Inteligentná kľučky na dvere

klaris to mas pravdu, v domacnosti by boli zbytocne. nemame nikde ani klucik na zamknutie na wc ani v kupelni a dokonca co mame dvere do izieb, tak tam nemame ani zamok len cisto klucky sme si dali spravit. myslela som vchodove dvere. myslim si, ze tam by to mohlo byt fajn. mna to zaujalo, lebo je to take nove a moderne. a co si mi napisala to zhrnutie, tak myslim, ze by sme to vyuzili uplne.
strapko ano vchodove som myslela. ved toto, to mi hned napadlo, ze uz ziadne hladanie klucov tym padom. lebo aj vchodove dvere co mame, tak tam je odomykanie take to na prilozenie cipu, cize tam kluc tiez nepotrebujem. pre mna vyhodne, lebo som ich casto zvykla niekam zapatrosit a neraz sa mi stalo, ze som ich vytratila uplne. nechala by som to ako prekvapenie, na jej mieste by ma to potesilo.

ewiara23 veď to, že doma si ľudia nezvyknú ani poriadne dvere zamykať, takže tam by takéto vymoženosti stratili význam. a bývate v byte či v dome? neviem, či si to spomínala už alebo som to len prehliadla? ale tak keď tak uvažujem nad tým, tak aj v byte to môže byť fajn voľba. si predstav pohľady susedov, by si mysleli, čo za poklady doma schovávate :smiley:

Ako si pochodila? Bola si sa na to informovat?
Ci v tomto som ja taka vynimka, ze ked mi nieco napadne, tak to hned musim mat aj keby co bolo? Mozem ti ale povedat, ze takto s odstupom casu, aj ked nie je to este tak dlho, sa mi paci ta inteligentna klucka. Drahy to prijal dost dobre by som povedala. Neviem, kto z nas bol viacej nadseny.
Viacero vyrobcov mi spominal predajca, ale ze take naj su tie, co ma Sapeli v ponuke. Necham si poradit, ked sa v niecom prave nevyznam, tak som si tuto vybrala.
Nejaky cas mi sice trvalo, kym som si zvykla, ze uz netreba pouzivat normalny kluc, ale teraz je to uz okej. Take je to moderne cele.

klaris byvame v byte, na prvom poschodi, takze kazdy jeden sused okolo nas prejde ked ide domov alebo z domu. cize presne uz vidim tie pohlady a otazky. ja som akoze typ, ktoremu taketo otazky nevadia.
barca ale pravdaze, to som uz bola a aj som objednala. ale to len teraz nedavno, tak cakam, kym sa ozvu, ze mi to pridu cele spojazdnit. presne toto si aj ja hovorim, ze to super vyzera, je to moderne a nieco nove. take veci mam ja rada. uz mate doma dlho tuto inteligentnu klucku?

Ewiara to hovoríš o tých inteligentných kľučkach, áno? Kde si ich kupovala prosím ťa? To je len jeden druh alebo ich je viacero na výber? Akože čo sa týka tých funkcií, čo to má. Neviem ani, či funkcia je to správne pomenovanie, ale snáď mi budeš rozumieť, čo tým myslím.