Karantena - aktivity

Caute, co robime/ste robili pocas karanteny?Nejako sa vzdelavate alebo skor realxujete? Ja som doteraz relaxovala, ale chcem sa aj vzdelavat, ak mate napady na kurzy, tak poslite do komentaru,vdaka. #zomstanmezdravi :slight_smile:

1 Like

ja teraz vela robim v zahrade. Studujem zahrada.sk https://www.zahrada.sk/ rady a tipy a chcela by som sa naucit ako sa strihaju bonsaje, lebo raz som sa snazila ostrihat polku a skoncila hola ups. A este vramci takeho “mozgoveho namahania” tam sledujem rozne naucne veci ako vedator, podcasty pocuvam… a ked chce tak kurzy skus napriklad https://www.vita.sk/online-kurz-html-css-i-zaciatocnik/ vita je dobra a ahrefs kurzy tiez

1 Like

ja som zacala sa viacej o zahradku starat, vymyslam, co doma treba urobit, uz sme aj malovali :slight_smile:

1 Like

maľovať chceme aj my tento víkend, dúfam, že nám to vyjde…

1 Like

Malovali ste? Stihli ste to? Lebo sa riadne ochladilo :confused:

1 Like

detom sme kupili nove detske bicykle Rascal a chodime sa skoro každy den bicyklovat. Je to super straveny čas. Ono sa neda byt stale zatvoreny doma, je to na zblaznenie

co je to za znacku? Este som o nej nepocula :open_mouth:

Ale tych znaciek je velmi vela, netreba na nich stavat :wink:

fakt? v cr svieti slnko teraz

Keď to počasie je všade iné a každú chvíľku sa mení, je to nevyspitateľné

1 Like

Je, ale uz teraz je jun tak uz hadam aj letne teploty budu a bude to o inom :slight_smile:

1 Like

Bodaj by som sa aj ja stihla nudiť! No vôbec som nestihla, furt som niečo upratovala, varila, žehlila a toto stále isté dookola, do toho sem-tam von aspoň na chvíľku na záhradu.

2 Likes

och no, ale treba vediet aj vypnut. :slight_smile: nezabudaj

s priatelom sme sa konečne odhodlali k tomu, aby sme si kupili intimne hračky. Takže ako travime karantenu si viete vydedukovat aj sami :slight_smile: a takato karantena sa mi velmi pači :slight_smile:

No tak to ste si dobrú aktivitu vymysleli, heh :smiley: :smiley:

Áno viem, neboj sem-tam si aj oddýchnem ale ja to ani neviem :smiley: :smiley:

nevies oddychovat? ja to priam potrebujem

aj ja, ale najradsej mam oddych - spanok :smiley:

To aj ja ale vacsinou mam problem vecer zaspat :confused:

robime všetko ako doteraz, len nosime ruško. Hlavne sme začali viac chodit do prirody, ovela častejšie jazdime na bicykloch. je to ovel alepšie, ako sediet doma