Kde na interupciu

Prosi ak sa da, mozete mi dakto poradit, kde vykonavaju v Bratislave interupcie a kolko to stoji? Ako dlho mam ratat s rekonvalescenciou. Dakujem. Prepacte, ale vazne nechcem teraz pocuvat, preco, rozmysli si a podobne. Stala sa chyba a uz aj tak sa dost trapim, tak prosim troska empatie, prepacte vdaka za odpovede.

Tvoj gyneklog ti odporuci kam by si mohla ist.Neviem ci sa to este robi u Kocha ale pred cca 3rokmi sa to tam robilo za cca 7000sk.V jeden den prides a v ten isti den aj odides.Na druhy den mozes ist aj do prace ak sa na to budes citit.Ale odprucila by som aspon jeden den oddychu. Zelam pevne nervy(tie sa zidu)…

Zdá sa mi, že už vykonávajú len v Ružinove, Kramároch a ešte v jednej, ale neviem ktorá nemocnica… hej cena cca 7000(to sú odbery krvi+vyšetrenie), po cca 2 hod.môže žena ísť-anestéza vyprcháva, ak nastanú komplikácie, tak ostáva na pozorovaní.

prosim chchela som sa spytat ked cem podstupit interupciu…a este som nebola u gynekologa mozem ist k hocijakemu alebo najprv k obvodnej lekarke?.ako to funguje prosim…odpiste

prosim odpiste neiktoo…:frowning:

Ja neviem presne poradiť, ale pátraj po nete, zadaj si do google čo hľadáš a skúšaj.

Ahoj. Kde ísť, by Ti mal pradiť Tvoj gynekológ. Poplatok teraz presne neviem, maximálne do 8 tis. No neviem, či je v tom zahrnutý poplatok za vyšetrenie u interného lekára. To by malo predchádzať zákroku… Rekonvalescencia trvá…, je to individálne. Videla som ženu po 40 a tá behala po prebudení ako rybka. a mladšiu od nej, ktorá bola ako živá mrtvola. Len to sucho v ústach, trvá dlhšie. No a duša ženy sa lieči najdlhšie :o(

prosím o pomoc a radu.musím zo zdravotných dôvodov na interupciu.som z bratislavy a neviem kam mám ísť.papiere mám vypísané.

teraz to stoji 7500,- + vypisanie ziadosti 1000,- + plus ultrazvuk / ten si uctuju individualne/ + odber krvy predoperacny cca 400,- do 10000,- by to malo vyjst. robia to v ruzinove, kramare a antolska. plus si treba u gynekologa vybavit termin aj ten nieco stoji. mna to caka v blizskej dobe

čaute…aj v Košiciach je to?..prosim vás odpíšte…inač Šřastné a Veselé…

Zdravím chcela som sa spýtať či ste to absolvovali v BA a kde?

ahojte chcem sa opítat že kolko stojí interupcia??? prosím odp

dobry den chcem sa opytat kolko stoji interupcia a co je vsetko k tomu potrebne.

Píšem v SK prerat.si to na eura,vypísanie žiadosti UPG-od 500-1700 Sk,predoperačne od 350-500 Sk, samot. zákrok od 5000 - 9000 sk ,záleží odkiaľ si.

ahojte - prosím Vás mohli by ste mi odporučiť nemocnicu v TN kraji, kde by robili interupciu s dobrými výsledkami (t.j. môcť mať ešte v budúcnosti deti). ďakujem za názor…

Ahojte ja by som sa chcela spytat, ci mozem vykonat interupciu kdekolvek napriklad som z Kosic ale studujem v BA a chcem ist na potrat tam je to vobec mozne prosim rychlo mi odpiste dakujem

www.ginekologia.sk/

dá.sa.ísť.na.interupciu.aj.v.TN?a.kolko.stojí?

Ahojte, chcem sa opýtať, že koľko vyjde v roku 2009 interupcia? So všetkým, odbermi a všetkými vyšetreniami okolo toho, poraďte, prosím, ďakujem …

Ahojte, píšete tu rôzne nátory, ja som tehotná v 17.týždni tehotenstva a som na silných anti depresívach po 2 mes.som na sebe začala evidovať, že svoje deti nenávidím. mám sebavražedné sklony a už som sa aj 3x o to pokúsila, no vždy ma niekto zachránil, robím to nevedomky, lebo potom si to uvedomujem ale moc si z toho nepamätám.Navštevujem psychiatra a rozmýšľajú či mi deti vziať či nie. Zatial nezaberá ani liečba. Tak neodcudzujte tie ktoré chcú ísť na interupciu. Mna partner prosil aby sme mali dieta ja som vobec nechcela potom ma prehovoril a teraz som zostala na ne sama.Z neuvedených dôvod sme sa rozišli. Takže si myslím ak sa žena rozhodne ísť na interupciu, má nato asi svoje dôvody.Vidíte čo to narobilo so mnou a to som zverejnila len časť.