Kolobežka pre male deti

Sú také s dvoma kolieskami vpredu aj vzadu. Ale to sú skôr pre menšie deti. Sestrin malý sa od 3 rokov vozí už na normálnej kolobežke s dvoma kolesami. Vybrali takú, aby mala vyššiu nosnosť, aby ju mohol používať dlhšie.

ano ano take su super pre tie uplne najmensie deti. tam je dobra stabilita, co je pre ne super. ako takym malym detom, by som nejak drahu nekupvala, lebo ju zvykmu rychlo znicit heh

ved normalne kolobežky su najlepšie. My sme ich kupovali detom v obchode cyklospeciality. Kupili sme im rovnake micro freestylove kolobežky

mirgia58 to je pravda, pre malé deti sa nejak oplatí takéto veci kupovať drahé, lebo si na to nedávajú pozor. Viem podľa deciek u nás na dvore. Kolobežku aj bicykel hodí len tak na zem, keď zosadne.

Kolko stali? Nemohla by si fotku pridat?

Mňa by zaujímalo pri výbere kolobežky na čo ste sa zamerali?

na nosnost a na velkost. zalezi aj kolkokolieskovu chces kupovat. ako sa da nastavit rucka na drzanie, do kolkych urovni, aka velka je plocha na statie. bude toho viacej, na toto som ja pozerala pri vybere.

nie je to ale pre male deti okolo troch rokov nebezpecne? ked napriklad na kamen narazia?