Karantena - aktivity

Ja som sa cez karanténu začala učiť háčkovať a štrikovať :smiley: Najskôr som sa tomu veľmi bránila, ale nakoniec to bola aj super vec :smiley: Teraz si takmer pravidelne objednávam rôzne nite a podobné veci z https://mimib.sk/ aby som mala cez víkend čo robiť :smiley: už s tým podľa mna idem aj doma na nervy lebo všetci to musia nosiť :smiley: :smiley:

No na toto ja zrovna nie som, aj ked viackrat som sa o to uz pokusala :smiley:

Fu, kdeze asi tak, na to mam maminu keby daco :smiley: Ona sa v tom vyziva a ju to bavi, ja na to este zatial nemam nervy :slight_smile:

osobne mam hrozne rada vseliake vyrabacky, homemade zabavky, no vysivanie, hackovanie a strikovanie, k tomu nemam ani ziadny vztah, no ani mi to zatial neslo

To moja svokra si tak zvykne nakupit kadejake drobne ozdobky a neviem co a vyraba. Ci uz vence na stol, na dvere, hackuje zvieratka, teraz robi zajacikov na velku noc. Prebavi sa :smiley:

To je super aktivita. Aspon si aj trenuje hlavu aj ruky a este aj nieco pekne vytvori.

Normálne som začala uvažovať, či nekúpim domov nejaké puzzle na spríjemnenie večerov, čo myslíte? :slight_smile:

A nejaké veľké alebo na začiatok radšej niečo čo neodradí? U nás keď sa stavali puzzle tak najhoršie bolo more a obloha logicky :smiley:

na toto by som ja nervy nemala, by putovali do kosa :smiley:

Kedysi som to skladala a bez problémov, ale dnes by som nemala trpezlivosť

Ale veď teraz takéto karanténne aktivity ani netreba riešiť keď už sa uvoľňujú opatrenia či?

ale aj napriek domu by sme mali viac casu travit v prirode nie?