Imunitný systém

to viem katika a oxantela, ze jedno balenie stoji iba smiesnych 5€, no myslela som to tak, ze ked budem tieto tabletky pit dlhodobo, tak to nebude len 5€ ale o mnoho viacej. no aj napriek tomu som uz viac menej rozhodnuta, ze ich vyskusam. chcem sa citit lepsie a ked ste mi tu viacere napisali, ze fakt pomahaju, tak ich aj vyskusam. snad bude mumijo prospesne aj pre moje telo!!

@iana to mas pravdu, ale ked budes brat takto vsetko, tak nikdy nebudes zdrava a nikdy ti nebude lepsie, lebo kazde lieky stoja nejake peniaze. My sme sa ti tu snazili poradit tie najlacnejsie, no ked chces, mozes si aj nejake drahsie vybrat. Toto je uz fakt len na tebe a nebudem ta tu uz na ne nahovarat. Sprav si ako uznas za vhodne! No budem rada, ked sa po urcitej dobe ozves ako sa mas :slight_smile:

oxantela a katika, kupila som si ich :slight_smile: :slight_smile: 20171010_114137

@iana - super, touto fotkou si ma veľmi potešila. A hneď dve balenia si si zakúpila?? Dobre si sa rozhodla. Verím tomu, že aj na teba budú vplývať tak dobre, ako aj na mňa :wink: :slight_smile:

ahojte, neda mi nenapisat aj svoju osobnu skusenost. Ja som mala dlhe roky problemy simunitou, stale sa mi vracali zapaly, chripka, nadcha no hrozne nieco… zmenila som jedalnicek jedla viac ovocia hlavne vitaminu c, lebo ten je vraj na imunitu naj…asi pred rokom som sa niekde docitala o tom ze cecko same o sebe nestaci a hlavne v zime ho treba doplnat aj vitaminom D skusiala som rozne znacky a najviac mi vyhovuje ten od generica… beriem ho celu zimu a jesen a odvtedy fakt nic…klop klop :slight_smile: tak urcite vyskusajte

@iana parada, dobre si spravila, ze si si nechala od nas poradit :slight_smile: :slight_smile: Uz ich len uzivaj pekne pravidelne, aby sa vysledky dostavili co najrychlejsie :wink:
@veverka je fajn, ze si si nasla tabletky, ktore ti pomahaju. Mne osobne iba vitamin C a D nestacil a preto som siahla po tabletkach o ktorych sme sa tu bavili. Tie mi dali viacej ako len nejake vitaminy. Odkedy ich uzivam som nebola vobec chora :slight_smile: A to je pre mna ta najvacsia vyhra! :wink:

katika ano, hned som si dve balenia zobrala lebo ked som citala, ze tam je iba 20 tabletiek a maju sa uzivat 2 tabletky denne, to by som mala iba na 10 dni, co je dost malo. ked tieto vyuzivam, potom si znovu objednam :slight_smile: oxantela budem, toho sa bat nemusis! :wink:

Prepac, ze ta vyrusujem ale chcela by som ta poprosit, ci by si mi nemohla odfotit, ako tabletka Evalar MUMIJO vyzera…Mne sa zda, ze je taka cierna ale kolegyna ma v praci presviedca, ze cierne su iba tabletky cierne uhlie…Tak ju chcem aj vdaka fotke presvedcit, ze mam pravdu…Dakujem ti velmi pekne uz vopred:)

ejvinta mozes kolegyni povedat, ze si mala pravdu a mohla si sa s nou kludne aj o nieco stavit. su fakt cierne a pridam ti aj fotku, aby si mala podklad pre nu a aby ti na 100% uverila.IMG_20171020_094642

Juchuuuu, to si ma potesila @iana…Idem jej to hned ukazat a stavili sme sa o cokoladu, takze mi ju moze ist kupit :smiley: :smiley: :smiley:

ejvinta vidis, oplatilo sa ti stavit sa s nou. a ty ich uzivas, ci z kada si vedela, akej farby su??

Ano @iana uzivala som ich mesiac v decembri, kedze som o nich citala a chcela som ich vyskusat…Teraz som ich nachvilku vysadila, lebo mi doktor predpisal ine lieky a nechcela som ich kombinovat…No ked tie vysadim, tak chcem znovu
zacat uzivat tieto od evalaru…

@iana - dobre si si to vyrátala :slight_smile: :slight_smile: A čo zatím na ne hovoríš?

ejvinta oni sa nesmiu kombinovat s inymi liekmi, ze? to som niekde citala alebo mi to tu baby pisali, uz si presne nepamatam. a co dala ti tu cokoladu? :slight_smile: :smiley:
katika zatial uplne super. na chut som si zvykla a uzivam ich pekne tak, ako sa ma :slight_smile:

Presne, nemali by sa kombinovat @iana…A ked by si aj chcela, tak predtym sa musis poradit so svojim osetrujucim lekarom, ci to je vhodne…Jasne, dala…Musela, kedze sme sa stavili :smiley: :smiley:

My doma užívame na posilnenie imunity wobenzym a sme s ním 100% spokojní.

áno, o ňom už vie veľmi veľa ľudí, len škoda, že nikto nenapíše aj jeho vysokú cenu :frowning: :frowning: keby ho máme my doma všetci užívať, tak asi aj zbankrotujeme :-(:frowning: nemôžme si dovoliť kupovať si tak drahé lieky len na imunitu a pritom potrebujeme kupovať aj iné tabletky, ktoré nám predpisujú lekári. my sme radšej zvolili tú lacnejšiu variantu a vyskúšali sme si kúpiť mumijo od firmy evalar. zatiaľ nám vyhovuje a v podstate má také isté účinky ako wobenzym, ba dokonca možno aj lepšie.

ejvinta aj som si myslela,ze to je takto. ako zatial ich neplanuj vobec kombinovat, kedze ine lieky ani nemam. to len tak do buducna zistujem, kedze nikdy nevies, ci nechytis nejaku chripku alebo nieco, ked teraz vsade hrozi :frowning: :frowning: no nas by mali aj tieto tabletky pred nou ochranit a musim povedat, ze zatial sa to aj dari :slight_smile: :slight_smile: (klopnem si na drevo, aby som to nezakrikla :smiley: :smiley: )
natashasha suhlasim s tebou!!!

Samozrejme, no v takom pripade to treba hned komunikovat s osetrujucim lekarom, treba mu povedat, ze uzivas aj tieto tabletky a on uz urci, ci ich mozes nadalej brat alebo ich radsej vysadit…Len si veru klopni a klopnem si aj ja aby som ju nedostala! :slight_smile: :slight_smile:

dovolim si protirecit ti. taktiez som si ho pred rokom kupila a dufala som, ze mi zaberie a ze moj zdravotny stav sa zlepsi. no vobec tak nebolo, boli to len zbytocne vyhodene peniaze a nie male, to vsetci dobre vieme! pred dvomi mesiacmi som sa nechala nahovorit na tabletky MUMIJO a uz na ne mozem povedat, ze mi viac zabrali ako spominany wobenzym. a su to hlavne prirodne tabletky a nie ziadne chemikalie. mala som moznost vyskusat aj tie aj tie, no viac odporucam MUMIJO. tolko z mojej strany.