Karantena - aktivity

A hlavne aby z toho nevznikol aj vaznejsi problem, ked sa do takej hry pustia ludia s velkou chutou co :smiley:

a ludia ked su v karantene tak myslite ze stale hraju hry? skor si myslim, ze sedia pred TV :slight_smile:

hmm asi tak nejak. ale tak ak je doma cela rodina a maju aj deti, tak je zas fajn si podla mna najst aj takyto cas na nejaku spolocensku hru

alebo teda, ked uz tak, tak do prirody vybehnut. pekna jesen je a co mam pocit tak ani vela neprsi, ze sa da ist :slight_smile:

Ale napriklad Janosikove diery sa oplati skor vidiet, ked je poprsane, lebo su pekne potom tie vodopady :slight_smile:

Amikka len to sa tam potom asi aj viac šmýka na tých rebríkoch, či nie?

zaklad kazdej turistiky je spravne oblecenie a vhodna obuv :slight_smile:

to je sice pravda ale ako vieme aj najlepsie oblecenemu turistovi sa moze stat nejaky uraz.

jasne. no povedzme si tak, ze mnoho urazov je fakt sposobenych hlavne teda nevhodnou obuvou, ktoru si turista obuje

presne tak, ale napriklad aj par dni dozadu davali v spravach ze skusena turistka a sa jej smyklo na chodniku a bolo vybavene.

tak ono pokiaľ sa dá ísť do prírody, išla by som :slight_smile: jasné pre mňa to znamená, že pokiaľ vyslovene nemrzne, to nemám rada, keď si mám obliecť tristo vrstiev a stále mi je zima.

môžeme sa tu znova začať inšpirovať keďže to vyzerá na ďalší lockdown

Heh, no ja som začala počas karentény viac cvičiť - jumping :slight_smile: odporúčam a ďalej som si založila wish list, aby som sa mohla tešiť na obdobie PO karanetééne :smiley: :slight_smile: na wish list toho stále pridávam viac a viac… Musím priznať, že viac pridávam ako odškrtávam, ale je to super vec - značím si miesta, ktoré chcem navštíť - napr. tento hotel mám najnovšie poznačený :slight_smile: https://www.hotelzochovachata.sk/ubytovanie/ krásne miesto, kam sa tešííím <3 snáď ešte tento rok

co mi tak napada su spolocenske hry, pozeranie filmov, cvicenie, citanie knih :slight_smile:

1 Like

kľudne som aj za rozprávky, teraz keď je vonku takto sychravo a mrzne, ešte keby chcelo nasnežiť :slight_smile:

Od dnes na to môže bude viac čcasu :relaxed:

To je fakt, teraz budeme mať času a času

kedy idete riesit stavanie stromceka a taku tu vianocnu vyzdobu?

Az od mikulasa :slight_smile: Nejako sa netreba podla mna ponahlat

neboli sme v karantene, chodila som do prace a cez víkendy sme jazdili na kolobežke, bicykli