Indonal

Zasvateny si ozaj len tupinger.

Dobry den. Beriem Indonal treti mesiac. Zle mi z neho nebyva. A pomaha. Najvacsi myom sa mi po 2 mesiacoch zmensil z 8cm na 5cm. Niektore mensie zmizli celkom. Jeden maly 2cm este zostal. Pracujem na nom :). Denne pijem caj z alchemilky poctivo 2x a to od pociatocneho dna kedy mi boli myomy diagnostikovane. Toto vsetko podporujem aj cajikom Lapacho, o ktorom pisu, ze zastavuje nadory. Indonal obsahuje vytazky z brokolice, kelu, karelabu, karfiolu, takze si tuto zeleninu doprajem tak casto ako sa to len da. Skuste popracovat aj na svojej psychike. Povedala som si, ze tie mrchy zmiznu, tak miznu. U mna to funguje. U druheho nemusi. Pokial ide o zdravie, treba skusit. Drzim palce.

Dobrý večer Evka.A koľko tabletkový ponúkate? DAkujem,Soňa

ja som si objednala na www.indol3c.sk tiez podobny produkt, dufam ze zaberie… mate najeke novinky o vysledkoch?

Ahojte, neviete ci je mozne ze sa mi z Indonalu velmi zhorsila kvalita vlasov? Predtym som mala vzdy dlhe, krasne a leskle vlasy,ale teraz kazdym dnom su suchsie, krepovite a netusim comu pripisat pricinu…leto sice je,ale leto byva kazdy rok…dakujem

Drahy zasvateny, co keby si sa nevolal zasvateny, ale ozajstnym menom? Myslis, ze tato Tvoja prezyvka je vystizna? Si zasvateny akurat tak do vysmievania sa. Nemas ani ponatia o tom, k comu sa vyjadrujes a Ty mas tu drzost spochybnovat ucinky Indonalu a osocovat ludi, ktori ho uzivaju! Neni Ti blbo zo seba? Uz si mal nejaky problem, na ktory si uzival tento doplnok? Pokial nie, tak si radsej zahryzni do jazyka, lebo nemas ani potuchu o com hovoris. A pre vsetky, ktore mate problemy a odporucili Vam uzivat Indonal, uzivajte. Ja som absolvovala tuto kuru, nebolo mi ani zle, ani sa mi nezvysil tlak ani nic podobne. Na kazdeho to moze posobit naozaj rozne, ale to aj kazdy “patentovany” liek. S tym rozdielom, ze liek ma zarucene vedlajsie ucinky, ktore su castokrat horsie, ako tie liecive. Pocuvajte svojho lekara a nie nejakeho “zasvateneho”, ktory si tu riesi nejake komplexy.

A ma niekto z Vas aj skusenost s bratim Indonal Man, t.j. pre muzov? Diky!

Ahojte ,moja dcera užívala 3 balenia indonalu mala cystu a hrozila operácia včera bola na kontrole a je to v suchu cysta zmizla vrele doporučujem užívat.

je jo vyborna vec,velmi to pomaha a dokonca aj muzom.

Zdravim vsetkych. Inodal som nikdy nebrala, no podla mna je to len reklamny trik a drahy. Precitajte si prosim zlozenie… Je to len draha potravina z lekarne. No to je len moj nazor. Dakujem

Zdravím všetky . Potrebovala by som poradiť či je vhodné na hrčky v prsníku kúpiť si indonal ?
Ak by ho mal niekto na predaj prosím nech sa mi ozve :slight_smile: ďakujem moc !

Ahojte, neviem ci je to ucinne prave na hrcky v prsnikoch, ale zarucene mi to pomaha na vajecniky. Mavam opakovane cysty, cysticke vajecniky a indonal mi vzdy pomoze. Je to sice draha zalezitost, ale mne zatial pomaha. Ja ho uzivam 2x d roka, respektive 2 kury, bud uzivam 2x denne /90 tbl/ alebo 1 x denne /90 tbl/ zalezi od zdr. problemov. Moja gynekologicka bola najprv slepticka, ale nedavno mi povedala, ze mi to naozaj pomaha. Treba vyskusat a poradit sa s lekarom, pripadne ho informovat. Ale je to jeden z mala vitaminov, ktory mi naozaj vzdy pomoze.

ahoj píšes velmi výstižne, ja mám myom zvačšil sa mi z 2x3 na 5x6 cm za rok začala som s indonalom teraz sa zastavil rast mám ho 4,9x5,3cm a to som bola na kontrole po dvoch mes. teraz ťahám tretí mesiac v nádeji že sa mi ešte zmenší prosím ťa ak môžem požiadať bud taká dobrá a porad mi ešte niečo na tu pliagu myom nechcem ist na operáciu bojím sa urobím všetko preto, aby sa zmenšil dakujem ti môj nick na pokeci je ella0077 prosím ta odpovedz mi cez rp rada by som si s tebou niečo o tom ešte povedala

ahojte…potrebujem poradit,zistili mi myom a cistu,je vhodny a ucinny indonal???

potrebujem poradit,zistili mi miyom a cistu,mam si kupit indonal???

Ahoj súhlasím s tebou…indonal-reklamný ťah! Z vlastnej skúsenosti: dobrala som 3-mesačné balenie a výsledok? Myóm sa ešte trošku zväčšil, tak som veľmi sklamaná :frowning:

pozrite sa na www.rnd.nazory.eu
v diskusii, alebo pod chorobami - myomy a podobne

Ahoj, na pokeci som pod eva543.

pred vyse rokom mi diagnostikovali myom v maternici. Vybrala som 2 davky Indonalu s 2 mesacnou prestavkou medzi trojmesacnymi cyklami, kedy som ho brala (proste presne podla podporucani vyrobcu). Mojou odmenou bolo, ze myomy sa vobec nestratili anilen nezmenisi a navyse mi narastla 4 cm cysta na vajecniku, takze tak s Indonalom. Vyhodene peniaze, aspon v mojom pripade urcite!!

Pocas uzivania indonalu, sa mi upravila plet, viac som na sebe nespozorovala, no planujem ho znovu uzivat.