Krčná chrbtica

Dobry den p. Maria pomôžem Vam ado@atlas.sk

Ahoj, chcela by som vediet, ako sa liecis na chrbticu a ci ti to pomaha. Ja mam tiez. Prosim porad

Dobry den napíšte ado@atlas.sk pomožem Vam

Mám problémy s krčnou chrbticou, bolesti hlavy, hučanie v hlave, prosim pomôžte mi.

Dobry den napíšte mi pomôžem Vám ado@atlas.sk

Ja mam momentalne tiez problem s krcnou chrbricou..napravil mi ju teraz ma pobolieva krk chcela som sa opytat kolko trvalo kym ti vymizli vsetky problemy?? A teraz si natom s tou krcnou chrbticou ako?

Ja som mala obrovské problemy s krcnou chrbticou, az tak, že min trpli kury a nemohla som kvoli tomu spat, existivať normálne v práci, vobec niečo s rukami robit. chvilu trvalo, kým som si uvedomila, že to moze byt krcná chrbtica, potvrdil mi to až lekár. Musela som ist okamzite na operaciu, museli mi vymenit jednu platnicku. Nebolo to nic príjemné. Doktor mi ordporucil na rýchlejsie doliecovanie wobenzym. Myslim, ze mi pomohol. Neopuchla som a lekar mi potom povedal, ze som sa z toho dostala dost rychlo.

dobri vecer alebo den ja som absolvoval uz druhi krat operaciu krcnej chrptici teraz je tomu dva tizdne co ma operovali a dva roky do zadu ma tiez operovali mal som krk v takom stave ze sa lekary cudovali ze vôbec tocim krkom. Mam vimenene stiry platnicky vlastne celi krk netvrdim ze to necitim ale môzem povedat ze mi lekari pomohli ja som nemohol krkom tocit vôbec.Aj teraz mi bolest sem tam vistreluje medzi lopatky alebo citim mravcenie celeho tela necudujem sa tomu lebo ked je to utlacene tie nervy pravde podobne to chce cas nez sa to zregeneruje ale tiez mam podobne stavy ktore tu popisujete viaceri.Mislim si ze jas tim budem musiet dobre rehabilitovat aby som to dako roschodil.Snazim sa na to nemisliet ale sem tam sa to neda hlavne ked to boli.

Držím palce aby si zohnala nejakého dobrého. Lebo v dnešnej dobe ich už veľa bohužiaľ nie je

Dobrí večer stale tu čítam ako tu máťe všetci problémi s krčnou chrpťicu ja uš som sem písal ja mám vimenenéplatničky od c3-4 ,c4-5,c5-6,c6-7 a to všetko titan mal som ukrutné bolesťi vracaval som z toho migreny hlava sa mi točila trpnuťie ruk.Píšeťe tu že vás dakoho dali do čiastočného invalidného dvôchodku mna ťiež dali a dali mi minimum 45 percent som zvedaví že čo s tím budem môcť vlastne robiť. A okrem toho mi ešče blbne krvní tlak a raz za čas aritmia srdca poviem pravdu že mne už s toho začína šibať musel som už aj psichiatra našťíviť.Ked mám povedať pravdu že v dnešnej dobe ked človek nemá peniaze nemá nič a ani zdravie.Lekary len na peniaze čakaju nebudem sa k tomu račej viadrovať mlčím

chcel som sa len spýtať či vám niečo pomohlo odvtedy lebo mám tiež veľmi podobný problém a už som z toho naozaj zúfalý :anguished:

zdravím mám podobné problémy a už som z toho naozaj zúfalý :anguished:
chcel som sa vás len spýtať ako ste na tom a čo vám pomohlo ďakujem

zdravím
chcel som sa len spýtať či vám už niečo pomohlo
lebo mám veľmi podobný problém a už som z toho naozaj zúfalý :anguished:
ďakujem

https://gifts.sk/kategoria/masky-na-karneval/

aj mna pobolievala. Pomohlo mi cvičenie jogy, kupila som si novu kancelarsku stoličku na sedenie v práci a po čase sa to zlepšilo, zmenilo