Kapárny tunel

Kde Vás a kto operoval ? A za čo ste doplácali 50€?

Ja som bola donutena uz ist na operaciu. clovek vzdy vaho koli PN a tak dalej, ale dala som sa na to. Netreba rozmyslat a ani bat sa. Na pockanie mi to robila MUDr. Kostalova v BA v sukromnej ambulancii. Trvalo to cca 20 min. Bolo to asi pred rokom. cim skor ides, tym lepsie. V statnej mi dali cakacku 3 mesiace, co bolo pre mna nevyhovujuce a v Chirkoze som sa objednala na termin co nam spolocne vyhovoval. Do tyzdna po objednani som bola zoperovana. Manzel ma odviezol v popoludnajsich hodinach a ani nemusel vymeskat z prace. Dnes som fit a tesim sa dobremu zdraviu.

Vpich injekcie je skutočne veľmi nepríjemný. Inak dá sa to vydržať hoci nie je to žiadna, sranda". Čítala som tu komentáre, že nastúpili do práce hneď na druhý deň, alebo po mesiaci, neviem ale akosi tomu neverím. Ja som po operácii dva mesiace a ani zďaleka nerozmýšľam o tom, že by som išla do pracovať, rez ešte stvrdnutý a bolestivý. Asi som nemala správneho neurochirurga.

Ahoj Edit, mne doktro povedal teraz v pondelok ze ma operacia neminie… minuly rok mi ho diagnostikoval, potom som bola na emg ci ako sa to volá, tam mi ho nezistil, len po neustalych opakujucich sa bolestiach a poslednom vysetreni mi hovoril o operaci… mozes to trocha rozpisat? bojim sa toho… a bolesti po operaci co? ake su obmedzenia… ked si si tym presla, tak sa pytam teba… vdaka

Prosim vas moja mamina je pooperacii pravej ruky na karpalny kanalik po ktorej ma uplne mrve 3prsty je s toho nestasna lutuje uz ze si to dala robit co ma robit poradte dakujem

Prosim vas moja mamina je pooperacii pravej ruky na karpalny kanalik po ktorej ma uplne mrve 3prsty je s toho nestasna lutuje uz ze si to dala robit co ma robit poradte dakujem

Prosim vas moja mamina je pooperacii pravej ruky na karpalny kanalik po ktorej ma uplne mrve 3prsty je s toho nestasna lutuje uz ze si to dala robit co ma robit poradte dakujem

Tiez som mal problemy so zapastim a vyzeralo to na zapal karpalneho tunela. Jedna doktorka mi nakoniec odporucila BioAstin prirodny Astaxanthin. Po niekolkych tyzdnoch mi bolest polavila a teraz vyzera, ze nebudem musiet ist na operaciu. Myslim, ze ten astaxanthin naozaj funguje, beriem ho pravidelne a mozem vsetkym len odporucit. Maju ho na bioastin. sk

Mám problém s karpál. tunelom na pravej a ľavej ruke. Aký má byť časový odstup operácii? Kde vás operovali a kto?

Prosim napište mi ako sa dá spojit objednat ku dok. Kostalova

MUDr. Jana Košťálová-Kubicová, odborný garant, MUDr. Miloš Križko
Sestra: Katarína Bacigálová, Ľubica Trenčanská, Martina Vallová

Telefón: 02 / 635 30 163
Mobil: 090375 25 33
Fax: 02 / 634 51 324
Email:
Webstránka: www.chirkoz.sk

Mam operovany karpalny tunel operacia sa nevydarila zostali mi 4prsty necitlive uz som po druhej operacii mam este nadej na citlivost prstov dakujem za odpoved

Skuste sa ohlasit u Dr. Kostavej. Mne velmi pomohla. 0903752533
Ordinuje v Bratislave, neviem odkial ste. Venuje sa mikrochirurgii ruky.

Dana, neviem prečo všetci strašia z operáciou karpal. tunela. Mňa tiež posielala ortopédka na operáciu, lebo mi obstreky nepomohli. Operáciu som kategoricky odmietla. Ale dostala som sa do rúk výborného lekára / MUDr. Karol Hornaček Ružinovská poliklinika / , ktorý mi dal ruku do poriadku bez operácie. Vysvetlil mi, že to ide z chrbtice a z presilenia. Predpísal mi rehabilitácie: masáž krčnej chrbtice, vodný kúpeľ na celé predlaktie, elektroliečbu a UV lampu. Každú asi 8 až 10 krát. Po rehabilitácii ešte na čas ortézu na zápästie a šetrenie ruky. Postupne mi bolesti začali ustupovať a je mi fajn už viac ako tri roky. Tento lekár ma presvedčil o tom, že netreba to riešiť hnedˇoperáciou za čo som mu veľmi vdačná. Odporúčam.

Chcem sa spýtať či operáciu u pani MUDr. Košťálovej hradí zdravotná poisťovňa. Dakujem.

Ahoj. Bola som operovana na pravej ruke v Topolcanoch, som veľmi spokojná a neužila som po operácii ani jednu tabletku od bolesti. Dúfam, že to tak aj zostane.

Ahoj. Bola som operovana na pravej ruke v Topolcanoch, som veľmi spokojná a neužila som po operácii ani jednu tabletku od bolesti. Dúfam, že to tak aj zostane.

Ja idem na operáciu teraz 4. 12. a nemôžem povedať že by som sa nebála operácie ale lekár mi vysvetlil že inak sa trpnutia a bolesti nezbavíme tak idem. Ja so si našla na méte centrum ktoré je v Ružinove na poliklinike a volá sa Prochirurgia. Sú tam špičkoví odborníci s veľmi ľudským prístupom a treba len konzultovať s chirurgom, vyplniť formulár a dať si spraviť predoperačné vyšetrenie v mojom prípade si musím dať zobrať u obvoďáčky krv a po výsledkoch má môžu ako mi povedal chirurg zoperovať v lokálne behom troch dní. Nemusíte tam čakať polroka na termín. Za konzultáciu som na mieste zaplatila 15€ a po operácii budem doplácať 150€

Ja idem na operáciu zajtra na 11. 00 hod. do polikliniky v Ružinove do centra ktoré sa volá Prochirurgia, nájdete to na méte. Je tam výborný Doc. ktorý mi vysvetlil že operácia je v lokálne a trvá cca 20 minút a vraj budem mať len 2cm rez. Hneď po operácii mám ísť domov. Ja som mala ísť na jednodňovú chirurgiu v Ružinove kde je primár Košťál lenže nemá každý to šťastie aby ho operoval práve on tak som si našla túto Prochirurgia a sú na ňu veľmi dobré ohlasy. Vraj tam na tej druhej chirurgii by mi urobili až 4cm rez. Tak čo je lepšie? Akurát na tejto Prochirurgii musím po operácii zaplatiť 150€. Tak idem tam. Jasné že aj ja sa bojím ale kamoška mi hovorila že je to nič vraj sa po operácii budem smiať tomu ako som sa bála

Mam problém zo strpnutim oboch ruk, najme v noci, da sa to liečit aj bez operacie. Ked operacia ake su zaruky, za aký čas možem nastupit do práce. Dakujem