj, mozno jej bude tento lepsi, uvidis, za to nic nedas :slight_smile: Len si treba precitat ake je davkovanie aby to nebolo vela potom aj s tym co berie teraz. Aj to preslo uz?

ako je na tom teraz? už jej aspoň tie horúčky klesli?

Áno :heart: Konečne je to lepšie :slight_smile: Ďakujem ešte raz za každú radu, ten sirupček jej zabral, konečne klesla horúčka na dlhší čas a je jej oveľa lepšie

konecne sa podarilo? som fakt rada :slight_smile: tiez nemam rada ked je moje dieta chore ale vravim, ze henten sirup rychlo zaberie takze najblizsie hned daj ten a uvidis, ze to pojde rychlejsie

jéj vážne? konečne je lepšie? tak to som hrozne rada :slight_smile: vidíš bolo treba len nájsť tie správne lieky a trošku vyčkať :slight_smile: niekedy fakt treba aby sa pri tej chorobe trochu horúčka zvýšila aby to potom mohlo byť lepšie :slight_smile:

Tiež som sa hrozne potešila keď som merala večer horúčku a už bola oveľa nižšia a tak aj zostala :slight_smile: Už sa jej chce aj hrať, je taká živšia takže už to bude hádam čo chvíľa v poriadku

Mozem sa spytat mamiciek co uz maju trosku vacsie deticky tak 3 rocky a viac, zrazate horucku hned ako sa objavi? Myslim napriklad ked 37 stupnov alebo az ked vystupi vyssie?

osobne zrážam už teraz hneď. lebo sa mi raz stalo, že som nezrazila a potom strašne rýchlo vystúpila a hrozne som sa zľakla tak som hneď dala sirup aj som ochladzovala vo vani a aj tak trvalo potom celú noc kým horúčka klesla. takže toto už neriskujem

Aha, no to mi nenapadlo, ze potom to uz pojde horsie zrazit :confused: Nakoniec sa ti to ako podarilo?

tiez si neviem predstavit, ze by som cakala kym horucka stupne. takze za mna isto dat lieky hned ako sa horucka objavi

nakoniec áno ale ako píšem trvalo to celú noc, musela som ešte dávať lieky a aj obklady, ani sprcha v vo vlažnej vode nás bohužiaľ neminula takže bolo ešte kopec času. keby ráno nezačala potom klesať som už uvažovala aj nad tým, že by sme bežali na pohotovosť ale našťastie to nebolo treba

Ach tak to nechcem isto zazit :confused: Lebo davam aj ja hned lieky ale citala som minule, ze by sa to nemalo robit. Ze by sa malo chvilu nechat ci ta horucka stupne ale presne tohto som sa bala, ze potom to bude uz nebezpecne

pri detickach je to este zvlast nebezpecne lebo tam moze horucka stupnut dost rychlo takze dobre urobis ak proste das lieky. a co mate teraz problem alebo nie?

a to ti len tak napadlo ale má tvoje dieťa teraz horúčky nejaké? či to je nejaký problém z minulosti alebo okolia?

podla mna ma problem, ved naco inak by to riesila?

Nie, malinka mala horucky a ja som davala hned lieky a jedna moja kamoska ma hned upozornovala, ze to nemam robit, ze to sa nema hned horucka zrazat a tak som chcela vediet ci si tym mate skusenosti, ze by ste nedavali hned lieky, ci horucka presla potom sama alebo nie

no čo ako sa máte? už je to úplne v poriadku? :slight_smile: máte dobojované?

Áno, konečne :slight_smile: Už aj doktorka povedala, že dýchanie je úplne čisté, bez horúčky, malá je živá tak ako pred tým. Som hrozne rada, že sme sa už z toho vyškriabali, ešte šťastie, že som to aj ja nechytila lebo sa to zvykne potom u nás iba točiť

ahaa takto, no môj názor vieš. ak si hneď dávala lieky jak je to podľa mňa len dobré :slight_smile: veď jej aj klesla nie?

mamicky potrebujem rychlo poradit nejaky dobry sirup pre 5 mesacne dietatko. take aby bol aj chutovo nejako lepsi lebo ten co mame mi strasne tazko papa lebo taky dost horky. som ho chutnala a teda aj ja by som mala celkom problem ho zjest