I63 - Mozgový infarkt

Ahoj, mne sa stalo nieco podobne v roku 2009 ako 38 r. Tiez nezistili preco. Doporucujem ti kazdy den cvicit, stale drazdit nervy, aby sa prebrali a verit, ze to bude lepsie. S pozdravom, Slavka.

Dobry den, chcela by som sa opytat, ako je to s rekonvalescenciou vo vyssom veku. Moja starka mala pred 2 tyzdnami porazku a ma uz 80 rokov. Lekar zatial len spomenul, ze si mame vybavit domacu liecbu. Neviete mi poradit, ci sa da v takomto veku este dohodnut rekonvalescencia? Starka ma teraz aj este plienky. Citi lavu ruku aj nohu, ale nevie s nimi pohnut. Ked s nou ale cvicim, vie vynalozit tlak a urcite ta ruka nie je uplne nehybna. Dakujem Vam za pomoc. Martina

Dobry den,
otec mal dnes mozgovu prihodu. Spravili mu vysetrenia a z prijmu ho poslali domov. Je to normalne? Nezanedbali lekari nieco?

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť kam presunúť maminu, ktorá leží na JIS, na rehabilitáciu, ktoré rehabilit. centrum odporúčate- tak, aby sa mame venovali, majú ju presunúť no nemocnice v Novom Meste nad Váhom, ale neviem vbôbec či je tam špeciálne rehabilit. zariadenie

K

Som 72 ročná dôchodkyňa, v roku 2004 som mala cievnu príhodu, som čiastočne ochrnuta na ľ. strane, mám nárok na liečenie. Ďakujem.