Indonal

Tak ja mam tiez skusenost s Indonalom podobnu ako tu uz pisali podaktore ze mi bolo z neho spatne a musela som ho vysadit. Tiez bolesti hlavy, stavy na odpadnutie, sucho v ustach, vysoky krvny tlak a tep (pritom bezne mam nizky), proste mi to pripadalo ako totalna hormonalna nerovnovaha. Najskor som neverila ze by to bolo z Indonalu tak som ho nevysadila hned, ale ked sa to vystupnovalo tak ze ma aj strasne zacali boliet vajecniky a to fakt hodne tak som ho vysadila no a postupne to v priebehu par dni preslo a upravilo sa do povodneho stavu. Takze ak su problemy treba to jednoducho vysadit. Inak ked som to hovorila mojej gynekologicke tak mi to nevedela vysvetlit ze preco moze byt na to taka reakcia, takze skratka niekto to znasa a niekto nie…

Tak ja mam tiez skusenost s Indonalom podobnu ako tu uz pisali podaktore ze mi bolo z neho spatne a musela som ho vysadit. Tiez bolesti hlavy, stavy na odpadnutie, sucho v ustach, vysoky krvny tlak a tep (pritom bezne mam nizky), proste mi to pripadalo ako totalna hormonalna nerovnovaha. Najskor som neverila ze by to bolo z Indonalu tak som ho nevysadila hned, ale ked sa to vystupnovalo tak ze ma aj strasne zacali boliet vajecniky a to fakt hodne tak som ho vysadila no a postupne to v priebehu par dni preslo a upravilo sa do povodneho stavu. Takze ak su problemy treba to jednoducho vysadit. Inak ked som to hovorila mojej gynekologicke tak mi to nevedela vysvetlit ze preco moze byt na to taka reakcia, takze skratka niekto to znasa a niekto nie…

nakolko nejde o chemicku liecbu, ale vyzivovy doplnok, nemalo by to vyvolavat ziadne vedlajsie ucinky. ide o vytazok z kapustovi a tie prijimame v potrave a nie je nam zle…

Ale robite chybu - musite to jest a jest - stale viac a viac - ze Vam je zle a ze to vobec nic nepomaha nevadi - len kupujte a jedzte to kolko vladzete. Len skoda, ze to nevyrabam ja.
zasvateny

Velmi sa na tom celom bavim - ale neda mi jednu radu - najdite si dobreho gynekologa a nie trkvasa.
zasvateny

Treba skusat este aspon 6 mesiacov - pomoze, nie Vam, ale vyrobcovi. A ked nepomoze po 6 mesiacoch, tak este aspon dalsich 6 mesiacov - ved je to skoro zadarmo - a vedecky overena liečba.
zasvateny.

Zabrat jej to mohlo akurat na zastavene prdy, na nic ineho.
Zasvateny

Necudujem sa ludom, ktory maju jednoduchsiu dusicku, ked kupuju s velkymi nadejami Indonal. Som trochu - vlastne dost skodoradostny (ale nemam inu moznost), nieco o Indonale a jeho aktivnej latke viem, lebo na tom pracujem - profesionalne uz roky. Chcel som len povedat, ze sa hozne smejem vzdy ked pocujem o uzivani tohto lieku. Nikoho doteraz nenapadlo, ze je divne, ked je taky ucinny, ze nikde na svete nie je zaradeny do oficialnnej liecby?? Nikto si nevsimol, ze je mimoriadne ucinny proti chorobam, ktore maju absolutne odlisne priciny a vyvoj??? Ako teda ucinku? Doteraz neexistuju ziadne studie, ktore sa musia robit pri liekoch, ktore su zaradene do oficialnej liecby. ved sam vyrobca (ci dodavatel - to sa neda zistit kto to je) sam tvrdi, ze ide o vyzivovy doplnok!!! A teda pekne drahy! V skutocnosti ide o halierovu zalezitost, skutocne halierovu. Kto je taky …, ze sa da osprostiet hlupou reklamou, nech za to plati. Horsie je, ked namiesto normalnej liecby sa podrobi drahej - neucinnej a neoverenej liecbe Indonalom. Potom na to doplati zivotom. Ale kto chce kam, pomozme mu tam.
Zasvateny

Tento prispevok mi hovori z duse. Len rozmyslam, ci su ludia tak sprosti, alebo sa len ta robia. Ved je to drahy doplnok stravy - aspon tak ho nazyvaju dodavatelia - ziadny liek! To mozete jest aj vitaminy - tie su lacnejsie. Zahadou mi ale je, ako mozu niektori lekari (napr. Dr. Malickayova - vid diskusne forum na webovej stranke Indonal) odporucat tento “preparat” pri vsetkych moznych zenskych a inych chorobach - skladali oni tiez niekedy lekarsku prisahu? Nie je to vlastne trestne?

Co potom robia rozne odborne spolocnosti a statne organy? Preco to dovolia?
Janka

Takže napíšem Vám o mojich skúsenostiach s Indonalom.Prvý krát v živote mi diagnostikovali cystu v prsníku,lekár ma oboznámil s možnými postupmi ako sa jej zbaviť, prvý bol jesť veľa brokolice a karfiolu, ďalej mi navrhol cystu odsať injekčne a tretia možnosť bola Indonal.Aj keď ma šokovala cena v lekárni , už po dvoch d)och sa mi 3 cm cysta začala vstrebávať, a stále sa zmenšuje , vôbec mi teda nie je ľúto eur , ktoré som za tento prípravok, zaplatila.Vedľajšie účinky veľmi nepociťuje až na malý prírastok na váhe:)

aj ja mam dobre skusenosti s INDONALOM.Nasli mi hrcku v prsniku a postupne miznen prec a nebolo to treba ani rezat ani nic podobne.Tak prosim ZASVATENY asi sa az tak velmi nevyznas,je to vyborny"doplnok vyzivy"aj ked drahy ale,tebe asi nikdy nic nebolo,inak by si vedel ze chory clovek vyskusa cokolvek co mu poradia a mne sa to vyplatilo.

aj ja mam dobre skusenosti s INDONALOM.Nasli mi hrcku v prsniku a postupne miznen prec a nebolo to treba ani rezat ani nic podobne.Tak prosim ZASVATENY asi sa az tak velmi nevyznas,je to vyborny"doplnok vyzivy"aj ked drahy ale,tebe asi nikdy nic nebolo,inak by si vedel ze chory clovek vyskusa cokolvek co mu poradia a mne sa to vyplatilo.

ZASVATENY netrepkaj uz tolko prosim ta,tak nas chces presvedcit ale aj tak bezvysledne,kazdy ma svoju hlavu tak sa nemiesaj to zalezitosti inych ludi,nejedz indonal a bud spokojny,my sme spokojne s nim tak nas usetri podobnych blabolov…mimochodom velmi pochybujem ze inteligent ako ty pracuje s niecim takym,tam pracuju ludia na inej rovni.sory

tiez mi nasli cystu na prsniku,odporuceni mi bol indonal aj som ho kupila ale kedze kojim tak ho nemozem uzivat,aspon tam je to tak pisane,tak ak by mal niekto zaujem mam 6 blistrov a jasne dam zlavu…:o)…

no zasvateny tak to, co si tu napisal, tak to svedci o tvojej absolutnej nevedomosti. a ze vraj ty robis s tym…no dovol sa mi zasmiat!

pracujes s tym, ale sice si nenapisal na akej urovni (mozno len v tvojich myslienkach), ale teda mas obrovske resty v zakladoch farmakologie. Indonal nemoze byt, drahy zasvateny, liekom, nakolko neobsahuje patentovanu ucinnu latku, ale vytazok z kapustovin- I3C a teda je to prirodna latka a preto patentovana nemoze byt a nikdy nebude!!! preto to nie je liek, ale vyzivovy doplnok. patent maju synteticke latky a zluceniny, ktore su v liekoch a maju okrem liecebneho, aj mnoho vedlajsich negativnych ucinkov na organizmus.
takze ty len kludne uzivaj chemiu, a tych, ktori sa rozhodnu pre alternativu prirodnej liecby, laskavo neosocuj svojimi laickymi a velmi pomylenymi nazormi.
Indonal nielen upravuje hladinu estrogenu, ale je to aj velmi silny prostriedok v boji proti rakovinam vseobecne.

Súhlasím s tebou ja som ho tiež brala dva mesiace a treti som už nemohla brať. Preto že som si len poškodila usta a to tak že sa mi vytvorili v ustach , take škarede a nepekne ako keby vyrážky. A mam to na cely život. CHcela som predíst bolesti a som si zavarila dobre. Problem na cely život je to len reklama za cenu zdravia

RE: Timkova, s Indonalom si si poskodila usta? to je blbost. vsak to je len doplnok vyzivy bez ziadnych chemikalii. je to vytazok z kapustovin. to by ta uzsta boleli aj od plnenej kapusty…

Dobry den. Uz roky mam kondylomy. Najskor mi to liecili podofilinom, potom som presna na Wartec. Nakoniec som skoncila v BA, kde mi ich odstranovali, aj to uz 2x laserom. Ale stale sa mi vracaju. Nikto mi ale nikdy nediagnostikoval HPV virus. Pokial ale viem, keby nebolo HPV, neboli by kondylomi. Ktore z Vas vedia, o co ide, netreba pisat ake su okolo toho problemy, kolko penazi to uz “zhltlo”, atd., atd. Nikto mi nevie poradit, ani ziadny lekar, tak som klikla na web. Ale nic rozumnejsie, ako skusit Indonal, som nenasla. Takze idem do toho. Drzte palce. Snad sa pan Zasveteny myli.

Dobrý večer, Mám problém. Som 17 ročná baba a asi pred týždňom som si našla na veľkých pyskoch ohambia genitálne bradavice. neviem presne, či ide práve o ne. Veľmi sa bojím. Nemohli by ste mi o nich, prosím Vás,niekto niečo napísať? Poraďte mi, prosím, čo mám robiť?