Koloidné striebro

Navyše v takejto iónovej a vo vode rozpustenej forme je striebro veľmi reaktívne, čo znamená, že veľmi rýchlo reaguje aj s inými prítomnými prvkami, a vytvára tak zhluky a zlúčeniny rozličnej štruktúry a veľkosti.
Vo vnútri ľudského tela sa tieto katióny striebra spájajú o.i. aj s chlórom prítomným v žalúdočnej kyseline a vytvárajú nerozpustnú zlúčeninu chloridu strieborného, ktorý je ale v porovnaní s baktericídnym a antivirotickým pôsobením kovových nanočastíc striebra prakticky neúčinný. Iónové striebro teda transport vovnútri ľudského tela nezvláda - prakticky okamžite vytvára nerozpustnú soľ chloridu strieborného. Ak aj nejaká časť iónov prenikne až do krvného obehu, aj tam narazí na chlór (v krvi je prítomný ako súčasť chloridu sodného a chloridu draselného). Preto iba častice striebra sú schopné prežiť vo vnútri organizmu. A iba dostatočne malé nanočastice sú schopné preniknúť aj bunkovými membránami a liečiť. Navyše iba tie dokáže organizmus aj bezproblémovo vylúčiť, všetko ostatné má tendenciu ukladať sa v organizme a hrozí argýriou…

Čo sa týka tvrdenia, že zafarbenie tekutiny, je spôsobené veľkými časticami, ide o blud, ktorý odporuje laboratórnym výsledkom a realite. Relevantné podklady a protiargumenty si však veľmi rád preštudujem.

S týmto textom z pribaleného návodu sa v podstate dá súhlasiť. Až na to, že daný generátor vyrába iónový roztok, ktorý má od skutočne kvalitného pravého koloidu dosť ďaleko. Čo sa dá overiť napr. v špecializovanom laboratóriu.
A to nehovorím o fakte, že aj tu je na prípravu roztoku nutné použiť veľmi čistú, minimálne 2x destilovanú vodu, resp. aqua pro injectione, ktorá je normálnemu smrteľníkovi ťažko dostupná. A tak sa v praxi takýto koloid zvyčajne veselo “varí” z obyčajnej pitnej alebo nanajvýš deionizovanej vody, ktoré sú na tieto účely nevyhovujúce…

Ale to je klamstvo ,lebo ho dostat v lekarnach ,a to take ,ktore je podla vas zle . Preco tam nemaju vase ,ak je take super.

a predava sa v lekarni ?

to je ,ale blbost ,pretoze ak by sa vyrabalo z obycajnej vody ,ta obsahuje rozne soli tak by ten vysledok bol velmi zakalena voda,preto sa musi pouzivat kvalitna voda.

ale tu si odporujete ,pretoze ako pisete koloidne striebro sa uziva tak ,ze sa neprehlta. Tak potom ,preco by malo v zaludku reagovat ? A ak sa prehltne ,teda aj to vase tak rovnako zreaguje,nie ?

Ja som ho kupila priamo v lekarni v Kosiciach-na Masarykovej ul., lekaren hned pri Zeleznicnej nemocnici. A musim napisat, ze pomohlo-konkretne na mykozu. Par dni…a bola fuc:)

No doteraz sa ho podarilo registrovat, len ako liek proti koznym ochoreniam.

Viete mi niekto vysvetliť, aky je rozdiel medzi kol. striebrom 10 ppm a 20 ppm???
da sa povedat, ze niektore z nich je “silnejsie”? Alebo o com vlastne hovoria tie cisla?

no rozdiel je v obsahu striebra vo vode.

ja mam striebro od www.koloidne-striebro.wz.cz .Velmi mi pomohlo na moje problemy. Je to super vec.

Podstatné je dostať do tela čo najviac striebra. To je všetko. Ako? Najúčinnejšie, teda bez strát alebo znehodnocovania v žalúdku je to cez ústnu sliznicu. Teda čo najdlhšie podržať koloidné striebro v ústach, prípadne jazykom prevaľovať. Potom ho možno v pohode aj prehltnúť. Akonáhle sa dostane do krvného obehu, samo sa dopraví tam, kde ho je najviac potreba.

mesosilver je kravina, je to antikampaň farmaceutov, ktorým utekajú zisky!

ja na koloidne strriebro nedam dopustit,velmi my pomohlo pri zdravotnych problemoch. Mam z inej firmy ,ale som nadmieru spokojny.

Ostala tu nevyriešená otázka:
-je lepšie iónové striebro
, alebo neutrálne neiónové striebro?

samozrejme najlepsie je koloidno-ionove . Overene .

Skus sa spýtať v lekárni,ja som sa pýtala a hovorili mi že ked to chcem môzu si to objednať.

ak ma clovek v tele 150g striebra mozu z neho trpnut niekedy ruky?ako sa da toho zbavit.

Dobrý deň prajem prosím Vás o vašu pomoc a zároveň aj radu.Boli by ste ochotný mi dať kontakt na tú firmu od ktorej ste kupovali to koloidné striebro. Vopred srdečná vďaka.

Potrebne je konzumovat pri tom vela jablk, ale aj tabletky z raisy, ta vie tazke kovy vyplavovat, ak zacnu trpnut ruky, tak musi byt vysadene uzivanie a treba sa zamerat na detoxikaciu