Kapárny tunel

Moju mamu operovali v sukromnom centre v Bratislave, skuste im napisat, alebo zavolat. je velmi spokojna, operovali jej obe ruky, ale naraz urcite nie. Najskor jednu a potom druhu. skuste si pozriet cislo www.chirkoz.sk

Zial operacia nie je hradena poistovnou, ale cena je prijatelna:Vstupné vyšetrenie 20 €
2. Syndróm karpálneho tunela 200 €
3. Skákavý prst 100

Zdravím Vás. Nechal som vám mail a prosil by som Vás o informáciu kto Vás operoval, nakoľko mám aj ja taký istý problém s karpálnym tunelom. Dakujem.

Dobry den.Ja som mala tiez tieto problemi ale bola som u jedneho pana fyzioterapeuta, on pod tlakom rozmasiroval svaly celej ruky od ramena aj prsty a mam to uz lepsie viem aj prsty vystriet.

Dobrý deň,
tento druh operácie vykonávame. Ak by ste mali záujem môžete sa informovať o postupe, prípadne termíne (napr. 26. 01. 2015) na 048 / 4153613
Prajeme príjemný deň.

Dobry den chcem sa opytat na fyzioterapeuta ci je z Kosic ak ano poprosim o kontakt (dakujem)

Dobry den chcem sa opytat na fyzioterapeuta ci je z Kosic ak ano poprosim o kontakt (dakujem)

Ja som mala dlhodobe problemy s karpalnym syndromom. Zapastie ma boleli najma pocas pisania na PC, bolo to velmi neprijemne a bolestive. Musela som absolvovat operaciu. Uzivala som aj wobenzym, ten mi pomohol aby som bola rychlo fit. Dnes opat pracujem s pc a mysou bez bolesti

možno sa bude hodiť jeden postreh, ku karpálnemu tunelu sa dá ľahko dopracovať počas spánku. čo je poriadne drsná vec, lebo počas spánku si málokto uvedomí, čo robí a čo robiť nemá. - https://zn.sk/karpalny-tunel-v...

Dobry den, mamku operovali vcera, vobec si necitila prsty, ruku.. Bohuzial ma stale necitlive prsty, je moznost ze bude lepsie aj po nejakom case? Doktor je povedal ze uz po 6 hodinach by to malo byt dobre. Bohuzial nie je. Co odporucite? Dakujem.

Zdravim. ja som tiež nechcel do štatnej tak som napisal email sukromnemu chyrurgovi,dohodli sme sa a operacia trvala cca 20min. a išiel som domov…sam autom…mohol som hýbat prstami iba palec trnul…po 4 dnoch som neuväzoval len prelepil občas strekol septonexom…potom ibanavolno a po 10 dnoch vyrat štychy,

Hela sko sa mate?mam podobny problem.Dostala sye sa z obtiazi?

Pre tých, ktorí to majú iba v začiatočnom stave je tu pár dobrých cvikov na karpálny tunel: https://rehabklinik.sk/c/karpalny-tunel/
Inak sa odporúča operácia, ktorá má pomerne vysokú úspešnosť.

lepsia je prevencia ako potom si to dat operovat :confused:

treba precvicovat tie ruky, aby neboli tieto problemy…