Imunitný systém

Áno, ja som tiež objednávala cez internetovú lekáreň pilulka.sk, kde to stoji len 3,35 €, dorucenie na druhy den, postovne zdarma a este som si objednala základné lieky ktoré objednávam pravidelne - paralen, ibalgin, B-komplex, kinedryl a usetrila ešte vďaka tomuto kuponu: https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ . Ako vidím tak ani ty neobjednávaš len jedno balenie, tak sa ti to tiež takto oplatí :slight_smile:

V pohode, rada som to spravila a pomohla ti tym :slight_smile: Dobre si spravila, tam je objednanie jednoduche a aj dost rychlo ti lieky z tej lekarne dorucia :slight_smile:
Veribr ty si si tiez objednavala tabletky MUMIJO od Evalar? A viem, ze sa mi to oplati z tade objednavat. Vychadza ma to menej a nemusim nikam behat, preto som aj zvolila tento system :slight_smile:

Melli uz som zistila, ze objednanie je velmi jednoduche. Len som si tam spravila konto a dala tabletky do kosika. Snad mi v pondelok pride, ked som ich vcera objednavala. Dnes uz asi nie aj ked tam bolo pisane, ze dodanie do 24 hodin. Nevies ako to u nich je, ked ide vikend?

Kedy si si ich objednavala, vo stvrtok? Lebo oni by mali mat dorucenie do 24 hodin, presne ako si aj ty napisala. Neprisli ti uz v piatok?

Melli ano, vo stvrtok som ich objednavala ale v piatok mi neprisli. Prisli mi vcera, v pondelok. Presne tak, ako som si aj myslela. Lebo ja som ich vo stvrtok objednavala az vecer, takze oni moju objednavku spracovali asi az v piatok rano a tym padom mi ich dorucili az vcera. No hlalvne je, ze ich uz mam doma :slight_smile: :wink:

ake tabletky na imunitu a na ochranu tela pred chorobami? su fakt ucinne? nie je to len nejaky blud a zbytocne vyhodene peniaze??

melli prepac ale je to tak. v poslednej dobe sa potrebujem stale s niekym rozpravat, lebo nechcem ostat sama. mam mnoho problemov a najvacsi je, ze nemozem uz dlho otehotniet :frowning: to ma najviac trapi :frowning: no nechcem, aby si bola na mna nahnevana za to, ze so poplasila marynku. to som vobec nechcela a nemala v plane :frowning: este raz sa za vsetko ospravedlnujem!

@iana spominaju tu nejake tabletky mumijo, aj fotku tych tabliet sem pridali baby. Nepozerala si si celu diskusiu? Neuzivam zatial tieto tabletky ale nemyslim si, ze by to boli zbytocne vyhodene peniaze. Kazde jedny tabletky maju pozitivne ucinky!

videla som tu fotku, a aj som si tuto konverzaciu tak narychlo precitala ale od kedy som jedny take drahsie tabletky uzivala a vobec mi nepomahali som zaryta voci takejto liecbe :frowning: viem, ze chyba je aj na mojej strane ale proste neverim tomu, ze liecia :frowning: a preto kludne prijmem spravy, ktore mi vyvratia tento moj nazor…

@iana aha, tak to sa ti potom ani necudujem, ze neveris moc takymto tabletkam. Snad ti tu viacere baby napisu a presvedcia ta o ich ucinkoch. Necham to na ne, kedze ja ich este len par dni uzivam. Dostala som ich totiz na vianoce :slight_smile: :slight_smile:

Marynka aha, ty si ich až večer objednala? Tak to potom áno. Myslela som, že nejako doobeda. Ale ako si napísala, hlavné je, že ich už máš a že ich už môžeš užívať!
Ninka prepáč, to som nevedela, že máš také problémy. Je mi ľúto, že som tak prchko reagovala!

snad ano, budem cakat, pokial sa este nejake baby ozvu. zatial tebe velmi pekne dakujem, ze si mi aspon par sprav napisala. no este sa ta spytam, co hovoris na chut tych tabletiek? lebo som citala, ze chutia tak zvlastne. oni su take cierne, ze?

@iana nie je zaco, ved som ti skoro nic neporadila. Je pravda, ze tie tabletky su cierne a ze chutia ako asfalt, alebo k takemu niecomu by som tu chut prirovnala. No da sa na nu zvyknut. Prvy tyzden mi to prekazalo ale teraz je to uz uplne v pohode, zvykla som si :slight_smile:

Ano, az vecer som ich objednavala Melli. To som ti zabudla napisat, no uz vies a pochopila si, preco mi az tak neskor prisli :slight_smile: Presne to tvrdim i ja a hlavne je to, ze sa aj lepsie citim. Z toho mam najvacsiu radost!

ale poradila, vazim si kazdu jednu radu aj ked je mensia:-) presne toto som citala uz aj na inom fore a nevedela som, ci je to ozaj tak alebo to baby len prehanaju. no uz teraz im verim, ze chut tych tabletiek je cudna, ked si mi to aj ty napisala.

@iana - keďže čakáš aj na reakcie iných báb, tak som sa rozhodla ti napísať, keďže tabletky MUMIJO od Evalar užívam už dva mesiace. S tou chuťou súhlasím s @oxantela. Čo sa týka účinkov týchto tabliet, tak sú fakt účinné! Nebola som už dva mesiace chorá a moja pleť s kožnými problémami sa výrazne zlepšila! Nechápem, prečo ešte rozmýšľaš. Veď sú ešte aj lacné tie tabletky, nemáš čo stratiť!

cakam preto, lebo neverim uz moc takymto liekom a chcem si byt sto percentne ista, ze to nebudu len vyhodene peniaze ale ze tabletky mi fakt zaberu a pomozu na moje problemy! aa dakujem ti za tvoju reakciu!

@iana - vyhodené peniaze nebudú, keďže jedno balenie stojí len 5€. Tieto tabletky sú lacné! No je na tebe, ako sa rozhodneš!

@iana som rada, ze so mnou suhlasila aj katika64 a ze mame podobny nazor na tabletky, ktore sa pytas. Uz je len cisto na tebe, ci sa rozhodnes ich vyskusat a kupit si ich. Tak ako napisala katika, tie tabletky su lacne, preto som si ich aj ja zakupila

Marynka áno, z toho sa teším aj ja, že som ti dobre poradila a že ti tabletky zaberajú. Prajem aby účinkovali dlhé obdobie a aby si sa cítila už len dobre a aby si bola zdravá! :wink: :slight_smile: