Kolobežka pre male deti

Ahojte všetci. Viete mi poradit aku kolobežku kupit 6 ročnemu chlapcovi? Ktore su teraz velmi moderne a prakticke pre takto male deti?

pre take male dieta by som este pozerala lacnejsiu kolobezku, lebo este z nej vyrastie. neoplati sa draha a najmodernejsia.

mas aj nejaku predstavu o tom, ze co by si chcela? do akej sumy?

Kedze je chlapec este maly, podla mna nemusis kupovat nejaku drahu, lebo aj tak z nej rychlo vyrastie a nebude si na nu davat taky pozor, ako vacsie dieta. Takze kludne by som volil nejaku obyc a cenovo dostupnu

Decathlon má dobré, my sme s ňou spokojní. A ceny sú tiež fajn.

Nemohla by si pridat fotku?

Pozri v nejakom športe decatlon, sportisimo má tiež dobrý výber

Majú aj dobré akcie?

my sme kupovali z eshopu cyklospeciality a kurier nam ju doviezol domov. Je to nejaka detska kolobežka, ale presny nazov už neviem

Kolko si za kuriera platila?

pozri sa tu, maju tu všetky informacie https://www.cyklospeciality.sk/otazky-a-odpovedi tiež sme tam detom kupovali bicykle a kolobežky

my máme zo sportissima a je dobrá

kolko si za nu dala?

Minule ich mali aj v lidli a vyzerali celkom dobre. Az sme sa cudovali. Ako podla mna tak malemu dietatu moc drahu nejak asi netreba

tiež by ma zaujimalo, v akom stave by mi doručili bicykel, kolobežku a kolko stoji kurier

ked si kupiš skladaci bicykel, kolobežku, tak určite poskladany na polovičku. Nemusiš sa bat, zvladneš to poskladat i sama

jasne ze hej. fakt ako teraz su tie kolbezky fakt skvelo vymyslene, velmi rychlo a hlavne aj jednoducho ich vie clovek poskladat

neterke som kupovala taku, co ma vpredu dve kolieska. citala som, ze je to lepsie kvoli stabilite. pre deti to je lepsie, lebo maju co robit, aby sa naucili jazdit na kolobezke, je to nieco nove. udrziavanie stability dotrenuju priebezne :smiley:

vpredu dve? skor vzadu nie? aspon take som ja videla :slight_smile:

Ale dnes uz kadejake typy su, aj rozne znacky :slight_smile: