Kolobežka pre male deti

Áno jazdí na nej ak keď sú mrazy. Proste denne do skôlky 20 minút:-)))

To vazne? A nie je mu na nej zima? Otuzilec :slight_smile:

fuhaaa, ako pekne je, ze ho to bavi a ma ako taky pohyb, no v zime by som mu to asi nedovolila

aj pre mňa to zaujímave, odfoťte prosím

čo ti majú odfotiť kolobežku? veď je ich toľko na výber

zeee ako ja vobec neviem, ze ma niekto problem si v tejto kolobezkovej dobe nejaku kupit

Máme túto, vyzerá už hrozne ale proste je moooc používaná, a dá sa aj zložiť čo je super
1643359736942

1 Like

:-)ale ved je super, ze sa pouziva to ta moze tesit

tak to si tiez tak myslim. lepsie ako by mala niekde prachom zapadat

To sa podla mna ceni, ze sa pouziva a tym padom nemoze ani vyzerat, ako keby bola nova

presne tak, radsej nech je osuchana ale vyuzivana, ako b´keby kupa kolobezky boli len zbytocne vyhodene peniaze

investujete do takychto veci vela, alebo kupite aj lacnejsiu ak viete, ze sa rychlo opotrebuje

vôbec, keď je to niečo čo dieťa dokáže hodiť o zem, tak milióny za to nedám, pokiaľ je v dobrom stave kľudne aj z druhej ruky :slight_smile:

tak tak presne moje slova, pokial sa da tak rada si takto posuvam rozne veci, clovek to vyuzije tak ci tak a pritom na tom aj nieco usetri

mna by zaujimalo kedy ste deti ucili korculovat??

1 Like

kolobežku by chceli aj naše na vianoce. Uvažujem nad touto www.cyklospeciality.sk/sk/kolobezky/micro-maxi-deluxe-pre-deti-do-70-kg/

Moja neterka má 5 a učila sa keď mala 4. Ale videla som už aj menšie detičky ako riadne dobre korčuľujú:)

Tak kolobežkujú alebo korčuľujú? Medzi tým je asi väčší rozdiel tak troška

troska? :smiley: tak to su dve rozdielne veci, na korcule potrebujes asi troska vacsi skill a stabilitu.

Myslim si, ze to bol len preklep :slight_smile: Isto myslela kolobezkovanie. Ved zacali vyrabat fakt aj take mini kolobezky a ako si tak vsimam, tak tie deti to veru bavi