Kapárny tunel

Dobry vecer. Ziadate vo vasom prispevku o informacie ako si vyliecit karpalny tunel bez operacneho zakroku. Da sa to vyliecit aj radialnou razovou vlnou. A ak chcete viac informacii o tejto modernej liecbe, vyhladajte si v google napr. rozhovor s panom mudr. daliborom Zemanom.alebo sa blizsie informujte o tomto pristroji v bratislave.

Karpalny tunel je neprijemny, kto tym presiel, viem o com hovorim.Ja som si dala po dlhom trapeni odstranit karpal cca pred rokom.No mam postihnutu aj druhu ruku a nakolko som strachoprd, tak sa pomalicky odhodlavam ist aj na druhy zakrok,ale nechcem ist uz do nemocnice statnej lezat, radsej skusim vyhladat nieco sukromne, kde mi to urobia na pockanie a poslu ma domov.Neznasam nemocnice.Ak viete nahodou link, tak poslite na sukromne zariadenie, bez cakania pol rocneho na statnu nemocnicu.Skusim klikat.Vopred dakujem.

Ahoj Hela,

ja som tiež už mesiac po reoperácii karp.tunela, a tiež mám stále strpnuté prvé tri prsty pravej ruky. Prsty mám ako drevené, zmrznuté a neviem doruky nič uchopiť. Je to des,lebo minulý rok som bola na operácii, kde mi len rozrezal ruku,zašil a v podstate nič neurobil.Teraz som bola na reoperácii a problémyneprešli. Hoci tam boli pacientky, ktoré na druhý deň boli bez problémov. Ja som tiež zúfalá, lebo pravá ruka je pre mňa živiteľka a neviem akobudem fungovať. zatiaľ doberám striedavo injekcie B12 a Thiamín, ale zatiaľ bez efektu. Tiež by som potrebovala radu ako ďalej.Držím palce.

1 Like

Evinka:tu je link na sukromne zariadenie www.chirkoz.sk Obrat sa na Dr.Kostalovu. Drzim ti palce.Uz ked si to zvladla raz, tak aj druhy.

pekny dnik

Dobry vecer, tiez ma caka v januari operacia kapalneho kanala.Neviem co urobit som 3 mesiace bez bolesti, ale pred tym som bola takmer kazdy mesiac na obstrekoch, takmer rok.Uz vyse 10 rokov mam niekedy horsie obdobia, niekedy lepsie, ale nalez tam je stale. Neviem co urobit.

Dobrý deň, vôbec sa nebojte operácie,mne operovali ruku pred 5rokmi a je to v pohode. Operácia sama osebe nie je nič hrozné. Odporúčam

Uz dva roky mam problemy s trpnutim a uchopenim ruk prsty mam uz len ako hrable .Vnoci nemozem spavat.sla som k neurologicke a ta ma poslala na MMg kde mi zistili karpalny tunel.momentalne mi dali obstrek do jednej ruky a do druhej ma objednali za mesiac ,zatial marodim len neviem do kedy ked v praci su prsty dolezite.Operaciu mi niektory odporucaju iny zasa nie ,tiez by som bola rada za radu ako bez operacie som este mlada a ked mi to sfusuju co potom

Som 2 tyzen po operacii, inac pracujem v pracovni a neviem kedy mozem uz normalne pracovat, prsty mi este nesluzia aj rez ma este boli, nemozem ohybat s prstami

Treba to dat spravit, lebo bolesti sa vracaju a budu sa vracat kedy sa im zachce. drzim palce nebojte sa.

ja som po operácii pravej ruky.Operovali ma minulu stredu, je to v pohode trvalo to 20min.v lokálke.neboj sa. Kata držím palce

mne robili operáciu na plastickej chirurgii ako jednodňovku preto, že mám poisťovňu Union, pacienti z ostatných poisťovní tam sú cca 3 dni. Akurát mám bolesti po operácii, uvidím, dokedy, bola som tam iba včera.

Podľa českého bylinkára Jozefa A. Zentricha nájdete pomoc v prírodných produktoch Rabštejnskej Apatyky - Gemmoterapia - Javor poľný - pôsobiaci priaznivo na problém s karpálnym tunelom.

Na Slovensku distribuuje fy ohm / www.gemmoterapia.sk

S pozdravom OF www.dio-vita.sk

no je to veľmi nepríjemná choroba,mne operovali ľavačku pred 5r.a mám ozaj pokoj,ale teraz som v 5m.teh.a uz dva mes.chodim pravidelne v noci po byte od 2hej-do 5tej s pravou mám problém.trpnu mi stredný a vedlajší prst,ale veľmi to bolí,tak pokiaľ ju riadne nerozcvičím a nevytrasiem nemôžem si ľahnúť.tak čím skôr si to treba dať operovať lebo potom bude ešte horšie a už teraz viem čo budem prežívať ete min.6mes.

operovali ma min.rok v lete lavu ruku v novembri pravu bola som pol roka na PN zatial je to dobre a dufam ze aj bude lebo uz by som asi nesla na dalsiu operaciu kedze som pocula ze sa to moze vratit daufam ze ma to nepostihne

Ja som teraz treti den od operacii karpalneho tunela operovali ma na neurochirurgii v Martine,nemam ziadne bolesti operovali mi lavu ruku a este by som mala ist na pravu ale aj laket lebo bolesti su aj vlakti tak uvidim ako sa dam do poriadku pretoze do prace by som chcela nastupit v septembri,naozaj to neboli,mna operovala mlada pani doktorka a som velmi spokojna prstami mozem hybat uz teraz.

Dobrý večer!
Aj mňa chceli operovať ale som zatiaľ nesúhlasila. Chodila som na magnetickú terapiu a brala som tri druhy liekov. Nepomohli.Teraz som dostala obstreky. Zatiaľ vyzerá, že mi pomohli. Uvidíme.Vie niekto opísať ako prebieha operácia?

Uz rok mam problem s Kapárnym tunelom, na pravej ruke a je to zle, lava mi trpne do stadia znesitelnosti. Po niekolko mesacnej licbe a obstrekoch, mi odporuca lekarka operaciu. Samozrejme sa bojim!!! Viete mi poradit, ci operovat a kto je najlepsi!
Cim blizsie k Nitre, tym lepsie!
Dakujem, Zuzana

Ahojte, aj ja mám tento problém s pravou rukou a teda najmä s prstami. Myslíte si, že môžem stratiť úplne cit v ruke? Stalo sa to niekomu. Čo sa s tým dá robiť? Moja doktorka zatiaľ nasadila vitamíny Tiamin, Magne B6 premium, nejaký liek s Gingkom. Operáciu mi zatial neodporučila. Ale aj tak sa bojím. Neviem, čo by som robila, keby som nemala funkčnú pravú ruku.

ahoj som po operacii a citim sa podstatne lepšie a ruka funguje na 99% operaciu odporúčam po polroku nemam strpnutu ruku

Mozem Ti doporucit Dr.Belovica z ULK. Mne velmi pomohol, bola som na operacii na doporucenie ludi, ktorym tiez operoval karpalny tunel.Je sice z Bratislavy ale je velmi milý a za dobrym lekarom treba ist aj na kraj sveta.Zvlast na Slovensku.Roky pracoval na chirurgii ruky, tak o tom nieco vie.