HPV vírus a veci s tým súvisiace

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či niekto náhodou neviete viac informácií o víruse HPV. Na preventívnej prehliadke u gynekológa mi zistili cytológiu 3 a podozrenie z vírusu HPV, mám ísť na vyšetrenie k onkogynekologičke, ale predsa by som sa chcela spýtať, či niekto nemá skúsenosti s podobnými vecami, moc by mi to pomohlo, pravdu povediac nikdy predtým ma to nezaujímalo, ale teraz som trošku vyplašená. Všetko čo sa môjho problému týka by mi pomohlo. Vraj vírusom HPV trpí až 80% žien! Aké sú možnosti liečenia, poprípade ako prebieha vyšetrnie u onkogynekologičky, chcem byť na všetky možnosti pripravená. Všetkým, čo mi poradia vopred ďakujem.

ahoj Janka,
ja som pocula, ze sa to da liecit antibiotikami, ale to ti vsetko povedia na tom vysetreni. A kedy tam ides? Niektore typy tohto virusu vraj sposobuju rakovinu krcka maternice ale nechcem ta strasit. Aj ja by som o tom chcela vediet viac, pretoze je to dost zaujimava a aktualna tema.

Ahojte, skúste sa pozrieť na www.antikoncepcia.com, je tam tiež poradňa a radia tam priamo gynekológovia, a samozrajme nielen o antikoncepcii. Napíšete problém a na druhý deň tam máte odpoveď. Skúste:)

dobry den.
Mojej priatelke pri gynekologickom vysetreni zistili,ze ma HPV.Kde si mozem nexat urobit vysetrenie,ci to nemam nahodou aj ja.

dakujem

Mne bol diagnostikovaný vírus HPV pred pól rokom. Na internete som našla výrobok OVOSAN, ktorý je vraj účinný. Vie mi niekto k tomu niečo povedať? Ako sa dá posilniť imunita?

trosku neskoro odpisujem, lebo som cakala na vysledky a ako dobre vieme velmi rychli nie su. Po onkogynekologickom vysetreni mi povedali, ze jedno vysetrenie ukazuje ze HPV nemam a druhe ze ano, sama doktorka mi nevedela povedat, ani cislo HPV mi v tom jednom pripade nezistili. doktorka mi poradila Indonal, ale neviem ci zabera, lebo sa necitim 2x dobre po nom a uz mi nejaki ludia vraveli, ze im po tom byva zle. Momentalne cakam na vysetrenie po dalsich 3 mesiacoch, co bude v decembri. nerada uzivam lieky a ked som si nie celkom ista ze zaberaju je to o to horsie. Viete niekto nieco poradit???

liečba a to stopercentná, koloidné striebro aj pero… aj obstreky, teda 4 čajové lyžičky denne päť dní, potom osem čl dalších päť dní, a dalších päť dní 12 čl, 16-17 deň 16 čl.
obstrek každé ráno a večer nabrať do striekačky koloidne striebro a vstreknúť do pošvy, nechať účinkovať desať minút minimálne, až potom vstať. užívať medhorinum ch 200 jednu globulku týždenne raz, a thuja ch 30 sedem dní dva krát denne a thuja ch 200 po siedmych dňoch tri dni po sebe jeden krát a potom jeden krát za týždeň po dobu jedeného meisaca.o mesiac bradavičky vypadnú samé, žiadna hrozba tam nie je, zabi strach skôr, kým strach nezabil teba…

PROSIM KDE BY SOM MOHLA ZOHNAT TIE VECI NA LIECBU HPv hlavne to koloidne striebro??dakujem za odpoved…

Ahojte,potrebovala by om poradit dnes mi lekar oznamil,ze som infikovana virusom HPV,vraj mi urobi este vysetrenie za tri mesiace a pom sa uvidi,ked buem mat zle vysledky vraj ma uspia a budu mi brat vzorku tkane a cistit nejaky kanalik,vie niekto nieco o tom??za odpoved vopred dakujem

chcel by som sa opytat, ze ak mas partnera, ci to pocas pohlavneho stiku boli az na tolko, ze to ani nerobite? odpis na mail,pls.

ako sa to da liečiť,ma to aj nejake stadia?

Ahojte,
potrebujem poradit!!!Dnes mi volala gynekologička,že mám HPV 16 a 18!Na gynekológiu sa dostanem len o týždeň.Prosím vás, dá sa tento druh vyliečiť?

Dobry den, chcela by som sa spytat, lekar mi oznamil, ze mam vysokorizikove HPV.Co to znamena? Co bude dalej nasledovat? Partner sa pyta ci mozeme mat pohl.styk?
Mozete mi prosim poradit, dakujem velmi pekne, mam velky strach :frowning:

V poslednom cisle Mama a ja je o tom celkom fain clanok.

Ahojte,chcem sa tieš poradiť.Zistili mi na preventíke cytologiu 3.Máte niekto s tým skúsenosť?Čo to všetko obnášalo a ako prebieha liečba?Vopred ĎAKUJEM

Ahoj Vierka, aj mne zistili cytologiu 3. Brali mi dalsi odber a zistili, ze mam vysledok vysokorizikovy. Vcera mi volal gynekolog, ze sa mam zastavit vo stvrtok, takze musim cakat a trpnut co bude dalej.

ahoj ja mám tiež 16 a 18 + cytológiu 3a.Ja som s tým fachčila dva roky .Keďže s týmto vírusom sa nedá nič robiť tak budeš častejšie sledovaná.U zdravej ženy by sa mal do roka vytratiť.Mne sa nevytratil dokonca sa začal zhoršovať tak ma o dva dni čaká operácia.Ale nemalo by to byť nič hrozné-dúfam.Hlavne sa nestresuj a v pohode o týždeň navštív lekárku a ona Ti povie viac.

pred tromi rokmi som mala výsledky veľmi zlé, lekárka mi podala lístok a poslala ma hneď na hysterektómiu, ja som odolala, vedela som , že som preťažená a že nejaký zápal v tele mám,nakoniec našla aj pôvodcu, nosila som lykrové nohavičky, a tu sa dostávalo do sliznice z látky kovové vlákno, čo spôsobovalo tieto hodnoty, je to teda rizikové, prestala som ich používať, dávala som si pozor čo si oblečiem, a používala som pravý zelený čaj o tri mesiace to kleslo, ale úplne už nikdy, teraz som na dvojke, ale je to dobré, bez problémov, celkovo na dvojku som klesla až po niekoľkých mesiacoch

dá sa , potrebné je použiť koloidné striebro, aj peronálne, ale aj robiť si obstreky do pošvy a užiť homeopatický liek medhorinum ch 200, tri dni po sebe jednu, a po týždni zopakovať. určite budete prekvapené, ako to všetko odpadne samo

Ahoj Vierka, aj mne zistili cytologiu 2-3a, moja gynekolokička ma poslala na onkologiu, kde mi robili HPV virus a zistili, ze mam vysoko rizikovy HPV, onkologicka povedala, ze budem dalej sledovaná a každých 6 mesiacov mám chodiť na cyto, keď som prišla s výsledkami z onkologie k mojej gynekologičke, povedala, že najlepšie bude, keď mi to odoperujú, že načo čakať, kým to prepukne, takže momentálne čakám na operáciu, ktorá by mala byť začiatkom marca. Daj vedieť, ako si ty dopadla u svojej gynekologičky, želám všetko dobré, Denisa