Karantena - aktivity

Ani nehovor ja tiež teraz úplne, aj do pol 4 som hore :confused:

…len mne uz aj tie ruska lezu na nervicky…ale chapem ze je to treba…

vies co, ja som si ti na ne uz nejak zvykla. nasla spravny strih a tak ale ako neznasam, ked si ho proste zabudenem vziat, co sa mi stava dost casto

hlavne je si ich menit :slight_smile:

Tak to je hadam samozrejmost, ci nie? :slight_smile:

odkedy je karantena sa chodime ovela viac bicyklovat, na prechadzky a je to super

Ja som si dala onlnie kurz francuzstiny! :smiling_face_with_three_hearts: vzdy ma to lakalo a teraz ked sa neda nikam chodit to som sa rozhodla do toho ist :smiley:

Celkom paradoxne som najskôr bol strašne zničený z karanteny lebo som mal pocit, že som zavretý medzi 4 stenami, ale časom som si našiel zopár aktivít, na ktoré som nemal čas :smiley: začal som čítatť knihy, zlepšil som si angličtinu tým, že som si založil účet na zahrančnom chate a dlho som sa chcel naučiť hrať blackjack, aby som mohol cez leto s kamošmi na terase hrávať :smiley: A samozrejme ccez leto bike, plávanie a podobné aktivity vonku na slniečku.

ja keby som tak ostala doma teraz tak by som si to asi ozaj uzivala :smiley:

Ja by som si možno konečne nejaké knižky prečítala :smiley:

juj to aj ja ich mam kopu, ktore by som si rada, len este som sa k tomu nedostala :confused:

ja mam pocit, ze v jednom kuse iba upratujem :smiley: :smiley:

kedze mam homeoffice, tak aj pocas karanteny som mala co robit a samozrejme, ze som si stihla upratat aj take veci, na ktore som pocas celeho roka nemala cas.

Je toho veľa, čo na práci, či okolo domu alebo aj v robote, ale keď som mal dobrovoľne-nasilu volno, tak som sa konečne dokopal k tomu, aby som si pozrel nejake online kurzy a naučil sa niečo nové :smiley: alebo si čítam aj knihu, keď neviem ozaj, čo mám robiť s voľným časom. Vždy sa nájde nejaka zábavka :smiley:

my sme minule boli jazdit na bickyli. Vonku nie je velka zima a tak sme sa boli aspon na chvilku povozit.

To vám zavidím, u nás sa nedá vobec ísť na bike a tak rád by som išiel :frowning:

Zatial robim len netflix…:smiley:

keby bolo leto bolo by to jednoduchsie, no pri takomto pocasi moze byt fakt clovek zvacsa len doma, ani v zahradke sa nic neda. no my sme sa napriklad upreli na prechadzky a ked sa da tak na okresnu turistiku, aby sme sa teda doma nezblazdnili

Pre mňa najlepšie NETFLIX…:smiley:

kedze mam pracu, ktoru mozem vykonavat aj z domu, tak aj ked som bola v karantene, tak som pracovala a cas mi rychlo ubehol. k tomu som varila a upratovala, takze som ani nepocitila, ze som len zavreta doma.