Karantena - aktivity

u nas fici HBO a aj netflix :slight_smile: aj nejake spolocenske hry sme dokonca vytiahli uz

Daju sa sprijemnit tieto chvile roznymi aktivitami, nejakymi spolocenskymi hrami, upratovanim, triedenim veci a pozeranim serialov, telky. Tych par dni sa da prezit, nie je to az take strasne.

teraz sme detom kupili z garden life trampolinu, takže občas, ked mam naročny den , idem si s nimi na trampolinu poskakat i ja :slight_smile:

To je nejaká spoľahlivá stránka?

moje deti sa už kolobežkuju po byte a mne z toho občas rastu rohy

Tak moje sedia pri bedni a raz za čas ich vytiahnem troška von, inak sa zbláznia. Po večeroch sa hráme hry. ALe je to už na nervy, stále to isté a k tomu práca z domu.

Tych aktivit je vela, len otazka je, ci sa clovek aj donuti nieco robit, ked jednoducho nemusi.

lenze ked clovek dlhodobo nic nerobi to nerobi dobre ani psychike :wink:

vsak to, niekedy su proste dni kedy cloveka nebavi nic. uz chybaju take tie bezne veci, slobodne niekam ist, deti niekam vziat, je to hrozne. ako neviem si ani len predstavit co pride, ked sa proste vsetko zas otvori. to bude radosti

ja sa už tešim,ked bude vonku teplejšie a konečne sa pojdeme bicyklovat. Zima je dlha a už potrebujem teplo a slniečko

Presne tak, ja sa tesim aj do zahrady. Mam celkom uchylku v koseni :slight_smile: Uz aby tu bola jar a fakt sme mohli viac casu stravit vonku

Jój a kto nie? Myslím, že to by sme chceli všetci :slight_smile:

uchylku v koseni??? to sa mi sniva?

to je celkom zaujimava uchylka asle aspon mate stale upraveny travnik :smiley:

naaa prečo nie ja ako tiež rada kosím, keďže manžel chodieva do práce na turnusy, zväčša to ostane na mňa

hej hej to poznam, pre niekoho je to ostara a pre niehoko zas druh relaxu, no kazdopadne to robit treba, clovek sa tomu len tak nevyhne

Len by to chcelo o kus lepsie pocasie uz

Ani nehovor, no co je toto za april, aby som musela vytiahnut cizmy a zimnu bundu. Sadenice, pokial pojdu von, tak ich budem uz aj oberat

ale toto je podla mna normalne, ved takyto april byva

aj my sa chodime bicyklovat ked je vonku zima. Stači sa teplo obliect a možete sa aj bicyklovat, aj kolobežkovat