Kolobežka pre male deti

Sú také s dvoma kolieskami vpredu aj vzadu. Ale to sú skôr pre menšie deti. Sestrin malý sa od 3 rokov vozí už na normálnej kolobežke s dvoma kolesami. Vybrali takú, aby mala vyššiu nosnosť, aby ju mohol používať dlhšie.

ano ano take su super pre tie uplne najmensie deti. tam je dobra stabilita, co je pre ne super. ako takym malym detom, by som nejak drahu nekupvala, lebo ju zvykmu rychlo znicit heh

ved normalne kolobežky su najlepšie. My sme ich kupovali detom v obchode cyklospeciality. Kupili sme im rovnake micro freestylove kolobežky

mirgia58 to je pravda, pre malé deti sa nejak oplatí takéto veci kupovať drahé, lebo si na to nedávajú pozor. Viem podľa deciek u nás na dvore. Kolobežku aj bicykel hodí len tak na zem, keď zosadne.

Kolko stali? Nemohla by si fotku pridat?

Mňa by zaujímalo pri výbere kolobežky na čo ste sa zamerali?

na nosnost a na velkost. zalezi aj kolkokolieskovu chces kupovat. ako sa da nastavit rucka na drzanie, do kolkych urovni, aka velka je plocha na statie. bude toho viacej, na toto som ja pozerala pri vybere.

nie je to ale pre male deti okolo troch rokov nebezpecne? ked napriklad na kamen narazia?

davate malym detom na kolobežkovanie prilbu, alebo nie?

jasne, ved to sa ani nenazdas a moze sa velmi rychlo nieco zle stat :frowning:

ja by som svojmu dietatu kupila klasicku, nech sa trosku vybije z energie, ved dnesne deti maju minimum pohybu

Odporucam prilbu aj pri kolobezkovani. Pracujem ako animatorka a viem, ze deticky mavaju vela urazov aj na kolobezkach. U nas chvalabohu nie, ale rozpravaju o tom.

Radsej dat prilbu ako sa strachovat, ci sa nieco moze stat.

co si myslite o tom, ked vidite dospeleho ist na kolobezke, a pred sebou ma postavene aj dieta a takto idu - samozrejme dieta bez prilby, myslite ze je to ok? lebo na mna to posobi celkom nebezpecne a nemyslim si, ze ak by nestastne spadli, ze by ho stihol rodic ochranit.

parkrat som videla, ako takto na jednej kolobežke idu dva a dospelí, alebo dvaja dospelí idu na jednom bicykli

nechápem, na čo myslia tí ľudia, keď sa takto vyvážajú. raz som videla mladé baby na kolobežke išli dve. jedna sedela a druhá stála a takto išli cez prechod. sa ani neunúvali, že by normálne cez cestu prešli.

To nemyslis vazne? Co si neuvedomuju, ze sa im moze nieco stat?

bohuzial neuvedomuju. to som uz velakrat videla deti v podobnych situaciach. neviem, ci je to vyhochovou alebo skor nevychovou, alebo si jednoducho robia, co chcu.

Veru, su rodicia, ktori deckam pokupuju taketo veci a dalej sa nestaraju. Ved predsa ide aj o ich bezpecnost, nie len teda chodcov. To ked niekde spadnu moze byt taky uraz ak vysity.

Ma to svoje nastrahy ako proste vsetko s tym treba ratat :confused: