HPV vírus a veci s tým súvisiace

skus homeopaticku liecbu…

dobry den,chcela by som sa spytat,mam diagnostikovanu zo stera krcku maternice hpv infekciu … kde sa to vzalo a ci sa moze tuto infekcia preniest aj na partnera a ako sa to jemu prejavi? mala som vyrastky,condylomi, tie vsak uz zmizli. mne lekar navrhol odstranenie maternice i kvoli inym vysledkom

Dobry vecer. Mam dost malo zhovorcivu gynekologicku a zistila som, ze mam ektropium, pytala som sa jej co dalej a ona mi odvetila ze nic. Ze v 20tke to diagnostikuju a ze keby z toho vznikla rakovina krcka, tak by to trvalo vela rokov a ze ona by to vcas preventivnymi prehliadkami zistila. Da sa to vcas podchytit prev. prehliadkou? Nebude uz neskoro?

Ak chcete o tomto viruse vediet viac na stranke www.rakovinakrckamaternice.sk sa to dozviete. Ako virus vznika ale nezufajte, pretoza az u 70% zien tento virus sam zanikne. Takze mate velku pravdepodobnost, ze odide ako prisiel. Vela stastia.

Ak sa mozem spytat: ja mam tiez diagnostikovany HPV 3/A a lekarka povedala to co vam, ze o tri mesiace opat kontrola. Minuly rok som mala svrbenie a mensie palenie v pohlavnych organoch, ale nemala som pan boh zaplat ziadne vyrastky! Modlim sa aby ani neprisli, ale to mi este nic nediagnostikovali a preslo mi to casom a teraz o rok mi to znova zacina a uz mam aj diagnozu toho HPV. Som tiez velmi nestastna a rada by som sa spytala, co teraz robite alebo co sa deje, lebo ja sa bojim, ze toto svrbenie je prave prejav toho virusu, som zufala, BIBI

Ahoj, mam diagnostikovany hpv virus, no este cakam na jeho cislo, verdikt sa dozviem zajtra, vysetrenie prebieha ako u normalneho gynekologa, mne robila kolposkopiu - podrobnejsie pozorovanie krcku, cytologiu, histologiu, typizaciu HPV, mozno pojdem na zmrazenie, no vsetko prebieha velmi pomaly, viem to uz od septembra 2007 a stale este nie nic presne. Liecba - zvysenie imunity.

Citala som tvoj clanok, prave pred tyzdnom mi diagnostikovali HPV virus ale citologiu mam 2, tak dnes idem na gyndu po lieky, ale tie nohavicky ma riadne prekvapili, kedze nemema vela penazi, spodne rpadlo si casto kupujem u cinana, takze ked bude napisane, ze nie su balvnene, tak si ani ine nemam kupovat, to vazne uz aj pradlo na to vplyva, prosim napis, ak sa ti da. Dakujem.

Vsimol som si, ze vacsinu prispevkov sem maju zeny, preto by som sa chcel opytat, ci su hpv bradavicky broblemom len u zien a ako taka bradavicka vlastne vyzera, hlavne u muza?

Dobrý večer! Len náhodou som sa dostala na túto stránku, u mojej 20 ročnej dcérky zistili HPV. Prežívam to teraz druhý krát pred 15-mi rokmi som mala tiež zlé výsledky (bola v tých časoch hodn. 4). Neberte to ako doporučenie, ako vyliečená Vám teraz hovorím o zázračnej potravine - ako ja nazývam, a to je kvetový peľ, aj z toho repkový (práve teraz je sezóna). Má antivírusový účinok, proti nádorový, zvyšuje imunitu. Dávkovať opatrne, pozor na alergiu. Preštudovala som vtedy všetko, vyskúšala som čo sa dalo a po troch mesiacoch som mala výsledky v norme. Musím veriť, že aj teraz sa nám to podarí.

Dobry den. Dakujem za cennu radu a chcela by som vyskusat ten kvetovy pel. Mozem este poprosit o radu, ako dojst k tomu pelu? Zbierali ste si ho sama? A este z akych bylin okrem repky? A uzivanie? Kolko a ako casto?

Ahojte baby, aj mne zistil lekar HPV virus, vysoko rizikovy uz pred vyse rokom, predpisal mi epigen sprej, ktory som mala pouzivat 2krat denne a kazde tri mesiace chodim na kontroly. Bola som naposledy pred mesiacom a doktor mi povedal, ze sa to vraj velmi zlepsilo, ale vysledky zo steru a z vysetreni ukazali pravy opak, nezlepsilo sa to, je to stale vysoko ryzikove a ted idem znova na vysetrenie, som zvedava, ake budu vysledky, ale celkom sa bojim. A chcela by som vediet, prenasa sa to aj na partnera ked sa liecim? A doktor mi povedal, vraj sa ten HPV prenasa len pohlavnym stykom. Ak niekto vie o HPV viac, nech mi poradi prosim, vdaka.

Ahoj ada, mne zistil doktor presne to iste, uz pred vyse rokom, predpisal mi epigen sprej, ale neviem ci mi to vobec pomaha, lebo som bola po troch mesiacoch na vysetreni a mala som znova zle vysledky, bojim sa ci nebudem musiet ist na operaciu :frowning: a co sa tyka pohlavneho styku, tak mne doktor povedal, ze pokial sa liecim tak mozem.

Dobrý deň. Mne zistili HPV zhruba pred rokom. Mala som HPV typ 16, po 3 mesiacoch mi robili konizáciu krčka, pol roka po operácii mi zistili, že HPV mám stále - typ 35. Ako je to možné, ked som absolvovala operáciu? Lekári mi tvrdili, že po operácii budem OK. Teraz chodím do imunologickej ambulancie a beriem lieky na zvyšovanie imunity. Vie sa mi k tomu niekto vyjadriť? Má niekto podobnu skúsenosť? Ďakujem pekne.

Dobry den. Chcela by som vyskusat ten kvetovy pel a aj repkovy, ktore spominate. Kde ste prosim zohnali, sama ste si ho nazbierali alebo sa daju kupit aj nejake v lekarni a ako ste si ho davkovali? Dakujem.

Ahoj, mám HPV virus. Ako som sa dočítala v niektorom z príspevkov, pani odporucala kvetovy peľ na jeho vyliečenie. Po dlhom pátraní som sa dostala k jednému prípravku, Apiglukan extra. Je to vyslovene liek na prírodnej báze a učinný pri boji s vírusmi a zvyšuje imunitu. To len pre info, ak by to malo aj niekomu z Vás pomôcť.

ahoj…mne dnes doktor volal ze mam HPV…najskor som len povedala dobre dakujem a polozila telefon ale potom ako som sa uvedomila a zacala nad tym rozmyslat som mu zavolala spat…je to zvlastny pocit neviem co si ma mysliet…ked vidim ze to ma 80percent zien to je pekne cislo…a ten apiglukan kolko cca stoji?? to sa da v lekarni kupit???aleboje to homeo… dakujem

ahoj
mne zistili HPV pred rokom, odvtedy som vyskúšala hádam všetko…napr. Indonal je vyslovene na HPV., potom isoprinosin, lebo mám takmer nulovú imunitu na vírusy…, od Energy Imnu Drags…,a kopec iných vecí na imunitu hádam všetko… a bohužiaľ som si dala skontrolovať ster po roku a je tam ten hajzlík stále…a stále mi robí problémy…:-(((( Toľko žien to má, že asi ani nie je nádej, aby to mladý chalani nemali ako darčeky od mileniek…

samozrejme aj u muža…

ahoj vidím to radšej na konizáciu…

Stoji 370 korun. Kupila som ho cez net. Jeden den objednala a na druhy den som ho tu mala.