Kolobežka pre male deti

Ahojte všetci. Viete mi poradit aku kolobežku kupit 6 ročnemu chlapcovi? Ktore su teraz velmi moderne a prakticke pre takto male deti?

pre take male dieta by som este pozerala lacnejsiu kolobezku, lebo este z nej vyrastie. neoplati sa draha a najmodernejsia.

mas aj nejaku predstavu o tom, ze co by si chcela? do akej sumy?

Kedze je chlapec este maly, podla mna nemusis kupovat nejaku drahu, lebo aj tak z nej rychlo vyrastie a nebude si na nu davat taky pozor, ako vacsie dieta. Takze kludne by som volil nejaku obyc a cenovo dostupnu

Decathlon má dobré, my sme s ňou spokojní. A ceny sú tiež fajn.

Nemohla by si pridat fotku?

Pozri v nejakom športe decatlon, sportisimo má tiež dobrý výber

Majú aj dobré akcie?

my sme kupovali z eshopu cyklospeciality a kurier nam ju doviezol domov. Je to nejaka detska kolobežka, ale presny nazov už neviem

Kolko si za kuriera platila?

pozri sa tu, maju tu všetky informacie https://www.cyklospeciality.sk/otazky-a-odpovedi tiež sme tam detom kupovali bicykle a kolobežky

my máme zo sportissima a je dobrá

kolko si za nu dala?

Minule ich mali aj v lidli a vyzerali celkom dobre. Az sme sa cudovali. Ako podla mna tak malemu dietatu moc drahu nejak asi netreba

tiež by ma zaujimalo, v akom stave by mi doručili bicykel, kolobežku a kolko stoji kurier

ked si kupiš skladaci bicykel, kolobežku, tak určite poskladany na polovičku. Nemusiš sa bat, zvladneš to poskladat i sama

jasne ze hej. fakt ako teraz su tie kolbezky fakt skvelo vymyslene, velmi rychlo a hlavne aj jednoducho ich vie clovek poskladat