Kolobežka pre male deti

to už dlhoooo sú také kolobežky aj pre malé deti. mne sa páčia také tie, čo majú dve kolieska vpredu, lebo je to isto lepšie a stabilnejšie pre to dieťa, keď sa ešte len na tom učí. nám dospelým to príde ako normálna bežná vec, ale tak keď dieťa prvý raz na to stane, tak je to lepšie takto.

ano, tiez som take videla, hrozne je to mile:) to dieta je na tom take istejsie jednoznacne. rychlejsie sa aj potom nauci na tom jazdit a je mensia sanca, ze sa z toho zrube :smiley:

z cyklospeciality sme tiež kupovali kolobežku malej, kupili sme jej s troma kolieskami na začiatok

s troma kolieskami su na zaciatok fajn a znacka, to je podla mna jedno, aj tak z tych malych kolobeziek velmi rychlo tie deti vyrastu

Ale tie tri kolieska má kde? Vpredu či vzadu?

vsak to normlane vzadu byva, kvoli lepsej stabilite. si este nevidela taku?:slight_smile:

kolobežky majú aj naše deti, majú ich ešte radšej ako bicykle

to tak inak ma mozno aj vacsina deti. predsa len an tych kolobezkach sa daju stvarat rozne vylomeniny lahsie ako na bicykli

Skor by som ajpovedala, ze je vhodnejsia aj pre mensie deti ako samotny bicykel. Ved teraz predavaju take minikolobezky pomaly v kazdom jednom hrackarstve a pre deti to je isto velka sranda

kolobežku s tými tromi kolieskami sme kupili aj my, malá má ešte málo rokov a je to bezpečnejšie

tiež sme uvažovali nad kolobežkou, bicykle majú tak toto by bolo zase niečo iné

je to super ako darček napríklad, bicykel je taká klasika

To je, ale tak neviem, či je to taký úplne vhodný darček.

Preco by nebol? Isto lepsie ako nejake plysaky a nezmyselne hracky, ktore dieta hodi niekam do kuta o dva dni.

Mozno to bolo myslene srkz pocasie, niektore deti vies, bolo by im luto ak by sa hned nemohli vonku bicyklovat, ale mas pravdu, darceky by mali byt zmysluplne, aby sa proste aj vyuzivali

niektoré 6 ročné deti už jazdia na jednostopovej kolobežke a niektore ešte potrebuju trojkolesovu. Je to velmi invididualne.Ja by som al ekupila jednostopovu a pomaly ho učila na klasicku kolobežku

ja som dcerke kupila tuto kolobežku https://www.cyklospeciality.sk/sk/kolobezky/skladacia-kolobezka-micro-sprite/ a je z nej nadšená. Každý den na nej jazdí do školy a jazda ju velmi baví

podla mna je to detom uplne jedno, hlavne že jazdia a vyblaznia sa na nich