Kniha Dr. Bukovského - probiotiká

Od Bukovského som si prečítala dosť článkov, čítala som aj tú knihu … probiotikám sa nevyhýbam, môj tráviaci trakt zatiaľ funguje na jednotku, ale preventívne užívam Bio Gaia kvapky, a k tomu ešte Nutridrink - len ako doplnok ku strave.

Ja predávam tibetské hubky kto by mal záujem, kontaktujte ma na mail: jsjanka@gmail.com

Treba vediet aj kde nakupovat, su aj lacne probiotika vysokej kvality… nemusite kupovat drahe smejdy. Napiste mi mail, ked chcete info

Dobrý deň, aj ja som plnokrát počula už o prírodných probiotikách a ani si neviete predstaviť ako mám bryndzu rada :slight_smile: Teším sa, keď môžem ísť do rodnej krajiny a mamina mi spraví bryndzu :slight_smile: Minule sme však museli už kúpiť aj tieto doplnky, pretože priateľ mi bryndzu jednoducho nezje, podľa neho je to pokazený syr a keď mu prišlo zle, tak som objednala Biopron forte. Je to síce výživový doplnok, ale z druhej strany, keď mi priateľ nič také neje ako v prírodnej forme, tak aspoň niečo musím do neho natlačiť. Čo je teda smutné, keďže je Slovák a nemá rád bryndzu : /

PROSIM O LACNEJSI NEZ JE BIOTRON 9. BUDE LACNEJSI *

Vám priateľ nezje bryndzu? Tak to Vám teda veľmi nezávidím :smiley: Už som sa stretla s tým, že ľudia nemajú radi nivu, ale bryndzu? My niekedy zas nemáme mieru a preháňame to s bryndzou :smiley: Biopron forte veľmi dobre poznám, nedávno si ho kúpila dcéra, ktorá začala študovať v Prahe a nemá taký prístup k bryndzi a celkovo očividne ani čas na nákupy. O bioprone sa dozvedela práve z fór a veľmi si ho pochválila :slight_smile: Mala nejaké stresy - stále cestuje zo SR do ČR a teraz tam začala pracovať aj na HPP, takže má toho veľa a žiaden čas sa poriadne stresovať.

Ahojky, rada by som mala adresu, kde nakupovať dobré a lacné probiotiká, črevnú floru mám preč z antiobiotík, ďakujem a pekný dník, Andula

Už niekoľko rokov užívam GS laktobacily 20. Probiotiká
obsahujú až 8 kmeňov.

Čisto Vám závidím :slight_smile: Vychutnať si bryndzu a domácu, po tom akosi som začala túžiť poslednú dobu :smiley: Viete, keby to bola len bryndza, ale čím dlhšie sme spolu, tým častejšie sa človek dozvie, čo vlastne nemá rád :smiley: Dúfam, že teda zaberá. Valosun mám rada, verím, že mnohí majú tú “svoju” značku, ktorej veria a ktorá im vyhovuje, ja si teda nedám naň dopustiť. Už v mnohých ohľadoch nám probiotiká pomohli, keď zrovna nemohli ísť prírodnou cestou probiotiká : (

Dobrý deň, ktoré probiotiká odporúčate? z tých kvalitných a cenovo ľahšie dostupných. ďakujem

Dobrý deň.
KÚPIL SOM SI PROBIO-FIX 10e Hôza, aké je to drahé. Viete poradiť niečo lacnejšie a kvalitné, lebo tieto obsahujú glutaman sodny. Ďakujem. Pekný deň prajem Igor.

Lenže nie každý môže mliečne výrobky niekto je na nich alergický a vôbec nič z toho čo ste písali nemôže a že mlieko nezahlieňuje? jasné že áno a brutálne nám v celej rodine sa vylúčením mlieka polepšilo ako od hlienov tak od rôznych iných ťažkostí.

skuste kupit tu, su kvalitne, aspon podla mna http://www.monsea.sk/p/monsea-...

No ja neviem, v tom trochu strácam. Vždy keď prídem po choroba alebo pri chorobe sama alebo s deťmi do lekárne a poprosím lekárničku o probiotika tak mi vždy je ponúknuté niečo iné, iný druh, iná značka. Chápem že čo človek to názor, ale predsa musí existovať niečo overené, nie? Teraz som dostala doporučenie na zn.Valosun. Majú rozne probiotika i iné doplnky stravy, nemáte s tým niekto skúsenosti? Sú dobré, doporučili by ste mi ich? Cenovo mi prídu celkom ok, podľa popisovaného zloženia i podľa nejakých recenzií sa zdajú byť dobré. Asi je to potreba vyskúšať, že? Ono každému sadne niečo iné a niečo iné na neho zaberie. Už je tá zima akási dlhá a my potrebujeme poriadne niečím posilniť imunitu.

Ja som po riešil svoje zdravotné problémy týmito 12 kmeňovým probiotika mi. Sú špica asi naj čo som našiel, vyrábajú ich Nemci a na kvalitu si oni potrpia.
http://www.lr-slovak.com/probi...

za mna super probicu premium vzdy davam aj pri atb aj pri hnackach a podobne