Kolobežka pre male deti

Teraz sa ale vymyslaju take veci rozne pre tie decka, ze najlepsia zo vsetkeho vychadza aj tak asi ta kolobezka.

Aké máš na mysli, viem, že je toho teraz viacej než keď my sme boli deti, ale tak, ze čo konkrétne si myslela.

a tak kolobezka je podla mna dobra vec. deti sa na nej vyblazdnia a maju tak potom aj vacsi zaujem ist von

Myslela som take tie elektro dvojkolky, kde na nich decka stoja kolmo (vpred) oboma nohami, alebo tie hoverboardy a taketo moderne vychytavky :slight_smile:

No tak na to sa ja ani pozriet nemozem. Videla som vela padov z nich a veru zakazdym som sa velmi zlakla

Kolobežka je super. Malý ju má a chodí na nej stále, proste využitie na 100% takže neľutujem kúpu.

Koľko si za ňu dala a akú máte? Fotku nepridáš?

vazne stale? a nie je to tak, ze ho nadsenie prejde po chvilke a treba mu ju niest? to tak byva pri detoch, ze ano ano vezmeme von aj odrazadlo a neviem co a nakoniec ho rodicia nesu v rukach :slight_smile:

Teraz mame velky boom ohladom Bolt kolobeziek co som zachytila, ze ich postupne rozvazaju do miest. Som zvedava kolko vydrzia pojazdne.

Ahoj, skús pozrieť na tomto webe https://www.cyklospeciality.sk/sk-kolobezky/.

hmmm tak to aj ja kedze clovek kes si vsima okolie, mnohe veci su proste znicene a znedbane

No asi tak, ale teda zatial vyzera, ze to funguje, minimalne medzi tymi mladymi :slight_smile:

viete co, hlavne ze tie decka chodia von a nieco robia ze nesedia len doma pred telkou :slight_smile:

toto je inak velka vyhoda, ved ja ked si spomeniem, ked som ja bola mala furt sme len vonku boli

nooo veru, nemali sme mobily, nevysedavali sme tolko pred telkou, takze tak intiutivne travili viacej casu vonku

a co si myslite o tych autickach na ovladanie, co deti v tom sedia a rodicia to ovladaju? hracka pre dieta ci pre rodica?

myslim si, ze pre oboch. ono to nemusi byt zle, deti v nich aspon co si tak vsimam ani nevymyslaju. len co ak sa vybiju baterky, bohvie aku maju vydrz

a ked si na to dieta zvykne, ani chodit nebude, iba sa vyvazat :slight_smile:

to je mozno pravda, ale tak treba najst taku tu unosnu mieru, nech sa aj povozi, no aj pochodi. aj tak si myslim, ze skor to prestane bavit dospelakov sa s tym stale natahovat a dobijat

Bola kupovaná v decathlone, stála 65 Euro. Vyzerá už teda dosť biedne keďže sa na nej stále jazdí:-)) Odfotím, keď bude malý doma.

1 Like