Koloidné striebro

poradte ako sa uziva kol.striebro pri helikobaker a opakovana angina.ktore by bolo najlepsie zohnat.ako dlho sa to moze uzivat a ake davky,je to pre mna novinka a nerada by som sa skantrila.

fiam, to je pekné, že nám americká firma ponúkla také úžasné koloidné striebro ako Mesosilver, technológiou, ktorú tají. Táto firma si ale neuvedomuje, že buduje len na liečebných výsledkoch ktoré boli dosiahnuté koloidným striebrom, ktoré bolo vyrábané elektrolytickou cestou. Bez týchto výsledkov tohoto KS, by o jej výrobok v podstate nikto nemal záujem. Teraz toto KS ale zaznáva a kritizuje, ale len týmto boli v minulých desaťročiach dosiahnuté všetky tie zaujímavé a úžasné liečebné výsledky, na ktorých teraz stavia svoj obchod. Bolo teda účinné! Vidím v tom z veľkej časti len šikovnú a mazanú reklamu tejto americkej firmy a snahu po čo najväčšom ovládnutí trhu.
Preto si myslím že fakty v príspevku Viktorky z 19.2.2009, účinnosť tohoto klasického KS aj vysvetľujú.

pripada mi akoby fiam bol predajca mesosilveru :slight_smile: chcel by som vediet akou specialnou technologiou je to vyrabane.je to predrazene uz je to ako znacka ma to R v kruzku 22,57 eur za 250ml to uz je iny zisk …presiel som si ich stranku basnia o tom ako o jedinom a najlepsom vyrobku a vsetky ostatne su onicom.kolko ludi je spopojnych s inymi vyrobcami a aj kopec samovyrobcov je tiez spokojnych zbytocne niekoho obohacovat si myslim …

v Prešove ho bežne predávajú v lekárni, konkrétne na sídlisku Sekčov - lekáreň dr.Max

ahoj miriam.v lekarnach dostanes striebro od firmy mezosilver,cena asi23 euro a 20pmm koncentrácia.

Mám Helicobactera a som presvedčený ,že by mi Striebro mohlo pomôcť. Som však úprimné popletený z toho aké si kúpiť. Či Nano- koloidné striebro(Meso Silver) ,alebo Ionizované striebro (alebo iné).

Nerád by som sa dočkal vedľajších účinkov. Vzhľadom na to ,že dlhodobé štúdie som nenašiel.

Dakujem.
Preferoval by som názor, ľudí ktorý ho osobne vyskúšali.
Uznajte je veľa dezinformácií a názor je rozhodne ťažko si urobiť…

Nášiel som niekoľko zaujímavých článkov…

čo s toho je pravda?
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1263&pjmeno=&kredit=&p1=
ALEBO
http://www.ionic-pulser.cz/main/info.htm

Prosím ťa z akej firmy máš to striebro ?

prosim o radu, je nutne s koloidnym striebrom uzivat aj probiotika?

ano pri uzivani koloidu je vhodne uzivat aj probiotika.Hlavne na vecer.

tak ako si správne vybrať spoločnosť od ktorej si kúpim KS???

Vie niekto poradiť ako vyrobiť koloidné Au - zlato ? Ďakujem

Pre všetkých,ktorých zaujíma pravda :
väčšina výrobcov vyrába ionické striebro (vydáva ho za skutočné koloidne AG )ktoré má úplne iné vlastnosti.Dá sa urobiť pokus:hoď pár zrniek kuchynskej soli do sklenného pohára s koloidom.Ak sa koloid zfarbí do biela, došlo k reakcii iontov striebra so soľou,ale soľ v “pravom” koloide Ag takto nezreaguje(50-80% koloidu tvoria nanočastice striebra, ktoré nereagujú so soľou).

Pre všetkých čo preferujú domácu výrobu :
Produkty vyrobené ľubovoľnou formou elektrolýzy (jednosmernou, striedavou, vysokonapäťovou, alebo akoukoľvek inou) sú v skutočnosti roztoky striebra, nie koloidy. Generátory koloidného striebra predávané pre domácich kutilov sú všetky založené na elektrolýze, a teda produkujú roztoky iónového striebra. Avšak všetci výrobcovia označujú svoje produkty vyrábané elektrolýzou ako koloidné striebro. Inak povedané, označenie na týchto produktoch je klamlivé a zavádzajúce, pretože nie je žiadny dôvod označovať takéto produkty ako „koloidné”, keďže väčšina ich obsahu striebra je vo forme iónov a obvykle iba 1 až 10 percent je vo forme častíc (koloidu).
Koloid je mikroheterogéna zmes dvoch látok, z ktorých je jedna v kvapalnom a druhá v pevnom skupenstve.

Dobry den, chcem sa opytat aku ma trvanlivost koloidne striebro ? Kolko dni vydrzi zatvorene ? v akom prostredi ma byt skladovane ?
Dakujem
azazel

trvanlivost je dost vysoka,zalezi sa mozrejme ako je uskladnene,a samozrejme akej je kvality. Uskladnuje sa najlepsie mimo svetla a mimo napr. magnetickeho ,pripadne el.pola.

Dovolim si pridat svoju vlastnu skusenost s koloidnym striebrom, ktora je cerstva ani nie 3 dni:
Pred nedavnom som zacal pocitovat slabu bolest ,zubu mudrosti" na L strane hore. Zo zaciatku som tomu nevenoval velku pozornost, ale postupne sa bolest zväcsovala. Predvcerom ma okolo 04:00 nad ranom uz zobudila neznesitelna bolest, ktora mi nedala uz spat - mal som pocit, ze uz ma boli cela horna sanka. Akosi som vydrzal do rana, poriadne vyumyval zuby a povedal som si, ze ak to bude pokracovat, bude treba navstivit zubara. Cez den to este islo ako tak vydrzat, aj ked najhorsie to bolo, ked som sa potreboval trocha predklonit-akoby cely tep presiel do zuba.No a vcera v noci okolo 02:00 to zacalo naplno. Zobudil som sa na ukrutnu bolest, ale uz nie len L hornej casti. Mal som pocit, ze ma bolia vsetky horne aj spodne zuby na L strane aj s licnymi kostami.
Kedze doma ziadne lieky proti bolesti nemame, siahol som v zufalstve uz so slzami v ociach po flaske s koloidnym striebrom. Dal som do ust asi davku ,stamperliku", lahol som si do postele na L stranu tak aby koloid ,omyval z vnutra moje zuby a dasna. Neviem kedy a ako som takto zaspal ( asi som to neskor prehltol ) jedno je vsak iste. Rano som sa zobudil a bolest bola prec - UPLNE. Cely den som sa pozoroval a NIC. Vecer pred spanim som tuto ,proceduru" zopakoval a dnes mozem naozaj s radostou napisat, ze ani naznak bolesti ani nic podobne. Toto je moj cerstvy poznatok a mozno pomoze niekomu, ked bude v podobnom zufalstve ako ja.

Ja mam koloidne striebro priamo od vyrobcu www.bonavita.at maju zastupenie aj na Slovensku - pre mna su skutocnou zarukou kvality.

Zhruba pred 3 týždnami som mala problémy s prieduškami začala som brať KS problémy ustúpili, ale zostal mi kašel. Stále vykašlávam hlieny, už ma to veľmi vyčerpáva. Kedže sa snažím veriť, že mi striebro pomôže, nechcem isť k lekárovi. Podľa mna je to už dosť dlhá doba a malo by zabrať. Máte s tým niekto skúsenosti?

Ja si koloidne striebro vyrabam sam doma a pouziva ho cela moja rodina. Je to fakt super. Ak ma niekdo zaujem a nevie ho zohnat, tak mu ho mozem vyrobit (od 10 - 50 ppm). miso_richnavsky@yahoo.com